Centrum testów genetycznych –nowoczesne badania i testy DNA!

W naszym Centrum Testów Genetycznych dajemy odpowiedź na pytanie o stan zdrowia pacjenta. Wiemy, jak wiele jest ukryte w genach i że dzięki diagnostyce genetycznej można szybko wdrożyć odpowiednie leczenie.

Na czym polega metoda NIFTY Pro?

W Centrum Testów Genetycznych dystrybuujemy badania genetyczne, oparte na najnowocześniejszych technologiach badawczych. Są przeznaczone dla użytkownika końcowego. 

W ofercie naszych świadczeń znajdują się również wysokiej jakości testy genetyczne NIFTY Pro. Nasze Centrum Testów Genetycznych jest oficjalnym partnerem firmy GenePlanet, która reprezentuje NIFTY Pro na polskim rynku.

Niebieski gradient || Nifty Pro

Na czym polega badanie NIFTY Pro?

Dzięki temu rodzice mają szansę na wcześniejszą diagnozę i ewentualne podjęcie odpowiednich działań leczniczych lub decyzji związanych z ciążą. Nieinwazyjność testu sprawia, że jest on bezpieczny zarówno dla matki, jak i dziecka. Stanowi również szybki sposób na uzyskanie istotnych informacji, a wyniki są dostępne już w ciągu 10 dni roboczych od pobrania próbki. NIFTY Pro jest jednym z najbardziej zaawansowanych i precyzyjnych testów tego typu dostępnych na rynku.

Test NIFTY Pro to zaawansowane badanie genetyczne DNA przeznaczone dla kobiet w ciąży.
Umożliwia wykrycie pewnych wad genetycznych i chromosomalnych u płodu.
Pozwala wykryć aż 94 badane choroby.
Polega na analizie wolnego DNA płodowego (cffDNA) w próbce krwi matki.
Badanie może być przeprowadzone już od 10. tygodnia ciąży.
Pozwala na ocenę ryzyka wystąpienia takich zaburzeń jak zespół Downa, zespół Edwardsa i zespół Pataua.
NIFTY Pro może również wykryć inne rzadkie choroby genetyczne i chromosomalne.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro

Nasza siedziba – tutaj się znajdujemy

Nasze Centrum Testów Genetycznych ma swoją siedzibę w Katowicach. Oto nasze dane kontaktowe:

Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
ul. Staromiejska 6/10D
40-013 Katowice
nr tel. 605 500 515
e-mail: info@niftytest.pl

Oferta naszego biura – jakie badania wykonujemy?

W ofercie naszego Centrum Testów Genetycznych znajduje się test NIFTY Pro by GenePlanet. To najnowsze osiągnięcie w dziedzinie badań prenatalnych. Wykorzystuje innowacyjną metodą odczytywania sekwencji genetycznych. W cenie badania jest pobranie krwi w placówce medycznej. Pacjent może zrobić to również u siebie w domu i zamówić odbiór próbek krwi przez firmę kurierską.

Niebieski gradient || Nifty Pro

W cenie badania jest ujęta konsultacja pozytywnego wyniku z lekarzem z poradni genetycznej;

Usługa jest wykonana bardzo szybko – pobranie krwi możliwe jest nawet w dniu umówienia wizyty;

Wyniki badania NIFTY Pro są dostępne w ciągu 6-10 dni roboczych;

Możliwość poszerzenia zakresu badań o wczesne ustalenie płci płodu.

Różowy gradient || Nifty Pro

Do przeprowadzenia testu NIFTY Pro służy najlepsza światowa technologia, jaką jest Sekwencjonowanie Nowej Generacji NGS. To zaawansowana technologia umożliwiająca jednoczesną analizę milionów fragmentów DNA. Możliwość jej zastosowania w badaniach prenatalnych pozwala otoczyć troskliwą opieką zarówno matkę, jak i nienarodzone dziecko.

Autoryzowane punkty pobrań

Fioletowy gradient || Nifty Pro

W ofercie naszego Centrum Testów Genetycznych jest możliwość skorzystania z autoryzowanego punktu pobrań. Jest ich ponad 300 i znajdują się we wszystkich największych miastach Polski. Autoryzowana placówka to miejsce, gdzie pacjenci mają możliwość pobrania krwi do wykonania oryginalnego testu NIFTY Pro. Jest on wykonywany w laboratorium BGI, będącym autoryzowanym partnerem producenta NIFTY Pro.

Mapa Polski | Test Nifty Pro

Dzięki skorzystaniu z usług punktów posiadających autoryzację pacjenci mają pewność, że otrzymany przez nich wynik jest wiarygodny. Próbkę krwi można pobrać również w domu przyszłej mamy. Taka usługa dostępna jest w większości dużych miast.

Kiedy warto wykonać badania genetyczne?

Badanie NIFTY Pro to nieinwazyjny test, który może dostarczyć cennych informacji na wczesnym etapie ciąży. Umożliwi w ten sposób rodzicom świadome podjęcie decyzji związanych z dalszą opieką i ewentualnym leczeniem. W wielu przypadkach wczesne wykrycie zachorowania pozwala na skuteczną terapię.

Możliwość wykonania tego badania oferuje nasze Centrum Testów Genetycznych. Klienci mają pewność, że są otoczeni najlepszą opieką wykwalifikowanych specjalistów, którym można zaufać. Dbamy, by nasza oferta spełniała najwyższe standardy.

Badanie genetyczne NIFTY Pro warto wykonać, gdy istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia wad genetycznych lub chromosomalnych u dziecka;
Może to dotyczyć sytuacji, gdy w rodzinie są predyspozycje do występowania zaburzeń genetycznych, rodzice są nosicielami określonych mutacji lub gdy matka jest w wieku powyżej 35 lat, co zwiększa ryzyko niektórych wad;
Ponadto test może być zalecany, gdy inne badania przesiewowe, takie jak USG czy testy biochemiczne, wykazują niepokojące wyniki;
NIFTY Pro jest także opcją dla par, które chcą mieć pewność co do zdrowia genetycznego swojego dziecka, nawet jeśli nie istnieją konkretne czynniki ryzyka.
żółty gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro