Test NIFTY Pro Poznań - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Poznań - gdzie zrobić badanie?

NIFTY Pro w Poznaniu! Nieinwazyjne badanie prenatalne już od 10 tyg. ciąży. Sprawdź uwarunkowania genetyczne płodu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
5 minut do przeczytania
 1. Badanie NIFTY Poznań - gdzie zrobić test?
 2. Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?
 3. Test NIFTY cena Poznań: cena badania NIFTY Pro w Poznaniu.
 4. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne.
 5. Kiedy warto wykonać test NIFTY Pro?
 6. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 7. Gdzie można zrobić test NIFTY Pro w Poznaniu?
 8. Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?
 9. Jakie badanie prenatalne oferuje test NIFTY Pro?
 10. Czy test NIFTY Pro można wykonać online?
 11. Jakie są zakres i cena testu NIFTY Pro w Poznaniu?
 12. Jak umówić się na wykonanie testu NIFTY Pro w Poznaniu?
 13. Czy test NIFTY Pro jest bezpieczny dla płodu i matki?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Test NIFTY Pro to innowacyjne badanie prenatalne, które pozwala na wykrycie wady genetyczne u płodu już w 10. tygodniu ciąży. Jeśli mieszkasz w Poznaniu i chcesz wykonać ten test, istnieje kilka miejsc, gdzie możesz to zrobić. Poniżej znajdziesz informacje, jak znaleźć adresy placówek oraz jak umówić się na badanie NIFTY Pro w Poznaniu.

Oferujemy autentyczny test NIFTY Pro przeprowadzany w BGI. Decydując się na test NIFTY Pro, zyskujesz gwarancję wykonania badania objętego ubezpieczeniem (zwrotem poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego) oraz szerokim zakresem analiz.

Badanie NIFTY Poznań - gdzie zrobić test?

Aby wykonać test NIFTY Pro w Poznaniu, możesz skorzystać z autoryzowanych placówek, które oferują to badanie. Skontaktuj się z naszym konsultantem i umów się na badanie do wybranej placówki.

Ponadto, istnieje możliwość wykonania testu NIFTY Pro w domu. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, pielęgniarka przyjedzie do Ciebie w wybranym terminie i pobierze krew do badania. Wizyty domowe są dostępne nie tylko w Poznaniu, ale także w okolicy, w tym również w małych miejscowościach i wsiach bez dodatkowych opłat.

Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro nie wymaga specjalnego przygotowania i nie trzeba być na czczo. Jednak zalecamy, aby wcześniej zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Wypijanie odpowiedniej ilości płynów sprawi, że krew będzie bardziej rozrzedzona, co ułatwi pobranie próbki do badania.

Przed przystąpieniem do badania NIFTY Pro, prosimy również o wypełnienie ankiety dotyczącej zdrowia i ciąży. Jest to ważne, ponieważ pozwoli nam wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i zadbać o odpowiednie przygotowanie się do badania.

Test NIFTY cena Poznań: cena badania NIFTY Pro w Poznaniu

Badanie NIFTY Pro w Poznaniu jest dostępne w autoryzowanych placówkach oraz w domu, a cena badania obejmuje szeroki zakres analizy 94 chorób genetycznych. Jest to najszerszy zakres dostępny dla ciąży pojedynczej, który obejmuje trisomię 21 (zespół Downa), 18 (zespół Edwardsa), 13 (zespół Patau), trisomię 9, trisomię 16 oraz mikrodelecje i zespoły duplikacji - aż 84 mikrodelecje/duplikacje.

Czas oczekiwania na wynik badania NIFTY Pro wynosi do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium. Jest to maksymalny czas oczekiwania, jednak często wynik jest dostępny jeszcze szybciej, już po 5-6 dniach. Dodatkowo, jeśli jakość pobranej próbki nie będzie wystarczająca do przeprowadzenia badania, istnieje możliwość ponownego pobrania próbki bez dodatkowych opłat.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne

Porównanie testu NIFTY Pro z innymi badaniami prenatalnymi jest istotne, aby dowiedzieć się, jak skuteczny i bezpieczny jest ten test w porównaniu do innych metod diagnostycznych. Test NIFTY Pro został sprawdzony na największej liczbie przypadków i wykonany już ponad 9 000 000 razy na całym świecie. Jego czułość dla trzech najczęstszych trisomii (21, 18, 13) została potwierdzona w największym badaniu dotyczącym skuteczności klinicznej testów NIPT, które obejmowało aż 146 958 ciąż. To sprawia, że test NIFTY Pro jest jednym z najdokładniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Warto również zauważyć, że test NIFTY Pro jest bezpieczny i nieinwazyjny. Nie wymaga on pobierania próbki płynu owodniowego ani tkanki płodowej, co wiąże się z ryzykiem powikłań dla matki i dziecka. Dlatego też wiele pacjentek decyduje się na wykonanie tego testu jako pierwszej metody diagnostycznej, pomagając uniknąć konieczności poddawania się bardziej inwazyjnym badaniom, takim jak amniopunkcja czy biopsja kosmówki.

Ubezpieczenie wyniku testu NIFTY Pro

Test NIFTY Pro to jedyny nieinwazyjny test prenatalny, który oferuje ubezpieczenie w przypadku wyniku pozytywnego (nieprawidłowego). Oznacza to, że jeśli wynik badania wykaże obecność jakiejkolwiek choroby genetycznej, pacjentka może ubiegać się o rekompensatę kosztów diagnostyki prenatalnej.

Rekompensata może sięgnąć nawet do kwoty 2600 zł, w zależności od kursu walutowego. Jest to ważne wsparcie finansowe dla rodzin, które mogą potrzebować dodatkowych badań i konsultacji specjalistycznych po otrzymaniu nieprawidłowego wyniku testu. Ubezpieczenie jest bezpłatne i dobrowolne, a szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać podczas konsultacji z lekarzem genetykiem.

Kiedy warto wykonać test NIFTY Pro?

Wykonanie testu NIFTY Pro jest zalecane w różnych sytuacjach, zarówno dla wszystkich ciężarnych, jak i dla tych, które mają pewne czynniki ryzyka. Szczególne wskazania do wykonania testu NIFTY Pro obejmują:

 • Ciąże po 35. roku życia - kobiety w starszym wieku mają większe ryzyko urodzenia dziecka z chorobą genetyczną, dlatego test NIFTY Pro jest szczególnie polecany w tej grupie.
 • W przypadku nieprawidłowych wyników innych badań prenatalnych - jeśli inne badania sugerują możliwość wystąpienia wady genetycznej u dziecka, wykonanie testu NIFTY Pro może pomóc potwierdzić lub wykluczyć tę diagnozę.

Test NIFTY Pro jest również stosowany jako badanie przesiewowe dla wszystkich ciężarnych, ponieważ jest bezpieczny i nieinwazyjny. Daje to pacjentkom możliwość uzyskania spokoju i pewności co do zdrowia ich dziecka już we wczesnym okresie ciąży.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie można zrobić test NIFTY Pro w Poznaniu?

Test NIFTY Pro można wykonać w Poznaniu w wyznaczonych placówkach medycznych oferujących ten rodzaj badania genetycznego.

Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?

Wskazania do wykonania testu NIFTY Pro obejmują m.in. potrzebę przeprowadzenia nieinwazyjnego testu genetycznego prenatalnego w celu oceny ryzyka wystąpienia pewnych zaburzeń genetycznych u płodu.

Jakie badanie prenatalne oferuje test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, które analizuje DNA płodu pobranego z krwi matki w celu wykrycia ewentualnych trisomii, w tym trisomii 18 i 13.

Czy test NIFTY Pro można wykonać online?

Nie, test NIFTY Pro wymaga pobrania próbki krwi w wyznaczonej placówce medycznej, dlatego nie jest możliwe wykonanie go online.

Jakie są zakres i cena testu NIFTY Pro w Poznaniu?

Zakres badania: testu NIFTY Pro obejmuje analizę płodowego DNA pod kątem 6 trisomii z wysoką czułością.

Test NIFTY Poznań cena: Cena badania wynosi 2349 zł.

Jak umówić się na wykonanie testu NIFTY Pro w Poznaniu?

Aby umówić się na wykonanie testu NIFTY Pro w Poznaniu, należy skontaktować się z wybraną placówką medyczną oferującą to badanie i umówić termin oraz procedurę pobrania próbki krwi.

Czy test NIFTY Pro jest bezpieczny dla płodu i matki?

Tak, test NIFTY Pro jest nieinwazyjnym testem genetycznym, który jest bezpieczny zarówno dla płodu, jak i matki, ponieważ nie wymaga pobrania próbek bezpośrednio z macicy.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro