Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku? - informacje i porady

Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku? - informacje i porady

Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku? Sprawdź, gdzie wykonać bezpieczne badanie prenatalne już od 10 tygodnia ciąży w placówce lub domu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku?
 2. Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?
 3. Test NIFTY Gdańsk cena badania
 4. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne
 5. Kiedy warto wykonać test NIFTY Pro?
 6. Co obejmuje zakres badania NIFTY Pro?
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania
 8. Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku?
 9. Czym jest test NIFTY Pro?
 10. Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?
 11. Jak sprawdzić wynik testu NIFTY Pro?
 12. Czy test NIFTY Pro jest bezpieczny?
 13. Jakie są koszty testu NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

W tym artykule informacje, jak znaleźć adresy placówek w Gdańsku, gdzie możesz wykonać test NIFTY Pro oraz możliwość umówienia się na badanie. Przeczytasz również o przygotowaniach do testu, cenie badania, porównaniu z innymi badaniami prenatalnymi oraz wskazaniach do jego wykonania. Dowiedz się więcej o zakresie badania NIFTY Pro i jakie choroby genetyczne może on wykryć.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro przeprowadzany w BGI. Decydując się na test NIFTY Pro, zyskujesz gwarancję wykonania badania objętego ubezpieczeniem (zwrotem poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego) oraz szerokim zakresem analiz.

NIFTY Gdańsk: gdzie zrobić test?

Test NIFTY Pro w Gdańsku jest dostępny w autoryzowanych placówkach oraz możliwy jest do wykonania w domu, dzięki dojazdowi pielęgniarki w cenie badania. Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub okolicy, masz kilka opcji do wyboru. Podczas rozmowy telefonicznej przedstawiamy adresy placówek, w których można wykonać badanie NIFTY Pro: 605 500 515

Aby umówić się na badanie NIFTY Pro w jednej z tych placówek, wystarczy skontaktować się telefonicznie i umówić dogodny termin. Przed przyjściem na badanie warto również zapytać o ewentualne wskazówki do badania, aby być odpowiednio przygotowanym.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

Przed przystąpieniem do badania NIFTY Pro istnieją pewne zalecenia dotyczące przygotowania się do niego. Chociaż test jest bezpieczny i nieinwazyjny, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą wpłynąć na wynik badania.

Pierwszym zaleceniem jest zadbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem krwi. Właściwe nawodnienie sprawi, że krew będzie bardziej rozrzedzona, co ułatwi pobranie próbki i przeprowadzenie analizy. Dlatego zaleca się spożywanie odpowiedniej ilości płynów przed badaniem.

Ponadto, przed badaniem NIFTY Pro należy wypełnić ankietę dotyczącą zdrowia i ciąży. Jest to ważne, ponieważ pozwala wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania testu oraz zapewnić odpowiednie przygotowanie się do badania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących przygotowań, warto skonsultować się z lekarzem lub pielęgniarką prowadzącymi ciążę.

Test NIFTY Gdańsk cena badania

Badanie NIFTY Pro to kompleksowy test prenatalny, który oferuje szeroki zakres badań genetycznych. Jednak zanim zdecydujesz się na wykonanie tego testu, warto zapoznać się z informacją dotyczącą kosztu badania.

Cena badania NIFTY Pro w Gdańsku wynosi 2349 zł. W tej cenie zawarte są wszystkie niezbędne analizy, w tym badanie 94 chorób genetycznych oraz opcję ustalenia płci dziecka na życzenie. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za wykonanie badania.

Jeśli chodzi o możliwość płatności, istnieje opcja rozłożenia kosztu badania NIFTY Pro na raty. Możesz skontaktować się z naszymi konsultantami i dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji płatności.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne

Test NIFTY Pro to jedno z wielu dostępnych badań prenatalnych, które mają na celu ocenę ryzyka wystąpienia chorób genetycznych u płodu. W porównaniu do innych badań, takich jak amniopunkcja czy test PAPP-A, test NIFTY Pro oferuje wiele korzyści.

Amniopunkcja jest jednym z najbardziej popularnych testów diagnostycznych stosowanych w diagnostyce prenatalnej. Polega ona na pobraniu próbki płynu owodniowego i analizie jej zawartości. Amniopunkcja jest bardziej inwazyjna niż test NIFTY Pro i wiąże się z pewnym ryzykiem powikłań, takich jak poronienie. Ponadto, wynik amniopunkcji jest dostępny dopiero po kilku tygodniach od wykonania badania.

Z kolei test PAPP-A jest jednym z przesiewowych badań prenatalnych, które służy do oceny ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu. Badanie to polega na pomiarze poziomu białka PAPP-A we krwi matki. Jednak test PAPP-A nie jest tak dokładny jak test NIFTY Pro i może dawać wyniki fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne.

Podsumowując, test NIFTY Pro jest bezpiecznym i dokładnym przesiewowym badaniem prenatalnym, które oferuje szeroki zakres badań genetycznych. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać pewność co do zdrowia swojego dziecka już w trakcie ciąży. W porównaniu do innych badań, test NIFTY Pro jest mniej inwazyjny i daje wynik szybciej. Dlatego warto rozważyć wykonanie tego badania, zwłaszcza jeśli istnieje podejrzenie wystąpienia wad genetycznych u płodu.

Kiedy warto wykonać test NIFTY Pro?

Wskazania do wykonania testu NIFTY Pro oraz sytuacje, w których jest szczególnie polecany.

Test NIFTY Pro jest zalecany dla wszystkich kobiet w ciąży, niezależnie od wieku. Jednak istnieją pewne sytuacje, w których wykonanie tego badania może być szczególnie ważne. Przede wszystkim, test NIFTY Pro jest polecany dla ciężarnych po 35 roku życia, ponieważ ryzyko urodzenia dziecka z chorobą genetyczną wzrasta wraz z wiekiem matki. Wykonanie badania pozwala na ocenę ryzyka i podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych.

Ponadto, test NIFTY Pro jest również zalecany dla kobiet, u których inne badania prenatalne wskazały na możliwość wystąpienia wad genetycznych u płodu. Jeśli wynik testu PAPP-A był nieprawidłowy lub istnieje podejrzenie zespołu Downa, Edwardsa czy Patau, wykonanie testu NIFTY Pro może pomóc potwierdzić diagnozę i uniknąć konieczności inwazyjnych badań diagnostycznych.

Co obejmuje zakres badania NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to jedno z najbardziej wszechstronnych badań prenatalnych dostępnych obecnie na rynku. Jego szeroki zakres pozwala na wykrycie wielu różnych chorób genetycznych zarówno w przypadku ciąży pojedynczej, jak i bliźniaczej.

W przypadku ciąży pojedynczej, test NIFTY Pro obejmuje analizę aż 94 chorób genetycznych, w tym trisomii 21 (zespół Downa), 18 (zespół Edwardsa), 13 (zespół Patau) oraz wiele innych rzadszych zaburzeń chromosomowych. Dodatkowo, test NIFTY Pro umożliwia również ustalenie płci dziecka na życzenie rodziców.

W przypadku ciąży bliźniaczej, zakres badania NIFTY Pro jest nieco ograniczony i obejmuje głównie wykrywanie trisomii 21, 13 i 18. Wynik testu może również zawierać informację dotyczącą płci obu dzieci. Warto podkreślić, że test NIFTY Pro jest jednym z najbardziej dokładnych badań prenatalnych dostępnych obecnie na rynku i cieszy się dużym zaufaniem pacjentów oraz lekarzy.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku?

Test NIFTY Pro w Gdańsku można wykonać w laboratorium medycznym. Możesz umówić się na badanie bezpośrednio z naszymi konsultantami: 605 500 515 .

Czym jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, które wykonuje się od 10. tygodnia ciąży. Polega ono na pobraniu krwi żylnej od kobiety ciężarnej w celu sprawdzenia ewentualnych nieprawidłowości genetycznych u płodu.

Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro jest zalecany głównie w przypadku ciąży bliźniaczej, podejrzenia nieprawidłowości genetycznych u płodu lub w sytuacji, gdy istnieje ryzyko dziedziczenia pewnych chorób genetycznych.

Jak sprawdzić wynik testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro zostanie przekazany pacjentce w ciągu 5 do 10 dni roboczych od wykonania badania. Możesz skonsultować wynik z lekarzem prowadzącym ciążę.

Czy test NIFTY Pro jest bezpieczny?

Tak, test NIFTY Pro jest bezpieczny dla zarodka i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań inwazyjnych, charakterystycznych dla tradycyjnych badań prenatalnych.

Jakie są koszty testu NIFTY Pro?

Cena testu NIFTY Pro wynosi 2349 zł.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro