Test NIFTY Pro Zielona Góra

Test NIFTY Pro Zielona Góra

Wykonaj bezpieczny test NIFTY Pro w Zielonej Górze w placówce lub domu. Szerokie, nieinwazyjne badanie. Rejestracja telefoniczna!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Test NIFTY Pro Zielona Góra jest już dostępny. Ten nieinwazyjny test prenatalny jest całkowicie bezpieczny, oferując wysoką czułość i szeroki zakres wykrywanych chorób. Może pomóc Ci odzyskać spokój podczas ciąży i zadecydować o potrzebie dalszych badań inwazyjnych. Test NIFTY Pro został przeprowadzony już ponad 1 000 000 milionów razy na całym świecie, co potwierdza jego wiarygodność i szeroką walidację kliniczną, zdobywając zaufanie przyszłych mam.

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Zielonej Górze?

Test NIFTY Zielona Góra jest dostępny w placówce oraz w ramach wizyt domowych. W punktach pobrań można wykonać test NIFTY Pro w dogodnym dla siebie terminie, po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie. Placówka obsługuje nie tylko Zieloną Górę, ale także inne miasta w regionie, takie jak Krosno Odrzańskie, Nowa Sól, Świebodzin czy Sulechów.

Jeśli preferujesz wygodę i komfort, istnieje również możliwość wykonania testu NIFTY Pro w domu. Pielęgniarka przyjedzie do Ciebie w wybranym terminie i pobierze krew do badania. Wizyty domowe organizowane są nie tylko w Zielonej Górze, ale także w okolicznych małych miejscowościach i wsiach, bez dodatkowych opłat. Dzięki temu masz możliwość skorzystania z badania bez konieczności podróżowania do placówki medycznej.

Jakie są godziny otwarcia autoryzowanego punktu pobrań NIFTY Pro?

Autoryzowany punkt pobrań testu NIFTY Pro w Zielonej Górze przyjmuje pacjentów w określonych godzinach. Aby skorzystać z badania, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie. Dzięki temu możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony w dogodnym dla siebie terminie.

Warto skontaktować się z naszymi przedstawicielami bezpośrednio, aby uzyskać informacje na temat dostępnych terminów i godzin otwarcia: 605 500 515. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego oczekiwania i będziesz mógł wykonać badanie NIFTY Pro w dogodnym dla siebie czasie.

Jakie są koszty badania NIFTY Pro w Zielonej Górze?

Oryginalny test NIFTY Pro wykonywany w laboratorium BGI jest dostępny w punkcie pobrań w Zielonej Górze. Cena badania obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu, konsultację pozytywnego wyniku testu NIFTY Pro z lekarzem genetykiem, wydanie wyniku online oraz zwrot poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego (do kwoty 2600 zł, w zależności od kursu walutowego).

Jeśli obawiasz się, że koszt badania może być dla Ciebie zbyt wysoki, istnieje możliwość płatności za test NIFTY Pro w ratach. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat opcji płatności i warunków ratowania.

Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro nie wymaga specjalnych przygotowań i nie trzeba być na czczo. Jest to badanie całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego nie ma konieczności stosowania żadnych restrykcyjnych zasad przed jego wykonaniem. Jednak zalecamy zadbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu przed badaniem.

Przed przystąpieniem do badania, warto upewnić się, że organizm jest dobrze nawodniony. Wypicie odpowiedniej ilości płynów może pomóc w rozrzedzeniu krwi i ułatwić pobranie próbki do analizy. Woda jest najlepszym wyborem, ale można również spożywać inne napoje bezalkoholowe. Ważne jest, aby unikać nadmiernego spożywania kawy lub mocnej herbaty, ponieważ mogą one wpływać na wyniki badania.

Co obejmuje zakres badania NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to badanie prenatalne o szerokim zakresie, które pozwala na wykrycie wielu różnych chorób genetycznych. W ramach tego testu można zidentyfikować trisomie 21 (zespół Downa), 13 (zespół Patau) oraz 18. Ponadto, test NIFTY Pro bada również trisomie 9, 16 i 22, które są rzadsze, ale mogą mieć istotne konsekwencje dla zdrowia dziecka. Oprócz trisomii, test NIFTY Pro obejmuje również analizę mikrodelecji i zespołów duplikacji. W sumie badane są aż 92 mikrodelecje i duplikacje, które mogą wpływać na rozwój dziecka.

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych przez test NIFTY Pro jest ustalenie płci dziecka na życzenie rodziców. Jeśli rodzice mają takie życzenie, wynik badania będzie zawierał informację o płci dziecka. Ta opcja może być szczególnie ważna dla par, które chcą wcześniej przygotować się na przyjście na świat chłopca lub dziewczynki.

Kiedy warto wykonać test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro warto wykonać w różnych sytuacjach, które mogą wpływać na zdrowie dziecka oraz spokój rodziców. Jednym z głównych powodów jest wiek matki powyżej 35 lat. Wiadomo, że ryzyko urodzenia dziecka z chorobą genetyczną wzrasta wraz z wiekiem matki. Dlatego też zaleca się wykonanie testu NIFTY Pro w celu wczesnego wykrycia ewentualnych nieprawidłowości chromosomowych u płodu.

Kolejnym powodem do wykonania testu NIFTY Pro są nieprawidłowe wyniki innych badań przesiewowych, takich jak test PAPP-A czy badanie USG. Jeśli wyniki tych badań wskazują na możliwość wystąpienia nieprawidłowości genetycznych u dziecka, warto skonsultować się z lekarzem i rozważyć wykonanie testu NIFTY Pro w celu potwierdzenia diagnozy.

Dodatkowo, jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące zdrowia swojego dziecka, warto skonsultować się z lekarzem i omówić możliwość wykonania testu NIFTY Pro. Badanie to pozwoli Ci uzyskać pewność co do stanu zdrowia płodu i odzyskać spokój w trakcie ciąży.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Jakie są korzyści z wykonania badania prenatalnego?

Badanie prenatalne pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych wad genetycznych u płodu, co daje możliwość podjęcia decyzji dotyczących dalszego postępowania medycznego.

Jak przebiega badanie NIFTY Pro w Zielonej Górze?

Badanie NIFTY Pro w Zielonej Górze można wykonać w autoryzowanej placówce laboratoryjnej. Po pobraniu próbki krwi od matki, następnie przesyłana jest do laboratorium w celu analizy.

Ile czasu trwa wykonanie badania prenatalnego?

Wyniki testu NIFTY Pro z Zielonej Góry można otrzymać już po około 10 dniach roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium.

Czy badanie prenatalne niesie ze sobą ryzyko?

Nie, badanie prenatalne NIFTY Pro, nie wiąże się z ryzykiem.

Jakie są koszty związane z badaniem prenatalnym?

Cena badania prenatalnego, takiego jak NIFTY Pro, może się różnić w zależności od miejsca wykonania i dodatkowych opcji, jakie zawiera. Zazwyczaj są związane również z ubezpieczeniem i szerokim zakresem analizowanych chorób.

Kiedy warto rozważyć wykonanie badania prenatalnego?

Zaleca się wykonanie badania prenatalnego, takiego jak NIFTY Pro, zwłaszcza przy zaawansowanym wieku kobiety czy w przypadku obciążenia genetycznego w rodzinie.

Gdzie można wykonać badania prenatalne z zastosowaniem testu NIFTY Pro?

Badania prenatalne, w tym test NIFTY Pro, można wykonać w autoryzowanych placówkach laboratoryjnych, takich jak w Zielonej Górze. Jest to jedyne nieinwazyjne badanie prenatalne dostępne na rynku.

Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY Pro w Zielonej Górze?

Test NIFTY Pro to jedyne nieinwazyjne badanie prenatalne dostępne na rynku. Można go wykonać już po 10. tygodniu ciąży i zapewnia szeroki zakres badań prenatalnych.

Czy cena badania NIFTY Pro w Zielonej Górze jest wysoka?

U nas cena testu jest zawsze taka sama. Zapytaj naszych konsultantów o aktualne promocje: 605 500 515

Kiedy można spodziewać się wyniku testu NIFTY Pro?

Po pobraniu próbki, łącznie z dniem dotarcia do laboratorium, wynik testu NIFTY Pro można otrzymać w ciągu 10 dni roboczych, jednak często wyniki są dostępne już po 5 dniach.

Gdzie można wykonać badanie prenatalne NIFTY Pro?

Badanie prenatalne NIFTY Pro można wykonać w autoryzowanej placówce w Zielonej Górze oraz w innych wybranych miejscach na terenie Polski.

Czy test NIFTY Pro jest jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym na rynku?

Nie, test NIFTY Pro nie jest jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym dostępnym obecnie na rynku.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro