Gdzie zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku? - informacje i porady

Test NIFTY Pro Szczecin - pewny wynik, bezpieczeństwo i skuteczność

Test NIFTY Pro w Szczecinie oferuje pewne wyniki i bezpieczeństwo. Sprawdź cenę i zarezerwuj spotkanie.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Pro - pewny wynik, bezpieczeństwo i skuteczność.
 2. Zakres badania NIFTY Pro - kompleksowe wykrywanie trisomii i mikrodelecji.`
 3. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie i przewaga.
 4. Test NIFTY Pro w Szczecinie - dostępność i lokalizacje.
 5. Cena badania NIFTY Pro - koszty i możliwość płatności ratalnej.
 6. Jak przygotować się do badania NIFTY Pro - proste kroki przed wykonaniem testu
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Gdzie znajduje się punkt pobrań dla testu NIFTY Szczecin?
 9. Jak zrobić test NIFTY?
 10. Czy test NIFTY jest inwazyjny?
 11. Jakie informacje otrzymam po wykonaniu testu NIFTY Pro w Szczecinie?
 12. Jakie są korzyści z zrobienia testu NIFTY Pro?
 13. Czy test NIFTY Pro w Szczecinie jest badaniem genetycznym?
 14. Jakie jest maksymalny czas oczekiwania na wynik testu NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

W tym artykule podpowiemy, jak znajdziesz adresy placówek w Gdańsku, gdzie możesz wykonać test NIFTY Pro oraz możliwość umówienia się na badanie. Przeczytasz również o przygotowaniach do testu, cenie badania, porównaniu z innymi badaniami prenatalnymi oraz wskazaniach do jego wykonania. Dowiedz się więcej o zakresie badania NIFTY Pro i jakie choroby genetyczne może on wykryć.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro przeprowadzany w BGI. Decydując się na test NIFTY Pro, zyskujesz gwarancję wykonania badania objętego ubezpieczeniem (zwrotem poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego) oraz szerokim zakresem analiz.

Test NIFTY Pro - pewny wynik, bezpieczeństwo i skuteczność

Test NIFTY Pro to innowacyjne badanie prenatalne, które oferuje wiele zalet dla przyszłych rodziców. Jedną z najważniejszych zalet tego testu jest pewność wyniku. Dzięki wysokiej czułości (ponad 99%) i szerokiemu zakresowi badanych chorób, test NIFTY Pro daje rodzicom pewność, że otrzymany wynik jest wiarygodny. To bardzo ważne w czasie ciąży, gdy chcemy mieć jak najwięcej informacji o zdrowiu naszego dziecka.

Kolejną ważną zaletą testu NIFTY Pro jest bezpieczeństwo dla ciąży. To nieinwazyjne badanie prenatalne nie niesie ze sobą ryzyka dla dziecka ani dla matki. Pobranie krwi od matki jest zupełnie bezpieczne i nieinwazyjne, podobnie jak zwykłe badanie morfologii. Dlatego przyszli rodzice mogą mieć spokój i wykonać test NIFTY Pro w pełnym bezpieczeństwie dla siebie i swojego dziecka.

Zakres badania NIFTY Pro - kompleksowe wykrywanie trisomii i mikrodelecji

Test NIFTY Pro oferuje szeroki zakres badanych chorób, co pozwala na kompleksowe wykrywanie różnych rodzajów zaburzeń genetycznych. Badanie obejmuje trisomię 21, 18 i 13, które są najczęstszymi trisomiami występującymi u płodów. Wykrycie tych trisomii jest istotne, ponieważ mogą one prowadzić do poważnych wad rozwojowych i upośledzenia umysłowego u dziecka.

Ponadto, test NIFTY Pro bada również rzadkie trisomie, takie jak trisomia chromosomu 22, 9 i 16. Wykrycie tych rzadkich trisomii jest ważne, ponieważ mogą one być związane z poważnymi problemami zdrowotnymi u dziecka. Dodatkowo, test NIFTY Pro sprawdza aneuploidie chromosomów płci, co oznacza możliwość wykrycia nieprawidłowości w liczbie chromosomów płciowych, takich jak zespół Turnera czy Klinefeltera.

Warto również podkreślić, że test NIFTY Pro bada szeroki zakres mikrodelecji i mikroduplikacji. Są to małe zmiany w strukturze chromosomów, które mogą prowadzić do różnych wad rozwojowych u dziecka. Wykrycie tych mikrodelecji i mikroduplikacji jest istotne, ponieważ pozwala na wcześniejsze zdiagnozowanie ewentualnych problemów zdrowotnych u płodu.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie i przewaga

Test NIFTY Pro wyróżnia się na tle innych badań prenatalnych, takich jak test PAPP-A czy amniopunkcja, pod wieloma względami. Przede wszystkim, test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny dla ciąży, co oznacza, że nie niesie ze sobą ryzyka dla dziecka ani dla matki. W przeciwieństwie do amniopunkcji, która jest inwazyjnym badaniem i wiąże się z pewnym ryzykiem powikłań, test NIFTY Pro polega jedynie na pobraniu krwi od matki. Dzięki temu przyszli rodzice mogą mieć spokój i wykonać to badanie w pełnym bezpieczeństwie.

Ponadto, test NIFTY Pro ma również przewagę pod względem skuteczności i szerokości zakresu badań. Dzięki wysokiej czułości (ponad 99%) i szerokiemu zakresowi badanych chorób, test NIFTY Pro pozwala na kompleksowe wykrywanie różnych rodzajów zaburzeń genetycznych. Obejmuje on zarówno najczęstsze trisomie, jak i rzadsze trisomie chromosomów oraz mikrodelecje i mikroduplikacje. To sprawia, że test NIFTY Pro jest bardziej wszechstronny niż inne badania prenatalne, takie jak test PAPP-A czy amniopunkcja.

Test NIFTY Szczecin - dostępność i lokalizacje

Test NIFTY Pro jest dostępny w różnych punktach pobrań oraz wizyt domowych w Szczecinie i okolicy. Dzięki temu, przyszli rodzice mają możliwość wyboru najbardziej dogodnej lokalizacji dla siebie. Zadzwoń teraz i skonsultuj się z naszym konsultantem w celu umówienia wizyty w placówce: 605 500 515.

Jeśli preferujesz wygodę i chciałbyś skorzystać z wizyty domowej, również masz taką możliwość. Wizyty domowe dla testu NIFTY Pro organizowane są w całej Polsce, również w małych miasteczkach i wsiach. W przypadku wizyty domowej, personel medyczny przyjedzie do Twojego domu, co jest szczególnie wygodne dla przyszłych rodziców. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę domową i dowiedzieć się więcej na temat dostępnych terminów.

Cena badania NIFTY Pro - koszty i możliwość płatności ratalnej

Koszt testu NIFTY Pro wynosi 2349 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki (94 choroby i płeć na życzenie), pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu, konsultację pozytywnego wyniku testu NIFTY Pro z lekarzem genetykiem, wydanie wyniku oraz zwrot poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego (do kwoty 2600 zł, w zależności od kursu walutowego).

Jest również możliwość skorzystania z płatności ratalnej. Dzięki temu przyszli rodzice mają elastyczność finansową i mogą rozłożyć opłatę za badanie na dogodne dla siebie raty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji płatności ratalnej.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro - proste kroki przed wykonaniem testu

Przed wykonaniem badania NIFTY Pro nie ma konieczności przestrzegania specjalnych przygotowań. Nie trzeba być na czczo ani ograniczać spożycia pokarmów przed pobraniem krwi. Jednak zalecamy, aby pacjentka zadbała o odpowiednie nawodnienie organizmu. Picie odpowiedniej ilości wody przed badaniem może pomóc w rozrzedzeniu krwi i ułatwić pobranie próbki.

Test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, dlatego nie ma potrzeby podejmowania żadnych szczególnych działań przed jego wykonaniem. Wystarczy umówić się na odpowiedni termin, przyjść do placówki lub przyjąć pielęgniarkę do domu i poddać się pobraniu krwi. Cały proces jest prosty i komfortowy dla pacjentki.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się punkt pobrań dla testu NIFTY Szczecin?

Dysponujemy placówkami, które oferują możliwość zrobienia badania. Można również umówić się na wizytę domową.

Jak zrobić test NIFTY?

Test NIFTY można umówić poprzez kontakt z naszymi konsultantami. Można również umówić test online korzystając z naszego formularza.

Czy test NIFTY jest inwazyjny?

Test NIFTY Pro jest nieinwazyjnym testem prenatalnym, co oznacza, że nie wymaga pobierania próbki płynu owodniowego czy kosmówki. Jest to bezpieczna metoda diagnostyczna.

Jakie informacje otrzymam po wykonaniu testu NIFTY Pro w Szczecinie?

Po zrobieniu testu NIFTY Pro w Szczecinie otrzymasz wynik badania, który obejmuje m.in. informacje o ryzyku zespołu Downa oraz inne zaburzenia genetyczne. Badanie wykonujemy w laboratorium BGI.

Jakie są korzyści z zrobienia testu NIFTY Pro?

Zrobienie testu NIFTY Pro pozwala na szybkie i precyzyjne wykrycie ewentualnych zaburzeń genetycznych u płodu już od 10 tygodnia ciąży. Daje to pewność rodzicom i możliwość podjęcia decyzji dotyczących dalszej opieki medycznej.

Czy test NIFTY Pro w Szczecinie jest badaniem genetycznym?

Tak, test NIFTY Pro wykonywany w laboratorium BGI jest badaniem genetycznym, które pozwala na analizę DNA płodu i wykrycie ewentualnych zmian chromosomowych.

Jakie jest maksymalny czas oczekiwania na wynik testu NIFTY Pro?

Po wykonaniu testu NIFTY Pro w Szczecinie, wynik badania można otrzymać w ciągu kilku dni roboczych, co znacznie skraca czas oczekiwania na rezultaty.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro