Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Warszawie?

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Warszawie?

Test NIFTY Pro - bezpieczne badanie prenatalne od 10. tygodnia ciąży w Warszawie. Zrób test NIFTY Pro w autoryzowanym punkcie pobrań już dziś.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Artykuł przedstawia informacje dotyczące badania NIFTY Pro, które jest dostępne w Warszawie. możliwość umówienia szybkiego terminu oraz informacje dotyczące rejestracji i konsultacji telefonicznych. Adresy autoryzowanych placówek są dostępne pod naszym numerem telefonu.

Telefon: 605 500 515

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro przeprowadzany w BGI. Decydując się na test NIFTY Pro, zyskujesz gwarancję wykonania badania objętego ubezpieczeniem (zwrotem poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego) oraz szerokim zakresem analiz.

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Warszawie?

Badanie NIFTY Pro jest dostępne w autoryzowanych placówkach w Warszawie. Możesz skorzystać z szybkiego terminu i umówić się na badanie już w tym samym dniu. W celu rejestracji i uzyskania konsultacji telefonicznych, prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu. Dzięki temu będziesz mógł dowiedzieć się więcej informacji na temat badania oraz umówić dogodny termin.

Nie zwlekaj i sprawdź, gdzie możesz zrobić to bezpieczne badanie prenatalne.

Test NIFTY Pro Warszawa – wizyty domowe

W Warszawie istnieje możliwość zrobienia testu NIFTY Pro podczas wizyty domowej, co pozwala pacjentkom uniknąć dodatkowego stresu związanego z wizytą w placówce diagnostycznej.

Nasza pielęgniarka przyjedzie w dogodnym dla Ciebie terminie, pobierze krew i pomoże wypełnić dokument zlecenia badania. Organizujemy wizyty domowe w Warszawie i okolicy. Zadzwoń i umów się na wizytę domową już teraz pod numer: 605 500 515.

Badanie NIFTY to test prenatalny przesiewowy, który pozwala na zidentyfikowanie ryzyka zespołów genetycznych takich jak zespół Edwardsa, zespół Turnera, zespół Patau, zespół Downa czy zespół Klinefeltera. Test NIFTY jest nieinwazyjny i może być wykonany już od już od 10 tygodnia ciąży. NIFTY Pro, stanowi integralną część diagnostyki prenatalnej, co czyni go bardzo popularnym wśród pacjentek. W Warszawie istnieje możliwość zrobienia testu NIFTY Pro podczas wizyty domowej, co pozwala pacjentkom uniknąć dodatkowego stresu związanego z wizytą w placówce diagnostycznej.

Wynik NIFTY Pro jest bardzo ważny dla przyszłych mam, ponieważ możliwość wykrycia wady genetycznej u dziecka pozwala na wcześniejsze działanie i podjęcie decyzji dotyczącej dalszej diagnostyki. Nieinwazyjny test prenatalny, pozwala uniknąć ryzyka wydania wyniku fałszywie negatywnego, co często zdarza się w tradycyjnych badaniach i jest szczególnie ważne w kontekście diagnostyki prenatalnej.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

NIFTY Pro nie wymaga specjalnych przygotowań. Możesz je wykonać o dowolnej porze dnia. Jednak zalecamy, aby wcześniej zadbać o nawodnienie organizmu. Spożywanie odpowiedniej ilości płynów może pomóc w rozrzedzeniu krwi i ułatwić pobranie próbki.

Przed przystąpieniem do badania NIFTY Pro, zostaniesz poproszona o wypełnienie ankiety dotyczącej Twojego zdrowia i ciąży. Jest to ważne, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz zapewnić odpowiednie przygotowanie się do testu. Wypełnienie ankiety jest proste i zajmie tylko kilka minut. Upewnij się, że udzielasz dokładnych informacji, aby wynik był jak najbardziej wiarygodny.

Badanie NIFTY Warszawa - cena badania

Test NIFTY Pro to kompleksowe badanie prenatalne, które obejmuje szeroki zakres analizowanych chorób genetycznych. Cena badania wynosi 2349 zł i obejmuje analizę 94 chorób genetycznych oraz płeć dziecka na życzenie. Dodatkowo, w cenie badania jest możliwość skonsultowania się z lekarzem genetykiem w przypadku otrzymania pozytywnego wyniku.

Czas oczekiwania na wynik testu NIFTY Pro wynosi do 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbki do laboratorium. Warto jednak zaznaczyć, że często wynik jest dostępny już po 5-6 dniach. Wynik jest udostępniany online, co oznacza, że nie trzeba dodatkowo odwiedzać placówki medycznej.

Test NIFTY Pro to nie tylko analiza genetyczna, ale także kompleksowa usługa, która zapewnia pełne wsparcie i profesjonalną opiekę. Dzięki możliwości skonsultowania się z lekarzem genetykiem, możesz uzyskać dodatkowe informacje i porady dotyczące Twojego wyniku. To daje Ci pewność i spokój w trakcie całego procesu badawczego.

Test NIFTY Pro w ratach w Warszawie

Jeśli chcesz skorzystać z NIFTY Pro, ale nie chcesz płacić całościowej sumy od razu, istnieje możliwość skorzystania z płatności w ratach. Dzięki temu będziesz mógł rozłożyć koszt na dogodne dla siebie raty.

Aby umówić się na badanie NIFTY Pro w Warszawie i skorzystać z opcji płatności w ratach, wystarczy skontaktować się z z nami i poinformować o swoich preferencjach. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich rat i przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące procedury płatności.

Co obejmuje zakres badania NIFTY Pro?

NIFTY Pro to kompleksowy test prenatalny, który obejmuje szeroki zakres analizowanych chorób genetycznych. Dzięki niemu można wykryć trisomię 21, 18, 13 oraz wiele innych chorób genetycznych o wysokiej czułości. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych testów NIPT, które zostało wykonane już ponad 10 mln razy na całym świecie.

W ramach testu NIFTY Pro przeprowadzana jest analiza mikrodelecji i duplikacji chromosomowych. To ważne, ponieważ niektóre z tych aberracji chromosomowych mogą być związane z poważnymi wadami rozwojowymi u dziecka. Dlatego NIFTY Pro pozwala na wczesne wykrycie tych nieprawidłowości i podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych lub leczniczych.

Ponadto, test NIFTY Pro daje możliwość ustalenia płci dziecka na życzenie rodziców. To istotna informacja dla wielu przyszłych rodziców, która może pomóc w planowaniu i przygotowaniu się do narodzin dziecka.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?

Wykonanie testu NIFTY Pro ma wiele korzyści i dlatego warto zdecydować się na to badanie prenatalne. Przede wszystkim, test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny dla matki i dziecka, ponieważ nieinwazyjnie pobiera się tylko małą próbkę krwi od mamy. Nie ma ryzyka powikłań czy uszkodzenia płodu, jak to może mieć miejsce przy inwazyjnych badaniach prenatalnych.

Ponadto, test NIFTY Pro cechuje się wysoką czułością, co oznacza, że jest w stanie wykryć nawet najmniejsze zmiany genetyczne u dziecka. Dzięki temu można zidentyfikować trisomię 21, 18, 13 oraz wiele innych chorób genetycznych z dużą dokładnością. To daje przyszłym rodzicom pewność i spokój, a także możliwość podjęcia odpowiednich działań profilaktycznych lub leczniczych już na etapie ciąży.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Test NIFTY Warszawa, gdzie zrobić?

Badanie NIFTY Pro można wykonać w naszych placówkach, które znajdują się w Warszawie.

Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Warszawie?

Test NIFTY cena Warszawa: informacje o aktualnej cenie możesz znaleźć tutaj: https://www.niftytest.pl

Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY Pro?

Test NIFTY pro oferuje dokładne badanie genetyczne płodu, nieinwazyjne pobranie próbki oraz wysoką precyzję wyników, co różni go od innych badań prenatalnych.

Jakie informacje dostanę po wykonaniu badania NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro zawiera informacje dotyczące chromosomów płci, trisomii oraz innych aberracji genetycznych.

Czy istnieje możliwość pobrania próbki w domu do badania NIFTY Pro?

Tak, test NIFTY pro umożliwia pobranie próbki w domu, a następnie dostarczenie jej do laboratorium.

Czym różni się test NIFTY Pro od innych testów prenatalnych?

Test NIFTY Pro to nowoczesne i nieinwazyjne badanie genetyczne płodu w ramach diagnostyki prenatalnej, które charakteryzuje się wysoką precyzją wyników oraz możliwością pobrania próbki w domu. Jest skuteczny w wykrywaniu zespołu Downa.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro