Test NIFTY Pro Kraków - gdzie najlepiej wykonać badanie?

Test NIFTY Pro Kraków - gdzie najlepiej wykonać badanie?

Sprawdź, gdzie najlepiej wykonać nieinwazyjne i bezpieczne badanie prenatalne Test NIFTY Pro w Krakowie. Umów wizytę już teraz!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
7 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Kraków: jak skontaktować się i uzyskać odpowiedzi na pytania.
 2. Placówki w całej Polsce - gdzie można wykonać badanie NIFTY Pro w Krakowie i jak umówić się na termin?
 3. Badanie NIFTY Pro w domu - jak to działa i dlaczego warto skorzystać z tej opcji?
 4. Jak przebiega badanie NIFTY Pro? Krok po kroku opisujemy cały proces.
 5. Test NIFTY cena Kraków: cena badania NIFTY Pro w Krakowie - ile kosztuje i co zawiera w cenie?
 6. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie i wyjaśnienie różnic.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Gdzie najlepiej wykonać test NIFTY Pro?
 9. Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?
 10. Jaka jest cena testu NIFTY Pro?
 11. Co można wykryć dzięki testowi NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Badanie NIFTY Pro to innowacyjne, przesiewowe badanie prenatalne, które dostarcza szczegółowych informacji na temat zdrowia dziecka. Jeśli masz pytania dotyczące tego badania, eksperci są dostępni na infolinii, aby udzielić Ci odpowiedzi i zapewnić wsparcie.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro przeprowadzany w BGI. Decydując się na test NIFTY Pro, zyskujesz gwarancję wykonania badania objętego ubezpieczeniem (zwrotem poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego) oraz szerokim zakresem analiz.

Test NIFTY Kraków: jak skontaktować się i uzyskać odpowiedzi na pytania

Eksperci na naszej infolinii są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z badaniami NIFTY Pro oraz Twoim problemem. Możesz skontaktować się z nami poprzez wysłanie maila lub zadzwonienie pod podany numer telefonu. Nasz zespół jest dostępny 5 dni w tygodniu, gotowy udzielić Ci wszelkich informacji i wsparcia.

Aby umówić się na badanie NIFTY Pro w Krakowie lub uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z naszymi ekspertami za pośrednictwem infolinii. Będą oni w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące procedury badania, terminów dostępnych badań oraz innych aspektów związanych z NIFTY Pro. Dzięki temu będziesz mógł dokonać świadomego wyboru i skorzystać z tej nowoczesnej metody diagnostycznej, która zapewni Ci spokojną ciążę i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Placówki w całej Polsce - gdzie można wykonać badanie NIFTY Pro w Krakowie i jak umówić się na termin?

Badanie NIFTY Pro jest dostępne w wielu placówkach medycznych na terenie całej Polski. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie lokalizację, aby przeprowadzić to badanie. Oferujemy szeroką sieć placówek, dzięki czemu masz możliwość skorzystania z tej nowoczesnej metody diagnostycznej bez konieczności dalekiego dojazdu.

Aby umówić się na termin badania NIFTY Pro, wystarczy skontaktować się z naszym zespołem obsługi pacjenta. Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć najbliższą placówkę i umówić dogodny termin. Możesz skorzystać z naszej infolinii lub wysłać maila, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na badanie.

Badanie NIFTY Pro w domu - jak to działa i dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

Badanie NIFTY Pro oferuje możliwość wykonania testu w domu, co jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych wizyt w placówkach medycznych. Procedura pobrania próbki do badania jest bardzo prosta i nieinwazyjna. Możesz umówić się na wizytę pielęgniarki, która przyjdzie do Twojego domu i pobierze małą próbkę krwi od Ciebie. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia w celu umówienia takiej wizyty. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla kobiet w ciąży, które chcą uniknąć narażania się na wirusy i bakterie obecne w przychodniach.

Wybór badania NIFTY Pro w domu wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim zapewnia ono bezpieczeństwo zarówno dla mamy, jak i dla dziecka, eliminując ryzyko związane z infekcjami czy poronieniem. Dodatkowo, badanie można wykonać nawet w piżamie, co zapewnia komfort pacjentce.

Nie trzeba również tracić czasu na dojazdy do placówki medycznej, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w okresie letnim, gdy upały mogą powodować nieprzyjemne dolegliwości. Wizyta pielęgniarki w domu daje również możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami i rozmowy z profesjonalistą, bez konieczności czekania w kolejce w przychodni. Dzięki temu pacjentka może otrzymać pełną uwagę i odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Wybierając badanie NIFTY Pro w domu, oszczędzasz czas i masz pewność, że wykonasz test w komfortowych warunkach.

Jak przebiega badanie NIFTY Pro? Krok po kroku opisujemy cały proces.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis trzech prostych kroków, które należy podjąć, aby przeprowadzić badanie NIFTY Pro. Każdy etap jest ważny i niezbędny do uzyskania dokładnego wyniku badania. Zapoznaj się z nimi, aby w pełni zrozumieć cały proces i skorzystać z tej nowoczesnej metody diagnostycznej.

 1. Umówienie terminu badania: Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszym zespołem obsługi pacjenta w celu umówienia terminu badania NIFTY Pro. Możesz zadzwonić lub wysłać maila, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na dogodny termin. Nasz zespół jest dostępny 5 dni w tygodniu i pomoże Ci znaleźć najbliższą placówkę oraz ustalić optymalny czas dla Ciebie.
 2. Pobranie próbki: Kolejnym etapem jest pobranie małej próbki krwi od mamy. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji: pobrać próbkę w jednym z ponad 300 punktów pobrań na terenie całej Polski lub umówić się na wizytę pielęgniarki w domu. W przypadku wizyty domowej, pielęgniarka przyjdzie do Twojego domu i pobierze próbkę krwi od Ciebie. Wypełnij formularz zamówienia, aby umówić taką wizytę. Pobranie próbki jest nieinwazyjne i bezpieczne dla mamy i dziecka.
 3. Odbiór wyniku: Ostatnim etapem jest odbiór wyniku badania NIFTY Pro. Wynik będzie dostępny w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium. Często wynik jest dostępny już po 5-6 dniach. Jeśli wynik badania będzie nieprawidłowy, istnieje możliwość skonsultowania go z lekarzem genetykiem w cenie badania. Lekarz wyjaśni rezultat i zaleci dalsze postępowanie.

Przebieg badania NIFTY Pro jest prosty i skuteczny. Dzięki tym trzem krokom możesz uzyskać kompleksową informację o zdrowiu Twojego dziecka jeszcze na etapie ciąży. Skorzystaj z tej nowoczesnej metody diagnostycznej i zapewnij sobie spokojną ciążę oraz bezpieczeństwo swojego dziecka.

Test NIFTY cena Kraków: cena badania NIFTY Pro w Krakowie - ile kosztuje i co zawiera w cenie?

Cena badania NIFTY Pro w Krakowie wynosi 2349 zł. Jest to cena całkowita, która obejmuje wszystkie elementy badania, bez dodatkowych opłat. Nasze laboratorium nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wykonanie testu NIFTY Pro, dzięki czemu masz pewność, że cena jest transparentna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.

W cenie badania NIFTY Pro zawarte są następujące elementy:

 • Badane nieprawidłowości: 94 nieprawidłowości genetyczne
 • Zakres dla ciąży pojedynczej: Trisomia 21 (zespół Downa), trisomia 18 (zespół Edwardsa), trisomia 13 (zespół Patau), trisomia 9, trisomia 16, trisomia 22, mikrodelecje i zespoły duplikacji - łącznie aż 84 mikrodelecje/duplikacje
 • Zakres dla ciąży bliźniaczej: Trisomia 21, trisomia 18
 • Płeć na życzenie: wynik badania zawiera informację o płci dziecka
 • Termin oczekiwania na wynik: maksymalnie do 10 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium). Często wynik jest dostępny już po 5-6 dniach.
 • Ponowne pobranie próbki: Jeśli jakość pobranej próbki nie będzie wystarczająca do przeprowadzenia badania, istnieje możliwość bezpłatnego ponownego pobrania próbki.
 • Konsultacja z lekarzem genetykiem: W przypadku pozytywnego wyniku badania NIFTY Pro, istnieje możliwość skonsultowania go z lekarzem genetykiem w cenie badania. Lekarz wyjaśni rezultat i zaleci dalsze postępowanie.

Wszystkie te elementy są wliczone w cenę badania NIFTY Pro. Nie ma żadnych dodatkowych opłat ani ukrytych kosztów. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowej i transparentnej usługi, która pozwoli Ci na spokojną ciążę i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie i wyjaśnienie różnic

Test NIFTY Pro jest jednym z wielu dostępnych badań prenatalnych, które pozwalają na ocenę zdrowia nienarodzonego dziecka. W porównaniu z innymi testami, takimi jak test PAPP-a czy amniopunkcja, test NIFTY Pro ma wiele unikalnych cech i korzyści.

Pierwszą różnicą między testem NIFTY Pro a testem PAPP-a jest sposób pobrania próbki do badania. Test PAPP-a wymaga pobrania krwi od mamy, podobnie jak w przypadku testu NIFTY Pro. Jednak test NIFTY Pro jest bardziej zaawansowany technologicznie i oferuje szerszy zakres badań genetycznych. Obejmuje on nie tylko najpopularniejsze trisomie, takie jak zespół Downa czy Edwardsa, ale także wiele innych nieprawidłowości genetycznych. Dzięki temu można uzyskać bardziej kompleksową informację o zdrowiu dziecka jeszcze na etapie ciąży.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie najlepiej wykonać test NIFTY Pro?

Testu NIFTY Pro najlepiej jest wykonać w renomowanym laboratorium medycznym specjalizującym się w tego typu testach genetycznych.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

Przed badaniem NIFTY Pro zaleca się zjedzenie lekkiego posiłku i unikanie stresu, aby uzyskać jak najbardziej wiarygodne wyniki.

Jaka jest cena testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Kraków cena: cena testu NIFTY Pro wynosi 2349 zł.

Co można wykryć dzięki testowi NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro pozwala na wykrycie szeregu chorób genetycznych oraz nieprawidłowości chromosomowych u płodu, a także określenie płci dziecka.

Jak sprawdzić wynik testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro należy skonsultować z lekarzem, który dokładnie przeanalizuje wyniki i udzieli odpowiednich informacji.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro