Test NIFTY Pro Opole - innowacyjne badanie prenatalne dla zdrowia dziecka w ciąży

Test NIFTY Pro Opole - innowacyjne badanie prenatale

Test NIFTY Pro to innowacyjne badanie prenatalne. Sprawdź szeroki zakres usług w placówce i wykonać test NIFTY Pro w miejscu wygodnym dla Ciebie.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
7 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Opole - szybki i bezpieczny sposób na sprawdzenie zdrowia dziecka w ciąży.
 2. Test NIFTY Pro - różnice między oryginalnym testem a "zastępczymi" badaniami prenatalnymi.
 3. Test NIFTY Pro - gdzie można go wykonać w Opolu?
 4. Test NIFTY Pro - cena badania i możliwość płatności w ratach.
 5. Test NIFTY Pro - jak przygotować się do badania?
 6. Test NIFTY Pro - porównanie z innymi badaniami prenatalnymi.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania dotyczące testu NIPT.
 8. Co to jest test NIFTY Pro?
 9. Gdzie mogę wykonać bezpieczny test NIFTY Pro w Opolu?
 10. Jakie są korzyści z zrobienia testu NIFTY Pro?
 11. Jak przebiega wykonanie badania NIFTY Pro?
 12. Jaki jest zakres badań testu NIFTY Pro?
 13. Ile kosztuje test NIFTY Pro w Opolu?
 14. Czy wykonanie testu NIFTY Pro jest bezpieczne dla płodu?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Badanie NIFTY Pro to szybki i bezpieczny sposób na sprawdzenie zdrowia dziecka w ciąży, dostępny od 10 tygodnia ciąży. Dostępne w ciągu kilku dni roboczych, zapewnia wynik badania bez ryzyka dla ciąży. Test NIFTY Pro pozwala wykryć szeroki zakres chorób i genetycznych zaburzeń, dając rodzicom pewność i spokój, co czyni go prawidłowym wyborem wśród testów prenatalnych.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro realizowany przez BGI, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Test NIFTY Opole - szybki i bezpieczny sposób na sprawdzenie zdrowia dziecka w ciąży

Test NIFTY Pro to innowacyjne badanie prenatalne, które pozwala szybko i bezpiecznie sprawdzić zdrowie dziecka jeszcze w trakcie ciąży. Wynik testu jest dostępny w ciągu kilku dni roboczych, co pozwala rodzicom na szybkie uzyskanie informacji o ewentualnych zaburzeniach genetycznych. Jednocześnie test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny dla ciąży, nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy innymi powikłaniami. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że wykonując ten test, nie narażają swojego dziecka na żadne niebezpieczeństwo.

Test NIFTY Pro ma również szeroki zakres badanych chorób i genetycznych zaburzeń. Oprócz standardowych trisomii 21, 18 i 13, test NIFTY Pro wykrywa aż 88 rzadszych chorób, co daje ogólny zakres badania wynoszący aż 94 zaburzenia genetyczne. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że test NIFTY Pro zapewni im kompleksową informację o zdrowiu ich dziecka. To sprawia, że badanie to jest jednym z najbardziej zaawansowanych i precyzyjnych testów prenatalnych dostępnych na rynku.

Test NIFTY Pro - różnice między oryginalnym testem a "zastępczymi" badaniami prenatalnymi

Na rynku dostępne są różne testy prenatalne, które są nazywane "zastępstwem" testu NIFTY Pro. Jednak istnieją istotne różnice między tymi testami, dlatego ważne jest, aby odróżnić oryginalny test NIFTY Pro od innych badań.

Oryginalny test NIFTY Pro został wykonany już ponad 6 milionów razy na całym świecie i posiada szeroką walidację kliniczną. To oznacza, że jest to badanie sprawdzone i wiarygodne. Ponadto, tylko oryginalny test NIFTY Pro posiada pełne ubezpieczenie wyniku. To oznacza, że jeśli wynik testu będzie pozytywny, pacjentka może ubiegać się o rekompensatę kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł. Żaden inny test NIFTY ani inny nieinwazyjny test prenatalny nie posiada takiego ubezpieczenia.

Test NIFTY Pro - gdzie można go wykonać w Opolu?

Test NIFTY Pro można wykonać w placówkach w Opolu lub w domu, dzięki możliwości umówienia wizyty domowej pielęgniarki. W Opolu i okolicy istnieje wiele lokalizacji, gdzie można zrobić ten test prenatalny, co sprawia, że badanie NIFTY Pro w Opolu jest łatwo dostępne dla przyszłych rodziców. Autoryzowane punkty pobrań znajdują się między innymi w Opolu, Wieliczce, Myślenicach, Bochni, Proszowicach, Miechowie i Wadowicach. Dzięki temu rodzice mają szeroki wybór miejsc, w których mogą wykonać test NIFTY Pro.

Aby umówić się na wykonanie testu NIFTY Pro w Opolu, można skorzystać z procedury telefonicznego umawiania wizyt lub rejestracji online. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami i ustalić dogodny termin badania. Dzięki temu rodzice mogą łatwo i szybko zaplanować wykonanie testu NIFTY Pro i uzyskać informacje o zdrowiu swojego dziecka jeszcze w trakcie ciąży.

Test NIFTY Pro - cena badania i możliwość płatności w ratach

Oryginalny test NIFTY Pro, wykonywany w autoryzowanym laboratorium BGI, jest dostępny w cenie 2349 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu, konsultację pozytywnego wyniku testu NIFTY Pro z lekarzem genetykiem oraz wydanie wyniku. Warto zaznaczyć, że nie ma żadnych dodatkowych opłat za badanie. Aby ułatwić rodzicom skorzystanie z tego badania, istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami i zapytać o szczegóły dotyczące płatności w ratach.

Co ważne, oryginalny test NIFTY pro posiada również unikalne ubezpieczenie wyniku. Jeśli wynik testu będzie pozytywny, pacjentka może ubiegać się o zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł. Oznacza to, że rodzice mają pewność, że wykonując test NIFTY Pro, nie tylko uzyskają rzetelne informacje o zdrowiu swojego dziecka, ale także będą mogli skorzystać z rekompensaty finansowej w przypadku pozytywnego wyniku.

Test NIFTY Pro - jak przygotować się do badania?

Przed przystąpieniem do badania NIFTY Pro nie ma konieczności bycia na czczo. Nie trzeba rezygnować z posiłku przed pobraniem próbki krwi. Jednak zalecamy wcześniejsze nawodnienie organizmu, aby krew była bardziej rozrzedzona i łatwiej można było pobrać próbkę. Warto wypić odpowiednią ilość płynów przed badaniem, aby ułatwić proces pobierania krwi.

Procedura pobrania krwi do badania NIFTY Pro jest bardzo bezpieczna i nieinwazyjna dla ciąży. Pobranie próbki odbywa się poprzez nacięcie skóry na żyłce łokciowej, podobnie jak przy standardowym badaniu morfologii krwi. Nie ma ryzyka poronienia ani innych powikłań związanych z tym badaniem. Cały proces jest przeprowadzany w sposób profesjonalny i bezpieczny dla pacjentki i jej dziecka.

Test NIFTY Pro - porównanie z innymi badaniami prenatalnymi

Test NIFTY pro wyróżnia się spośród innych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja czy test PAPP-A, pod wieloma względami. Przede wszystkim, jest to badanie nieinwazyjne, co oznacza, że nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy innych powikłań dla ciąży, a test NIFTY Pro nie wymaga specjalnych warunków do jego przeprowadzenia. W przeciwieństwie do amniopunkcji, która polega na pobraniu płynu owodniowego za pomocą igły, test NIFTY Pro polega na pobraniu krwi matki. Dzięki temu jest on bezpieczny i łatwy do przeprowadzenia.

Ponadto, test NIFTY Pro charakteryzuje się wysoką czułością i dokładnością w wykrywaniu różnych chorób i genetycznych zaburzeń. Zakres badanych chorób jest bardzo szeroki - aż 94 zaburzenia genetyczne mogą zostać wykryte dzięki temu badaniu. Oznacza to, że rodzice mogą uzyskać kompleksową informację na temat zdrowia swojego dziecka jeszcze w trakcie ciąży. W porównaniu do testu PAPP-A, który może wykazać jedynie ryzyko wystąpienia nieprawidłowości chromosomowych, test NIFTY Pro daje znacznie szerszą perspektywę diagnostyczną.

FAQ: najczęściej zadawane pytania.

Co to jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to jedyny nieinwazyjny test prenatalny, który można wykonać w laboratorium w Opolu. Jest to test genetyczny wykonywany z próbki krwi matki, pozwalający na ocenę ryzyka wystąpienia różnych zaburzeń genetycznych u płodu, takich jak zespoły genetyczne.

Gdzie mogę wykonać test NIFTY Pro w Opolu?

Test NIFTY Pro w Opolu można wykonać w placówce medycznej oferującej usługi związane z diagnostyką genetyczną - aby umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami: 605 500 515. Można również skorzystać z możliwości wykonania testu w domu, w którym pobór próbki odbywa się przez pielęgniarkę, co jest przykładem na to, że test NIFTY Pro nie wymaga specjalnych warunków przeprowadzenia badania.

Jakie są korzyści z zrobienia testu NIFTY Pro?

Wykonanie testu NIFTY Pro pozwala na uzyskanie szybkich i dokładnych wyników badania prenatalnego, bez ryzyka uszkodzenia płodu. Test ten ma również wysoką skuteczność w wykrywaniu różnych zaburzeń genetycznych u dziecka.

Jak przebiega wykonanie badania NIFTY Pro?

Aby wykonać test NIFTY Pro, należy umówić się na wizytę w placówce medycznej z naszymi konsultantami lub zlecić pobranie próbki krwi w domu. Po pobraniu próbki, zostaje ona wysłana do laboratorium, gdzie następuje analiza genomu płodu.

Jaki jest zakres badań testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro pozwala na badanie chromosomów płci, wykrycie zespołów genetycznych, takich jak zespół Downa, Edwardsa, czy Patau, oraz ocenę ryzyka wystąpienia innych zaburzeń genetycznych u płodu.

Ile kosztuje test NIFTY Pro w Opolu?

Cena badania Testu NIFTY Pro wynosi 2349 zł.

Czy wykonanie testu NIFTY Pro jest bezpieczne dla płodu?

Tak, test NIFTY Pro jest nieinwazyjnym testem prenatalnym, co oznacza, że nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia płodu. Pobranie próbki krwi od matki jest bezpieczne zarówno dla niej, jak i dla dziecka.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro