Bezpieczne i wygodne badanie NIFTY Pro w domu

Bezpieczne i wygodne badanie NIFTY Pro w domu

Bezpieczne i wygodne badanie NIFTY Pro w domu już od 10 tygodnia ciąży. Pobranie krwi do testu prenatalnego bez wychodzenia z domu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
5 minut do przeczytania

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

W tym artykule omówimy procedurę bezpiecznego pobierania krwi do testu NIFTY Pro w domu pacjenta. Dowiesz się, jak ta metoda minimalizuje ryzyko zakażenia koronawirusem, a także jakie korzyści niesie ze sobą możliwość wykonania testu w domowym zaciszu. Przedstawimy również mobilne punkty pobrań dla tych, którzy preferują pobranie próbki poza domem. Będziemy również poruszać temat wiarygodności i bezpieczeństwa badania NIFTY Pro oraz szybkiego czasu oczekiwania na wynik. Zapraszamy do lektury!

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Bezpieczne pobranie krwi do testu NIFTY Pro w domu

Pobranie krwi do testu prenatalnego NIFTY Pro w domu jest bezpieczne i higieniczne. Personel medyczny, który przyjeżdża do pacjenta, przestrzega wszystkich procedur ochrony przed zakażeniami, minimalizując ryzyko zakażenia. Przykłada się dużą wagę do zachowania czystości i dezynfekcji sprzętu medycznego oraz odpowiedniego mycia rąk przed i po pobraniu próbki krwi.

W trakcie wizyty domowej, personel medyczny stosuje jednorazowe materiały i sprzęt, aby zapewnić maksymalną higienę. Próbkę krwi pobiera się zgodnie z wytycznymi i standardami medycznymi, minimalizując ból i dyskomfort dla pacjenta. Dzięki temu pacjenci mogą być pewni, że ich zdrowie jest chronione podczas całego procesu badania NIFTY Pro w domu.

Wygoda i komfort badania NIFTY Pro w domu

Wykonanie testu NIFTY Pro w domowym zaciszu zapewnia pacjentkom wygodę i komfort. Nie muszą wychodzić z domu ani czekać w poczekalni przychodni, co jest szczególnie istotne w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Dzięki temu mogą uniknąć kontaktu z innymi pacjentami i minimalizować ryzyko zakażenia.

Wizyta domowa pozwala pacjentkom na wykonanie badania w swoim własnym otoczeniu, gdzie czują się najbardziej komfortowo i jest to wliczone w cenę badania. Nie muszą martwić się o dojazd do przychodni czy oczekiwanie w kolejce. Personel medyczny przyjeżdża do nich, co znacznie ułatwia cały proces badania.

Szybki czas oczekiwania na wynik testu NIFTY Pro

Wynik badania NIFTY Pro jest dostępny już po kilku dniach roboczych, a czasem nawet szybciej. To niesamowicie szybki czas oczekiwania, który daje pacjentkom szybką odpowiedź na pytanie o zdrowie ich dziecka. Dzięki temu mogą uniknąć długiego oczekiwania i niepewności.

Pacjentki, które wykonują test NIFTY Pro w domu, mają dodatkową korzyść związana z szybkim dostępem do wyniku. Nie muszą czekać na wizytę w przychodni czy na przesyłkę pocztową. Wynik jest dostępny online, co pozwala im natychmiast poznać rezultat badania.

Korzyści płynące z wykonania testu NIFTY Pro w domu

Wykonanie testu NIFTY Pro w domu niesie ze sobą wiele korzyści dla pacjentek. Jedną z głównych zalet jest minimalna liczba formalności, które trzeba załatwić przed badaniem. Pacjentki mogą umówić wizytę domową online, bez konieczności wizyty w przychodni czy kontaktu telefonicznego. To bardzo wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas i energię.

Kolejną korzyścią jest dostęp do wyników badania oraz konsultacji lekarza genetyka online. Po otrzymaniu wyniku, pacjentki mogą go natychmiast sprawdzić przez internet. Jeśli wynik badania wykaże jakiekolwiek nieprawidłowości, pacjentki mają możliwość skonsultowania się z doświadczonym lekarzem genetykiem również online. To daje im pewność, że otrzymają fachową opinię i wsparcie w razie potrzeby.

Mobilne punkty pobrań

Mobilne punkty pobrań są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentek, które preferują pobranie krwi do testu NIFTY Pro poza domem. Dzięki nim można wykonać badanie w dogodnym dla siebie miejscu, bez konieczności wizyty domowej. Mobilne punkty pobrań są odpowiedzią na potrzeby pacjentek z ograniczoną mobilnością lub brakiem czasu.

Korzystając z mobilnego punktu pobrania, pacjentki mogą umówić się na wizytę w wybranym miejscu, np. w pobliskim laboratorium czy przychodni. Personel medyczny przeprowadzi pobranie krwi w profesjonalny i higieniczny sposób, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i komfort pacjentce. Mobilne punkty pobrań są elastycznym rozwiązaniem, które dostosowuje się do potrzeb i preferencji pacjentek, zapewniając im wygodę i satysfakcję z wykonanego badania.

Wiarygodność i bezpieczeństwo badania NIFTY Pro

Badanie NIFTY Pro charakteryzuje się wysoką wiarygodnością i bezpieczeństwem. Test ma ponad 99% czułości dla zespołu Downa, trisomii 18 oraz zespołu Patau, co zostało potwierdzone w walidacji klinicznej przeprowadzonej na blisko 147 000 ciąż. To oznacza, że wyniki testu są bardzo dokładne i wiarygodne, dając pacjentkom pewność co do zdrowia ich dziecka. Jednak istnieje małe ryzyko otrzymania wyniku fałszywie negatywnego.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Co to jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to prenatalne badanie genetyczne, które można wykonać w domu poprzez pobranie próbki krwi, już od 10 tygodnia ciąży. Test ten pozwala na wykrycie różnych wad genetycznych u dziecka, takich jak trisomie 21, 18 i 13, a także inne mikrodelecje czy zespoły genetyczne.

Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY Pro?

Dzięki testowi NIFTY Pro możesz uzyskać szybkie i dokładne informacje na temat zdrowia dziecka jeszcze przed jego urodzeniem. Test ten pozwala uniknąć inwazyjnych procedur oraz dostarcza wyniki z wysoką czułością, a także umożliwia wykonywanie testu w domowym zaciszu.

Jak długo trwa oczekiwanie na wynik testu NIFTY Pro?

Wyniki testu NIFTY Pro są dostępne w ciągu 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki krwi do laboratorium.

Czy test NIFTY Pro jest bezpieczny dla dziecka i matki?

Tak, test NIFTY Pro jest zupełnie bezpieczny zarówno dla dziecka, jak i matki, ponieważ nie wymaga inwazyjnych procedur ani ryzykownych zabiegów.

Jakie są koszty związane z testem NIFTY Pro?

Cena testu NIFTY Pro jest uzależniona od wybranego pakietu, natomiast badanie w domu jest możliwe bez dodatkowych opłat, a także dostępne są szybkie terminy pomiaru.

Gdzie można wykonać test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro można wykonać bez konieczności wychodzenia z domu, ponieważ oferowane są wizyty domowe w całej Polsce, co zapewnia wygodę i komfort pacjentom.

Czy test NIFTY Pro wymaga wcześniejszych przygotowań?

Nie, test NIFTY Pro jest prosty w wykonaniu i nie wymaga szczególnych przygotowań. Możesz go wykonać bez zbędnych trudności i stresu.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro