Test NIFTY Pro Wrocław - najszybsze terminy badania w Wrocławiu

Test NIFTY Pro Wrocław - najszybsze terminy badania w Wrocławiu

Test NIFTY Pro Wrocław: oferujemy nieinwazyjne i bezpieczne badanie prenatalne już od 10 tygodnia ciąży. Sprawdź cenę i zadzwoń!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Pro - najszybsze terminy badania w Wrocławiu.
 2. Test NIFTY Wrocław cena: cena badania NIFTY Pro w Wrocławiu.
 3. Przygotowanie do badania NIFTY Pro.
 4. Dlaczego warto wybrać test NIFTY Pro?
 5. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne
 6. Jak przebiega badanie NIFTY Pro?
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania
 8. Co to jest test NIFTY?
 9. Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY?
 10. Gdzie można wykonać test NIFTY we Wrocławiu?
 11. Jak wygląda procedura związana z wykonaniem testu NIFTY?
 12. Jakie są możliwe wyniki testu NIFTY?
 13. Czy test NIFTY jest bezpieczny dla płodu?
 14. Kiedy warto wykonać test NIFTY?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Informacje o dostępności testu NIFTY pro w autoryzowanych placówkach i wizytach domowych. Adresy placówek, gdzie można wykonać test w Wrocławiu. Jak umówić się na badanie NIFTY pro w Wrocławiu.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro przeprowadzany w BGI. Decydując się na test NIFTY Pro, zyskujesz gwarancję wykonania badania objętego ubezpieczeniem (zwrotem poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego) oraz szerokim zakresem analiz.

Test NIFTY Pro - najszybsze terminy badania w Wrocławiu

Test NIFTY Pro jest dostępny zarówno w autoryzowanych placówkach, jak i w formie wizyt domowych. To oznacza, że masz możliwość skorzystania z tego badania zarówno w wybranym punkcie pobrań, jak i w wygodnym dla Ciebie miejscu. W przypadku wizyty domowej, pielęgniarka przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie i pobierze krew do badania. Jest to szczególnie dogodne rozwiązanie dla osób mieszkających w Wrocławiu i okolicy, a także dla tych, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach i na wsiach.

Aby umówić się na badanie NIFTY pro w Wrocławiu, możesz skorzystać z usług autoryzowanych placówek Centrum Testów Genetycznych.

W przypadku wizyty w placówce lub wizyty domowej, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 605 500 515 i umów się na dogodny termin. Warto również wspomnieć, że badanie NIFTY Pro nie jest finansowane przez NFZ, jednak istnieje możliwość płatności w ratach lub skorzystania z płatności odroczonych.

Test NIFTY Wrocław cena: cena badania NIFTY Pro w Wrocławiu

Badanie NIFTY Pro to innowacyjne i precyzyjne badanie prenatalne, które dostępne jest w autoryzowanych placówkach Centrum Testów Genetycznych w Wrocławiu. Jednak zanim zdecydujesz się na wykonanie tego testu, warto dowiedzieć się o jego kosztach.

Cena badania NIFTY pro w Wrocławiu wynosi 2349 zł. W tej cenie zawarte są wszystkie niezbędne analizy, pobranie próbki krwi oraz konsultacja z lekarzem genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego. Dodatkowo, jeśli wcześniej wykonałaś/robiłaś inne badania diagnostyczne, takie jak amniopunkcja, istnieje możliwość zwrotu poniesionych kosztów do kwoty 2600 zł, w zależności od kursu walutowego.

Aby ułatwić Ci opłacenie badania, oferujemy możliwość płatności ratalnej oraz skorzystania z płatności odroczonych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rat i warunków płatności, skontaktuj się bezpośrednio z naszymi konsultantami pod numerem telefonu 605 500 515. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci wszelkich informacji i odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące płatności.

Przygotowanie do badania NIFTY Pro

Czy badanie wymaga specjalnych przygotowań?

Badanie NIFTY Pro nie wymaga specjalnych przygotowań i nie trzeba być na czczo przed jego wykonaniem. Jednak zalecamy, aby wcześniej zadbać o nawodnienie organizmu. Wypicie odpowiedniej ilości płynów przed badaniem sprawi, że krew będzie bardziej rozrzedzona, co ułatwi pobranie próbki do analizy.

Zalecenia dotyczące nawodnienia organizmu przed pobraniem krwi

 • Przed badaniem NIFTY Pro zalecamy wypić odpowiednią ilość wody lub innych płynów.
 • Nawodnienie organizmu pomaga w uzyskaniu lepszych wyników badań.
 • Pamiętaj, aby pić płyny już na kilka godzin przed planowanym badaniem.

Wypełnienie ankiety dotyczącej zdrowia i ciąży przed badaniem

Przed wykonaniem badania NIFTY Pro konieczne jest wypełnienie ankiety dotyczącej Twojego zdrowia i ciąży. Ankieta ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań oraz zapewnienie odpowiedniego przygotowania się do badania. Upewnij się, że wypełniasz ankietę dokładnie i szczegółowo, aby lekarz genetyk mógł dokładnie ocenić Twoją sytuację przed wykonaniem badania.

Dlaczego warto wybrać test NIFTY Pro?

Dlaczego warto wybrać test NIFTY Pro od Centrum Testów Genetycznych? Oto kilka powodów, które przemawiają za tym badaniem:

 1. Informacje o bezpieczeństwie i wysokiej czułości testu NIFTY Pro: Test NIFTY Pro jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej precyzyjnych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Ma bardzo wysoką czułość, wynoszącą ponad 99% dla trisomii 21. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wynik badania będzie wiarygodny i dokładny.
 2. Liczba wykonanych już badań na całym świecie: Test NIFTY Pro to nie tylko popularne, ale również sprawdzone badanie prenatalne. Został wykonany już ponad 9 milionów razy na całym świecie. Liczba ta świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się ten test wśród przyszłych rodziców.
 3. Ubezpieczenie wyniku testu NIFTY Pro: Test NIFTY Pro jest jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym, który oferuje ubezpieczenie wyniku. Oznacza to, że w przypadku wystąpienia fałszywie negatywnego wyniku (wynik nie wskazuje choroby, a dziecko rodzi się z jedną z badanych chorób), pacjentka ma możliwość otrzymania odszkodowania. Jest to dodatkowe zabezpieczenie i daje pewność, że wynik badania będzie wiarygodny.

Wybierając test NIFTY Pro w Centrum Testów Genetycznych masz pewność, że otrzymasz najwyższą jakość usług i rzetelne wyniki. To badanie, które pozwoli Ci na poznanie informacji o zdrowiu Twojego dziecka jeszcze przed narodzinami. Niezależnie od tego, czy jesteś w ciąży po raz pierwszy, czy już masz dzieci, warto skorzystać z tej innowacyjnej metody diagnozy prenatalnej.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne

Badanie NIFTY Pro to innowacyjna metoda diagnostyki prenatalnej, która oferuje wiele korzyści w porównaniu do innych dostępnych badań. Przede wszystkim, test NIFTY Pro jest nieinwazyjny, co oznacza, że nie wiąże się z ryzykiem dla ciąży. W przeciwieństwie do inwazyjnych metod diagnostycznych, takich jak amniopunkcja czy biopsja kosmówki, test NIFTY Pro polega tylko na pobraniu krwi od matki. Jest to bezpieczne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla pacjentki, jak i dla dziecka.

Wskazania do wykonania testu NIFTY Pro są szerokie i obejmują wiele sytuacji. Badanie jest szczególnie polecane dla kobiet po 35 roku życia, które mają większe ryzyko urodzenia dziecka z chorobą genetyczną. Ponadto, test NIFTY Pro może być również wykonywany w przypadku wyników innych badań diagnostycznych sugerujących obecność nieprawidłowości genetycznych u dziecka. Jest to ważne narzędzie diagnostyczne dla kobiet, które już miały dziecko z chorobą genetyczną i chcą uniknąć ryzyka wystąpienia podobnej sytuacji w kolejnej ciąży.

Jak przebiega badanie NIFTY Pro?

Badanie NIFTY pro jest przeprowadzane w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny dla matki i dziecka. Procedura polega na pobraniu małej próbki krwi od matki, która zawiera DNA dziecka. Pobranie krwi odbywa się podobnie jak w przypadku zwykłej morfologii, poprzez nakłucie żyły łokciowej.

Badanie NIFTY Pro wykorzystuje nowoczesną metodę Sekwencjonowania Nowej Generacji oraz zaawansowane analizy bioinformatyczne. Dzięki temu możliwe jest dokładne zbadanie DNA dziecka i wykrycie ewentualnych trisomii 21, 18, 13 oraz innych chorób genetycznych. Czas oczekiwania na wynik badania NIFTY Pro wynosi do 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbki do laboratorium. Warto jednak zaznaczyć, że często wynik jest dostępny już po 5-6 dniach.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Co to jest test NIFTY?

Test NIFTY jest przesiewowym testem prenatalnym, który analizuje płodowe DNA w krwi matki w celu wykrycia ewentualnych trisomii chromosomowych, takich jak zespół Downa, Edwardsa i Patau.

Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY?

Wykonanie testu NIFTY pozwala na przesiewowe badanie chromosomów płodu już od 10. tygodnia ciąży, z wysoką dokładnością wyników i minimalnym ryzykiem dla płodu i matki.

Gdzie można wykonać test NIFTY we Wrocławiu?

Test NIFTY można wykonać m.in. w prywatnych placówkach medycznych we Wrocławiu, które oferują diagnostykę prenatalną.

Jak wygląda procedura związana z wykonaniem testu NIFTY?

Procedura polega na pobraniu krwi matki, która jest następnie analizowana pod kątem ewentualnych trisomii chromosomowych u płodu.

Jakie są możliwe wyniki testu NIFTY?

Wynik testu NIFTY może być fałszywie negatywny lub fałszywie pozytywny, dlatego zawsze warto skonsultować się z lekarzem w celu interpretacji rezultatu.

Czy test NIFTY jest bezpieczny dla płodu?

Tak, test NIFTY jest nieinwazyjnym testem prenatalnym, co oznacza, że nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia płodu, co jest istotne dla wielu przyszłych mam.

Kiedy warto wykonać test NIFTY?

Test NIFTY można wykonać już od 10. tygodnia ciąży.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro