Test NIFTY Pro w Jeleniej Górze – wszystko, co musisz wiedzieć

Test NIFTY Pro w Jeleniej Górze – wszystko, co musisz wiedzieć

Test NIFTY Pro w Jeleniej Górze - bezpieczne badanie prenatalne od 10. tygodnia ciąży. Zrób test NIPT w autoryzowanej placówce lub w domu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
  1. Test NIFTY Pro Jelenia Góra – autoryzowany punkt pobrań i wizyty domowe.
  2. Test NIFTY Pro Jelenia Góra – cena badania i raty.
  3. Test NIFTY Pro w Jeleniej Górze – umawianie badań.
  4. Test NIFTY Pro – pewność wyniku testu i zakres badania.
  5. Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY Pro?
  6. Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY Pro?
  7. FAQ: Najczęściej zadawane pytania.
  8. Co to jest test NIFTY Pro?
  9. Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?
  10. Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi
  11. Jakie jest znaczenie wyniku testu NIFTY Pro?
  12. Czy test NIFTY Pro wymaga potwierdzenia inwazyjnymi badaniami?
  13. Kiedy można spodziewać się wyniku testu NIFTY Pro?
  14. Czy istnieje ograniczenie wiekowe dla wykonania testu NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Jeśli szukasz autoryzowanego punktu pobrań testu NIFTY Pro w Jeleniej Górze, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce. Przedstawiamy Ci wszystkie informacje na temat tego badania prenatalnego, w tym możliwość umówienia wizyty domowej pielęgniarki. Dowiedz się więcej o cenie badania, opcji płatności ratami oraz ubezpieczeniu wyniku testu. Sprawdź również jak umówić badanie i jakie są dostępne terminy. Przekonaj się, dlaczego wykonanie testu NIFTY Pro jest tak istotne dla przyszłych rodziców. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły!

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Test NIFTY Pro Jelenia Góra – autoryzowany punkt pobrań i wizyty domowe

Test NIFTY Pro w Jeleniej Górze można wykonać w autoryzowanym punkcie pobrań. Jest to miejsce, które spełnia wszystkie wymagania i standardy, aby zapewnić pacjentom bezpieczne i rzetelne przeprowadzenie badania.  Nasz punkt obsługuje nie tylko mieszkańców Jeleniej Góry, ale także okoliczne miejscowości takie jak Szklarska Poręba, Karpacz i Kowary.

Dodatkowo, dla osób mieszkających w Jeleniej Górze i okolicy istnieje możliwość umówienia wizyty domowej pielęgniarki. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy preferują wygodę i komfort własnego domu. Wystarczy umówić termin wizyty domowej w dogodnym dla siebie czasie, a wykwalifikowana pielęgniarka przyjedzie do domu i pobierze próbkę krwi do badań. Usługa ta jest dostępna bez dodatkowych opłat, co sprawia, że jest to bardzo wygodna opcja dla przyszłych mam.

Test NIFTY Pro Jelenia Góra – cena badania i raty

Cena badania NIFTY Pro w Jeleniej Górze wynosi 2349 złotych. W tej cenie zawarte są wszystkie niezbędne elementy badania, takie jak pobranie próbki krwi w domu pacjentki lub w placówce medycznej oraz analiza próbki pod kątem 94 różnych chorób genetycznych. Dodatkowo, test NIFTY Pro oferuje możliwość określenia płci dziecka na życzenie rodziców.

Jedną z zalet badania NIFTY Pro jest możliwość rozłożenia płatności na raty. Dzięki temu, przyszłe mamy mogą skorzystać z tego innowacyjnego testu bez obciążania swojego budżetu. Istnieje również opcja skorzystania z płatności odroczonych.

Test NIFTY Pro w Jeleniej Górze – umawianie badań

Procedura umawiania badania NIFTY Pro w Jeleniej Górze jest bardzo prosta i wygodna. Istnieją dwie możliwości umówienia się na to badanie: online lub telefonicznie.

Jeśli preferujesz umawianie wizyt przez Internet, możesz skorzystać z formularza online dostępnego na stronie https://www.niftytest.pl. Wypełnij go podając swoje dane kontaktowe oraz preferowany termin badania, a konsultant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty.

Jeśli wolisz umówić się telefonicznie, wystarczy zadzwonić pod numer infolinii testu NIFTY pro: 605 500 515. Konsultant udzieli Ci wszelkich informacji na temat badania oraz pomoże w znalezieniu dogodnego terminu.

Test NIFTY Pro – pewność wyniku testu i zakres badania

Test NIFTY Pro charakteryzuje się bardzo wysoką czułością, wynoszącą ponad 99%. Oznacza to, że test jest niezwykle skuteczny w wykrywaniu różnych zaburzeń genetycznych. Dzięki temu przyszłe mamy mogą mieć większą pewność co do wyników badania i otrzymać dokładne informacje na temat zdrowia swojego dziecka.

W porównaniu do innych metod diagnostycznych, takich jak test PAPP-A, oryginalny test NIFTY Pro wykonywany w laboratorium BGI wyróżnia się swoją dokładnością i szerokim zakresem badań przesiewowych. Test ten identyfikuje aż 94 różne zaburzenia genetyczne, w tym trisomie takie jak zespół Downa, zespół Edwardsa czy zespół Patau. Ponadto, badanie obejmuje także mikrodelecje, mikroduplikacje oraz inne nieprawidłowości chromosomalne. To sprawia, że test NIFTY Pro jest jednym z najbardziej kompleksowych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY Pro?

Ubezpieczenie wyniku testu NIFTY Pro jest jednym z najważniejszych elementów tego badania prenatalnego. Obejmuje ono sytuację, gdy wynik testu jest dodatni i konieczne staje się wykonanie inwazyjnego badania diagnostycznego, takiego jak amniopunkcja lub dodatkowe molekularne badania genetyczne. Rodzice wtedy mogą liczyć na zwrot kosztów wykonania tych badań w kwocie do około 2600 złotych. Dzięki temu ubezpieczeniu rodzice mają większą pewność, że niezależnie od wyniku testu, będą mieli wsparcie finansowe w przypadku konieczności dalszej diagnostyki.

Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY Pro?

Wykonanie badania NIFTY Pro to decyzja, która może przynieść wiele korzyści przyszłym rodzicom. Przede wszystkim, test ten zapewnia wysoką pewność co do wyników, dzięki czemu rodzice mogą mieć większą pewność co do zdrowia swojego dziecka. Czułość testu NIFTY Pro wynosi ponad 99%, co oznacza, że jest on jednym z najdokładniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Jedną z najważniejszych zalet badania NIFTY Pro jest jego szeroki zakres badanych chorób genetycznych, w tym badanie na trisomie 18. Test identyfikuje aż 94 różne zaburzenia genetyczne, w tym trisomie takie jak zespół Downa, zespół Edwardsa czy zespół Patau. Obejmuje także mikrodelecje, mikroduplikacje oraz inne nieprawidłowości chromosomalne. Dzięki temu rodzice mają możliwość uzyskania kompleksowej informacji na temat zdrowia swojego dziecka już we wczesnym etapie ciąży.

Opinie pacjentek, które skorzystały z badania NIFTY Pro również potwierdzają jego wartość. Wielu rodziców podkreśla, że dzięki temu testowi mogli się dowiedzieć o ewentualnych zagrożeniach dla zdrowia swojego dziecka i podjąć odpowiednie działania. Badanie NIFTY Pro daje im większą pewność i spokój, co jest niezwykle ważne w okresie ciąży.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Co to jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro jest to nieinwazyjny test prenatalny, który ma na celu wykrycie ewentualnych zaburzeń chromosomalnych u płodu poprzez analizę płodowego DNA pobranego z krwi matki.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro warto wykonać, ponieważ pozwala on na wczesne wykrycie zmian chromosomalnych, takich jak trisomia 21, 18 i 13, nawet od 10. tygodnia ciąży.

Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?

Test NIFTY Pro wyróżnia się tym, że ma najszerszy zakres analizy, obejmujący 6 trisomii, 84 mikrodelecje oraz zespoły genetyczne, takie jak zespół Patau i trisomia 9.

Jakie jest znaczenie wyniku testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro stanowi istotną informację dotyczącą ryzyka wystąpienia anomali chromosomalnych u płodu.

Czy test NIFTY Pro wymaga potwierdzenia inwazyjnymi badaniami?

W przypadku wyniku fałszywie negatywnego, zaleca się potwierdzenie wyniku testu NIFTY Pro inwazyjnymi badaniami, takimi jak amniopunkcja czy pobranie kosmówki.

Kiedy można spodziewać się wyniku testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro jest dostępny zazwyczaj w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbki do laboratorium.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro