Test NIFTY Pro Olsztyn - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Olsztyn - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Olsztyn - gdzie zrobić badanie? Nieinwazyjne badanie prenatalne w Olsztynie. Placówki i wizyty domowe. Rejestracja 605 500 515.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
7 minut do przeczytania
 1. Różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi - omówienie cech wyróżniających test NIFTY pro oraz porównanie go do innych dostępnych badań prenatalnych.
 2. Korzyści płynące z wykonania testu NIFTY Pro
 3. Test NIFTY Olsztyn - informacje na temat lokalizacji, gdzie można wykonać to badanie oraz dostępność wizyt domowych w okolicy Olsztyna.
 4. Cena i koszty badania NIFTY Pro
 5. Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?
 6. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie testu NIFTY pro z innymi dostępnymi badaniami prenatalnymi pod względem zakresu badań, ubezpieczenia wyniku i walidacji klinicznej.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania
 8. Gdzie można wykonać test NIFTY Pro w Olsztynie?
 9. Jak przebiega badanie NIFTY Pro w Olsztynie?
 10. Jakie informacje można uzyskać z wyniku testu NIFTY Pro?
 11. Czy warto wybrać test NIFTY Pro w Olsztynie?
 12. Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Olsztynie?
 13. Czy można wykonać test NIFTY Pro w domu?
 14. Czy test NIFTY Pro w Olsztynie jest bezpieczny dla dziecka?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Test NIFTY Pro umożliwia wykrycie wad genetycznych u płodu już w 10. tygodniu ciąży. Jeżeli przebywasz w Olsztynie lub okolicach i jesteś zainteresowany przeprowadzeniem tego testu, dostępnych jest kilka miejsc, w których można zrobić test NIFTY Pro.

Poniżej przedstawiamy informacje o tym, jak znaleźć adresy odpowiednich placówek oraz jak umówić się na badanie NIFTY Pro w Olsztynie.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro realizowany przez BGI, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi - omówienie cech wyróżniających test NIFTY pro oraz porównanie go do innych dostępnych badań prenatalnych.

Test NIFTY Pro wyróżnia się na tle innych badań prenatalnych ze względu na swoje unikalne cechy. Przede wszystkim, test NIFTY Pro jest zupełnie bezpieczny dla matki i dziecka, co oznacza, że nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla ciąży. Może być przeprowadzany już od 10. tygodnia ciąży, co pozwala na wcześniejsze wykrycie ewentualnych wad genetycznych u dziecka.

Ponadto, test NIFTY Pro ma wysoką czułość, co oznacza, że potrafi wykryć nawet najmniejsze zmiany w materiale genetycznym dziecka. Dzięki temu rodzice mogą mieć większą pewność co do zdrowia swojego dziecka i podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszych badań inwazyjnych.

Porównując test NIFTY Pro do innych dostępnych badań prenatalnych, warto zwrócić uwagę na jego szeroki zakres badanych chorób. Test NIFTY Pro może wykryć aż 94 różne zaburzenia genetyczne, w tym trisomie chromosomów 21, 18 i 13, mikrodelecje i duplikacje oraz wady chromosomów płci. To najszerszy zakres wśród testów NIFTY dostępnych na rynku. Ponadto, test NIFTY Pro posiada ubezpieczenie wyniku, co oznacza, że w przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku pacjentka może ubiegać się o rekompensatę kosztów wykonanych badań diagnostycznych. To dodatkowe zabezpieczenie dla rodziców i pewność, że badanie jest wiarygodne i rzetelne.

Korzyści płynące z wykonania testu NIFTY Pro

Wykonanie testu NIFTY Pro niesie za sobą wiele korzyści dla rodziców oczekujących dziecka. Jedną z głównych zalet jest szybki termin otrzymania wyniku badania, liczony od momentu dotarcia próbki do laboratorium. Pacjenci mogą liczyć na dostępność badań nawet w dniu umówienia, co pozwala im szybko uzyskać informacje na temat zdrowia swojego dziecka i zyskać spokój w trakcie ciąży.

Kolejną korzyścią jest możliwość skorzystania z płatności w ratach. Test NIFTY Pro oferuje elastyczne rozwiązania finansowe, które pozwalają rodzicom na rozłożenie kosztów badania na dogodne dla nich raty. Dzięki temu badanie staje się bardziej dostępne i można je przeprowadzić bez obciążenia budżetu rodziny.

Test NIFTY Olsztyn - informacje na temat lokalizacji, gdzie można wykonać to badanie oraz dostępność wizyt domowych w okolicy Olsztyna.

Test NIFTY Pro jest dostępny dla mieszkańców Olsztyna i okolicznych miejscowości. Badanie można wykonać w autoryzowanych placówkach znajdujących się w Olsztynie. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, które preferują tradycyjne podejście i chcą skorzystać z profesjonalnej obsługi medycznej.

Placówki zapewniają szybkie terminy badań, a pacjenci mogą liczyć na bezpłatne konsultacje z lekarzem genetykiem w przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku testu.

Dla osób, które preferują wygodę i komfort, istnieje również możliwość wykonania testu NIFTY Pro w domu. Wizyty domowe są dostępne nie tylko w Olsztynie, ale także w okolicznych miejscowościach, takich jak Olsztynek, Tomaszkowo, Barczewo, Dobre Miasto, Pasym, Biskupiec czy Dywity. Pielęgniarka przyjedzie do pacjenta w wybranym terminie i pobierze krew do badania. Wizyta domowa jest bez dodatkowych opłat i obejmuje również pomoc w wypełnieniu dokumentacji zlecenia badania.

Cena i koszty badania NIFTY Pro

Cena badania NIFTY pro wynosi 2349 zł i obejmuje szeroki zakres badań, w tym wykrywanie aż 94 różnych chorób genetycznych oraz płeć dziecka na życzenie rodziców. Warto zaznaczyć, że cena badania jest jednorazowa i nie ma żadnych dodatkowych opłat. Jednak dla większej elastyczności finansowej, istnieje możliwość skorzystania z płatności w ratach. Rodzice mogą skontaktować się z nami w celu ustalenia dogodnego planu spłaty.

W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu NIFTY Pro, pacjentka ma również możliwość ubiegania się o zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł. Jest to dodatkowe zabezpieczenie finansowe dla rodziców, które pozwala im uniknąć dodatkowych wydatków w przypadku konieczności wykonania inwazyjnych badań diagnostycznych, takich jak amniopunkcja czy analiza mikromacierzy chromosomów.

Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro jest badaniem, które nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjentki. Nie trzeba być na czczo przed pobraniem krwi na test NIFTY Pro, a także nie ma konieczności przestrzegania żadnej diety czy restrykcji przed tym nieinwazyjnym badaniem prenatalnym. Jednak zalecamy, aby pacjentka zadbała o odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem krwi.

Dobrze nawodniony organizm sprawia, że krew staje się bardziej rozrzedzona, co ułatwia pobranie próbki i przeprowadzenie badania. Dlatego warto przed samym badaniem wypić odpowiednią ilość płynów, tak aby organizm był dobrze nawodniony. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących przygotowania do badania, w tym możliwości zrobienia testu NIFTY Pro, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub pielęgniarką przeprowadzającą badanie.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie testu NIFTY pro z innymi dostępnymi badaniami prenatalnymi pod względem zakresu badań, ubezpieczenia wyniku i walidacji klinicznej.

Test NIFTY Pro wyróżnia się spośród innych dostępnych badań prenatalnych ze względu na szeroki zakres badanych chorób genetycznych. Oferuje on wykrywanie aż 94 różnych zaburzeń, w tym trisomii chromosomów 21, 18 i 13, mikrodelecji i duplikacji oraz wad chromosomów płci. Jest to najszerszy zakres badań wśród testów NIFTY dostępnych na rynku. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać kompleksową informację na temat zdrowia swojego dziecka i podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszych badań inwazyjnych.

Kolejną istotną cechą testu NIFTY Pro jest ubezpieczenie wyniku. Tylko ten test prenatalny oferuje pacjentkom możliwość ubiegania się o rekompensatę kosztów wykonanych badań diagnostycznych w przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku. To dodatkowe zabezpieczenie finansowe dla rodziców, które pozwala uniknąć dodatkowych wydatków związanych z koniecznością wykonania inwazyjnych badań diagnostycznych, takich jak amniopunkcja czy analiza mikromacierzy chromosomów.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie można wykonać test NIFTY Pro w Olsztynie?

Test NIFTY Pro w Olsztynie można wykonać w laboratorium i placówkach wskazanych przez naszych konsultantów pod numerem telefonu: 605 500 515

Jak przebiega badanie NIFTY Pro w Olsztynie?

Badanie NIFTY Pro jest nieinwazyjnym testem prenatalnym, polegającym na pobraniu próbki krwi od matki. Próbka ta jest następnie analizowana w laboratorium.

Jakie informacje można uzyskać z wyniku testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro dostarcza informacji o ryzyku wystąpienia pewnych zaburzeń genetycznych u płodu, takich jak zespoły trisomii, w tym zespół Downa.

Czy warto wybrać test NIFTY Pro w Olsztynie?

Test NIFTY Pro jest nowoczesnym, nieinwazyjnym testem prenatalnym oferującym bardzo dokładne wyniki. Warto go rozważyć ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo dla matki i dziecka.

Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Olsztynie?

Cena badania NIFTY Pro w Olsztynie wynosi 2349 zł.

Czy można wykonać test NIFTY Pro w domu?

Tak, test NIFTY Pro można wykonać w domu.

Czy test NIFTY Pro w Olsztynie jest bezpieczny dla dziecka?

Test NIFTY Pro jest nieinwazyjny i nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia płodu, co sprawia, że jest bezpieczny dla dziecka i matki.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro