Test NIFTY Pro Gdynia - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Gdynia - gdzie zrobić badanie?

NIFTY Pro Gdynia - bezpiecznie i nieinwazyjnie zrobić badanie prenatalne już od 10 tygodnia ciąży. Dowiedz się więcej!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Korzyści płynące z wykonania testu NIFTY Pro w Gdyni
 2. Test NIFTY Gdynia: jak przygotować się do badania NIFTY pro w Gdyni?
 3. Różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi
 4. Zakres badanych chorób w teście NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej
 5. Czym różni się test NIFTY od testu NIFTY Pro?
 6. Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania
 8. Jak zrobić test NIFTY Pro w Gdyni?
 9. Jak sprawdzić wynik testu NIFTY Pro?
 10. Gdzie mogę wykonać nieinwazyjny test prenatalny w Trójmieście?
 11. Jakie są główne zalety testu NIFTY Pro?
 12. Czy istnieją dodatkowe opłaty związane z testem NIFTY Pro w Gdyni?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Test NIFTY Pro to zaawansowane badanie prenatalne, które umożliwia wykrycie wad genetycznych u płodu już w 10. tygodniu ciąży. Jeżeli przebywasz w Gdyni lub okolicach i jesteś zainteresowany przeprowadzeniem tego testu, dostępnych jest kilka miejsc, w których można go wykonać. Poniżej przedstawiamy informacje o tym, jak znaleźć adresy odpowiednich placówek oraz jak umówić się na badanie NIFTY Pro w Gdyni.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro realizowany przez BGI. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego np. zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Korzyści płynące z wykonania testu NIFTY Pro w Gdyni

Wybór testu NIFTY Pro w Gdyni niesie za sobą wiele korzyści dla przyszłych rodziców. Jedną z nich jest możliwość skorzystania z szybkich terminów badań, nawet w dniu umówienia. Dzięki temu nie trzeba długo czekać na wynik i można szybko uzyskać informacje na temat zdrowia dziecka. Dodatkowo, istnieje możliwość skorzystania z płatności w ratach, co ułatwia opłacenie badania i sprawia, że jest ono bardziej dostępne dla wszystkich.

Kolejną korzyścią jest konsultacja z lekarzem genetykiem, która jest wliczona w cenę badania. W przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku testu NIFTY Pro, rodzice mają możliwość skonsultowania się z specjalistą, który pomoże im zrozumieć sytuację i podejmować dalsze decyzje dotyczące opieki nad dzieckiem. To dodatkowe wsparcie i pewność, że nie zostaną pozostawieni sami sobie w trudnym czasie.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o placówkach w których możesz wykonać badanie NIFTY Pro - zadzwoń do naszych konsultantów: 605 500 515

Test NIFTY Gdynia: jak przygotować się do badania NIFTY Pro w Gdyni?

Przygotowanie do badania NIFTY Pro w Gdyni jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych działań. Nie ma konieczności być na czczo przed badaniem, ale zalecamy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Wypicie odpowiedniej ilości płynów przed badaniem sprawi, że krew będzie bardziej rozrzedzona, co ułatwi pobranie próbki krwi.

Badanie NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne. Pobranie krwi odbywa się w sposób podobny do pobrania krwi do zwykłej morfologii. Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania przed badaniem, wystarczy przyjść do placówki w wyznaczonym terminie i poddać się pobraniu krwi lub umówić się na wizytę domową.

Różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi

Test NIFTY Pro różni się od innych dostępnych badań prenatalnych, takich jak test PAPP-A czy amniopunkcja. Przede wszystkim, test NIFTY Pro oferuje szeroki zakres badanych chorób, w tym aż 94 różne zaburzenia genetyczne. Dzięki temu testowi można wykryć zarówno najczęstsze trisomie, takie jak zespół Downa, Edwardsa i Patau, jak i rzadsze mikrodelecje i mikroduplikacje chromosomowe.

Kolejną różnicą jest bezpieczeństwo testu NIFTY Pro. Jest to badanie nieinwazyjne, które polega na analizie krwi matki i nie wiąże się z ryzykiem dla ciąży. W przeciwieństwie do amniopunkcji, która jest testem diagnostycznym i wiąże się z pewnym ryzykiem poronienia, test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny dla matki i dziecka.

Zakres badanych chorób w teście NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej

Test NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej oferuje bardzo szeroki zakres badanych chorób genetycznych. Dzięki temu badaniu można wykryć wiele różnych zaburzeń, które mogą występować u dziecka. Oto niektóre z chorób, które są objęte testem NIFTY Pro:

Choroba Opis
Trisomia 21 (zespół Downa) Najczęstsza chromosomalna aberracja, która powoduje opóźnienie umysłowe i fizyczne u dziecka.
Trisomia 13 (zespół Patau) Rzadka choroba genetyczna, która powoduje poważne wady rozwojowe i obniżoną przeżywalność.
Mikrodelecje i duplikacje Zaburzenia chromosomowe, które mogą prowadzić do różnych wad rozwojowych i schorzeń.

To tylko kilka przykładów chorób, które są wykrywane w teście NIFTY Pro. Badanie to obejmuje aż 84 mikrodelecje i duplikacje, co czyni je jednym z najbardziej wszechstronnych testów prenatalnych dostępnych na rynku. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać kompleksową informację na temat zdrowia swojego dziecka i podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszej opieki medycznej.

Czym różni się test NIFTY od testu NIFTY Pro?

Różnica między testem NIFTY a testem NIFTY Pro polega na kilku istotnych czynnikach. Pierwszą różnicą jest szerszy zakres badanych chorób w teście NIFTY Pro. Podczas gdy test NIFTY wykrywa najczęstsze trisomie, takie jak zespół Downa, Edwardsa i Patau, test NIFTY Pro oferuje dodatkowo badanie mikrodelecji i duplikacji chromosomowych. To sprawia, że jest on jednym z najbardziej wszechstronnych testów prenatalnych dostępnych na rynku.

Kolejną różnicą jest ubezpieczenie wyniku w przypadku testu NIFTY Pro. Jeśli wynik badania będzie nieprawidłowy, pacjentka może ubiegać się o rekompensatę kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł. To daje rodzicom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w razie potrzeby będą mogli skorzystać z dalszej opieki medycznej dla swojego dziecka.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?

Wykonanie testu NIFTY Pro jest zdecydowanie wart uwagi ze względu na wiele korzyści, jakie niesie dla przyszłych rodziców. Jednym z najważniejszych powodów jest wysoka czułość tego testu, która wynosi ponad 99%. Oznacza to, że test NIFTY Pro jest bardzo skuteczny w wykrywaniu różnych zaburzeń genetycznych u dziecka, takich jak zespół Downa, Edwardsa czy Patau. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać pewność co do zdrowia swojego dziecka i uniknąć niepotrzebnych obaw.

Kolejnym ważnym aspektem jest bezpieczeństwo testu NIFTY Pro dla ciąży. Jest to badanie nieinwazyjne, które polega na analizie krwi matki i nie wiąże się z ryzykiem dla dziecka. Oznacza to, że można wykonać ten test już od 10. tygodnia ciąży, bez obaw o negatywny wpływ na rozwój płodu. Dodatkowo, wykonanie testu NIFTY Pro pozwala uniknąć badań inwazyjnych, takich jak amniopunkcja, które wiążą się z pewnym ryzykiem dla ciąży. To sprawia, że test NIFTY Pro jest idealnym rozwiązaniem dla przyszłych rodziców, którzy pragną uzyskać pewność co do zdrowia swojego dziecka w sposób bezpieczny i skuteczny.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Jak zrobić test NIFTY Pro w Gdyni?

Aby wykonać test NIFTY Pro w Gdyni, należy skontaktować się z z naszymi konsultantami w celu umówienia wizyty w placówce lub laboratorium.

Jak sprawdzić wynik testu NIFTY Pro?

Wyniki testu NIFTY Pro można sprawdzić po upływie około 10 dni roboczych od wykonania badania.

Gdzie mogę wykonać nieinwazyjny test prenatalny w Trójmieście?

Test NIFTY Pro, będący nieinwazyjnym testem prenatalnym, można wykonać w Trójmieście oraz okolicy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby umówić wizytę.

Jakie są główne zalety testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro umożliwia wykrycie chromosomów płci, 6 trisomii oraz 4 choroby związane z genetyką, bez konieczności inwazyjnych badań.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro