Test NIFTY Pro Białystok - innowacyjne badanie prenatalne dla przyszłych rodziców

Test NIFTY Pro Białystok - innowacyjne badanie prenatalne dla przyszłych rodziców

Test NIFTY Pro Białystok - nieinwazyjne badanie prenatalne od 10 tygodnia ciąży. Wykonaj test NIFTY Pro w Białymstoku w placówce lub w domu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Pro Białystok - bezpieczny test prenatalny.
 2. Test NIFTY Białystok - szeroki zakres badanych chorób.
 3. Test prenatalny NIFTY Pro Białystok - autoryzowane punkty pobrań i wizyty domowe.
 4. Test NIFTY Pro Białystok - cena badania i możliwość płatności ratalnej.
 5. Test NIFTY Pro Białystok - wynik badania i dostępność online.
 6. Test NIFTY Pro Białystok - porównanie z innymi badaniami prenatalnymi.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Czym jest test NIFTY Pro?
 9. Jak wykonać test NIFTY Pro w Białymstoku?
 10. Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Białymstoku?
 11. Czy test NIFTY Pro jest wart wykonania?
 12. Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY Pro?
 13. Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Badanie prenatalne, takie jak test NIFTY Pro, jest niezwykle istotnym etapem w życiu każdej przyszłej rodziny. Dlatego warto zwrócić uwagę na test NIFTY Pro, który oferuje wiele korzyści i zapewnia bezpieczne i dokładne wyniki. W tym artykule przedstawimy najważniejsze cechy tego badania, szeroki zakres chorób, autoryzowane punkty pobrań oraz informacje o cenie i dostępności wyników. Porównamy również test NIFTY Pro z innymi badaniami prenatalnymi, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dotyczącą opieki nad Twoim dzieckiem.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro realizowany przez BGI, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Test NIFTY Pro Białystok - bezpieczne badanie prenatalne

Test NIFTY Pro to innowacyjny i bezpieczny test prenatalny, który przynosi wiele korzyści przyszłym rodzicom, umożliwiając im między innymi zaplanowanie opieki medycznej z wyprzedzeniem. Jedną z najważniejszych cech tego testu jest jego wysoka czułość. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody Sekwencjonowania Nowej Generacji oraz zaawansowanych analiz bioinformatycznych, test NIFTY Pro osiąga ponad 99% czułości dla trisomii 21, czyli zespołu Downa. Oznacza to, że badanie ma bardzo małe ryzyko dawania fałszywie ujemnych wyników, co daje rodzicom większą pewność co do stanu zdrowia ich dziecka.

Ponadto, test NIFTY Pro oferuje szeroki zakres badanych chorób. Oprócz standardowych trisomii 21, 18 i 13, test wykrywa aż 88 rzadszych chorób genetycznych. W sumie badanie NIFTY Pro pozwala na wykrycie aż 94 różnych zaburzeń genetycznych. To sprawia, że jest to jedno z najbardziej kompleksowych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać pełniejszą informację o zdrowiu swojego dziecka i podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszego postępowania medycznego.

Test NIFTY Białystok - szeroki zakres badanych chorób

Jedną z najważniejszych cech testu NIFTY Pro jest jego szeroki zakres badanych chorób. Oprócz standardowych trisomii 21, 18 i 13, test wykrywa aż 88 rzadszych chorób genetycznych. Oznacza to, że rodzice mogą uzyskać pełniejszą informację o zdrowiu swojego dziecka i mieć większą pewność co do jego stanu zdrowia. Dzięki temu nieinwazyjnemu testowi prenatalnemu można wykryć wiele chorób, które mogą wpływać na rozwój dziecka i wymagać specjalistycznej opieki medycznej.

Szeroki zakres badania testu NIFTY Pro ma również duże znaczenie dla spokoju przyszłych rodziców oraz decyzji dotyczących badań inwazyjnych. Badanie to może pomóc uniknąć konieczności wykonywania bardziej inwazyjnych badań, takich jak amniopunkcja czy biopsja kosmówki, które wiążą się z większym ryzykiem dla ciąży. Dzięki dokładnym wynikom testu NIFTY Pro rodzice mogą podjąć świadome decyzje dotyczące dalszego postępowania medycznego i zapewnić sobie spokój w czasie ciąży.

Test prenatalny NIFTY Pro Białystok - autoryzowane punkty pobrań i wizyty domowe

Wybierając oryginalny test NIFTY Pro w Białymstoku, masz możliwość wykonania go zarówno w autoryzowanych placówkach, jak i w domu. Oba te sposoby są wygodne i bezpieczne dla pacjentki. W autoryzowanych placówkach medycznych możesz skorzystać z profesjonalnego personelu medycznego, który przeprowadzi badanie zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Natomiast jeśli preferujesz wygodę własnego domu, istnieje możliwość umówienia wizyty domowej pielęgniarki, która pobierze próbkę krwi bez dodatkowych opłat.

Aby umówić wizytę lub znaleźć najbliższy punkt pobrań testu NIFTY Pro w Białymstoku i okolicy, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z rejestracji online. Nasz personel jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze najlepszego terminu badania. Dzięki szerokiej sieci autoryzowanych punktów pobrań i możliwości wykonania testu w domu, możemy zapewnić Ci szybki dostęp do badania NIFTY Pro bez względu na Twoją lokalizację.

Test NIFTY Pro Białystok - cena badania i możliwość płatności ratalnej

Cena badania NIFTY Pro w Białymstoku wynosi 2349 zł. Jest to całkowity koszt testu, który obejmuje analizę próbki krwi, szeroki zakres badanych chorób, konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego oraz zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł w przypadku wyniku pozytywnego. Warto zaznaczyć, że cena badania nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat.

Dla większej wygody pacjentów istnieje możliwość skorzystania z płatności ratalnej. Jeśli nie jesteś w stanie opłacić całej kwoty od razu, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci ustalić dogodne warunki płatności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wykonasz badanie NIFTY Pro bez konieczności obciążania swojego budżetu.

Test NIFTY Pro Białystok - wynik badania i dostępność online

Po wykonaniu testu NIFTY Pro w Białymstoku, czas oczekiwania na wynik wynosi do 10 dni roboczych. Jest to maksymalny czas oczekiwania na wynik NIFTY Pro, jednak często wynik jest dostępny szybciej, nawet po 5 dniach. Ważne jest, że wynik testu jest udostępniany pacjentce online, co oznacza, że nie trzeba dodatkowo dojeżdżać do placówki medycznej, aby go otrzymać. Dzięki temu rodzice mogą wygodnie sprawdzić wynik badania w dowolnym miejscu i czasie.

Wynik badania NIFTY Pro zawiera szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia dziecka. Obejmuje on wyniki analizy próbki krwi matki oraz informacje na temat ryzyka wystąpienia różnych chorób genetycznych. Wynik jest przedstawiony w sposób czytelny i zrozumiały dla pacjentów. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać pełniejszą wiedzę na temat zdrowia swojego dziecka i podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszego postępowania medycznego.

Test NIFTY Pro Białystok - porównanie z innymi badaniami prenatalnymi

Test NIFTY Pro wyróżnia się spośród innych dostępnych badań prenatalnych ze względu na swoją wysoką czułość, szeroki zakres badanych chorób oraz możliwość ubezpieczenia wyniku. Porównując go do innych testów, można zauważyć wiele zalet, które sprawiają, że warto wybrać właśnie test NIFTY Pro.

Jedną z największych zalet testu NIFTY Pro jest jego wysoka czułość. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody Sekwencjonowania Nowej Generacji i zaawansowanych analiz bioinformatycznych, test osiąga ponad 99% czułości dla trisomii 21, czyli zespołu Downa. Jest to jedno z najbardziej czułych badań prenatalnych dostępnych na rynku, co oznacza mniejsze ryzyko dawania fałszywie ujemnych wyników. Rodzice mogą mieć większą pewność co do stanu zdrowia swojego dziecka i podejmować świadome decyzje dotyczące dalszego postępowania medycznego.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Czym jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, służące do wykrywania aberracji chromosomowych u płodu, takich jak trisomia 13, trisomia 21, trisomia 18 oraz inne zespoły genetyczne. Jest to oryginalny test o wysokiej skuteczności, wykonywany na podstawie próbki krwi matki.

Jak wykonać test NIFTY Pro w Białymstoku?

Aby wykonać test NIFTY Pro w Białymstoku, należy umówić się na badanie należy skontaktować się z naszymi konsultantami: 605 500 515. Po skontaktowaniu się z nami, zostaniesz poinformowany o dalszych krokach postępowania.

Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Białymstoku?

Cena badania NIFTY Pro w Białymstoku wynosi 2349 zł.

Czy test NIFTY Pro jest wart wykonania?

Test NIFTY Pro jest powszechnie uważany za skuteczne narzędzie diagnostyczne pozwalające na wczesne wykrycie ewentualnych aberracji chromosomowych u płodu.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY Pro?

Po wykonaniu testu NIFTY Pro w Białymstoku, oczekiwanie na wynik zazwyczaj wynosi kilka dni roboczych. Po otrzymaniu wyniku, konieczne może być dodatkowe skonsultowanie się z lekarzem genetykiem.

Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?

Test NIFTY Pro wyróżnia się swoją skutecznością i nieinwazyjną metodą pobrania próbki, w przeciwieństwie do inwazyjnych testów, takich jak amniopunkcja czy biopsja kosmówki. Jest także jednym z najbardziej precyzyjnych testów genetycznych dostępnych na rynku.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro