Test NIFTY Pro Trójmiasto: gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Trójmiasto: gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Trójmiasto: sprawdź, gdzie zrobić nieinwazyjne badanie prenatalne. Umów się na test NIFTY Pro w placówce lub domu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Trójmieście?
 2. Jak przebiega proces realizacji testu NIFTY Pro w Trójmieście?
 3. Co można dowiedzieć się z wyniku badania NIFTY Pro?
 4. Inne rodzaje badań prenatalnych dostępne w Trójmieście.
 5. Czas oczekiwania na wynik badania NIFTY Pro.
 6. Pytania dotyczące badania NIFTY Pro.
 7. Jakie wady genetyczne może wykryć badanie NIFTY Pro?
 8. Jak przebiega proces realizacji testu NIFTY w Trójmieście?
 9. Jak długo trzeba czekać na wynik badania NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Informacje o lokalizacjach, w których można wykonać badanie NIFTY w Trójmieście.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Trójmieście?

Aby dowiedzieć się więcej informacji o naszych lokalizacjach placówek, które wykonują test NIFTY Pro w Trójmieście - należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

W celu umówienia się na badanie, można skontaktować należy wypełnić formularz lub skontaktować się z naszymi ekspertami: 605 500 515.

Jak przebiega proces realizacji testu NIFTY Pro w Trójmieście?

Proces realizacji testu NIFTY w Trójmieście składa się z kilku kroków, które przedstawiamy poniżej:

 1. Zamówienie i opłacenie badania: Pierwszym krokiem jest umówienie się na badanie przez nasz formularz lub pod numerem telefonu: 605 500 515. Ta procedura umożliwia zrobienie testu NIFTY w dogodnym terminie.
 2. Kontakt ze specjalistą: Następnie, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu wybrania rodzaju wizyty oraz terminu. Będzie to okazja do omówienia szczegółów dotyczących miejsca i czasu pobrania próbki.
 3. Pobranie krwi: W wyznaczonym terminie pielęgniarka przeprowadzi pobranie krwi żylną do badania. Pobranie krwi może odbyć się w jednej z placówek partnerskich lub w domu pacjenta, w zależności od preferencji i możliwości.
 4. Analiza laboratoryjna: Pobrana próbka zostanie przekazana do laboratorium, gdzie przeprowadzona zostanie analiza laboratoryjna. Proces ten zajmuje maksymalnie 10 dni roboczych.
 5. Otrzymanie wyniku: Po zakończeniu analizy laboratoryjnej, otrzymasz wynik badania w formie wiadomości e-mail. Wynik będzie zawierał informacje dotyczące liczby oraz struktury chromosomów płodu, a także wykryte ewentualne wady genetyczne.

Cały proces realizacji testu NIFTY w Trójmieście, w tym w Gdyni i Gdańsku, jest przeprowadzany z pełnym profesjonalizmem i dbałością o wygodę pacjenta. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że uzyskane wyniki będą wiarygodne i pomocne w monitorowaniu zdrowia Twojego dziecka. Czułość testu NIFTY Pro to jedne z kluczowych parametrów, na które warto zwrócić uwagę.

Co można dowiedzieć się z wyniku badania NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro to zaawansowany test prenatalny, który pozwala na uzyskanie wielu istotnych informacji dotyczących zdrowia dziecka. Wynik badania NIFTY Pro zawiera szczegółowe dane na temat liczby oraz struktury chromosomów płodu, co umożliwia wykrycie ewentualnych wad genetycznych.

Test NIFTY Pro umożliwia wykrycie różnych wad genetycznych, takich jak zespół Downa (trisomia pary 21), zespół Edwardsa (trisomia 18), zespół Pataua (trisomia 13) oraz wiele innych. Ponadto, badanie NIFTY Pro pozwala również na ocenę ryzyka wystąpienia 84 różnych zespołów mikrodelecji i mikroduplikacji, w tym DiGeorge’a, Cri du Chat, Wolfa-Hirchhorna i Pradera-Williego/Angelmana. Wynik testu NIFTY Pro dostarcza szczegółowych informacji, co jest szczególnie wartościowe dla przyszłych rodziców.

Dzięki wynikowi badania NIFTY Pro możesz uzyskać ważne informacje dotyczące zdrowia Twojego dziecka jeszcze przed narodzinami. To pozwoli Ci na podjęcie odpowiednich działań i podejmowanie decyzji w celu zapewnienia najlepszej opieki medycznej dla Twojego dziecka.

Inne rodzaje badań prenatalnych dostępne w Trójmieście

W Trójmieście istnieje wiele innych rodzajów badań prenatalnych, które są dostępne dla przyszłych rodziców. Oto kilka z nich:

 1. Badanie podwójnego testu potrójnego: Jest to jedno z najczęściej wykonywanych badań prenatalnych, które pozwala na ocenę ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu. Badanie polega na pomiarze stężenia hormonów i białek we krwi matki.
 2. Badanie USG: Ultrasonografia jest powszechnie stosowanym badaniem prenatalnym, które umożliwia obrazowanie płodu i ocenę jego rozwoju. Badanie USG może wykryć wady anatomiczne oraz ocenić stan narządów płodu.
 3. Badanie markerów genetycznych: Polega na badaniu krwi matki w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości genetycznych u płodu. Badanie to może pomóc w diagnozowaniu różnych chorób genetycznych.
 4. Amniopunkcja: Jest to inwazyjne badanie prenatalne, które polega na pobraniu próbki płynu owodniowego w celu analizy genetycznej. Amniopunkcja umożliwia dokładną diagnozę różnych wad genetycznych, ale wiąże się z pewnym ryzykiem dla płodu.

Wszystkie powyższe badania prenatalne są dostępne w Trójmieście i mogą być przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu jakiegokolwiek badania, zaleca się skonsultowanie się z lekarzem prowadzącym, który pomoże wybrać najodpowiedniejsze badanie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Czas oczekiwania na wynik badania NIFTY Pro

Wynik badania NIFTY Pro jest dostępny w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania próbki przez laboratorium. Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi 5 dni roboczych. Po zakończeniu analizy laboratoryjnej, wynik zostanie przesłany do Ciebie drogą elektroniczną, w formie wiadomości e-mail. Dzięki temu szybkiemu procesowi otrzymasz informacje dotyczące zdrowia Twojego dziecka w stosunkowo krótkim czasie.

Pamiętaj, że wynik badania NIFTY Pro zawiera szczegółowe informacje dotyczące liczby oraz struktury chromosomów płodu, a także wykryte ewentualne wady genetyczne.

Pytania dotyczące badania NIFTY Pro

Często pojawiają się pytania dotyczące badania NIFTY Pro. Oto odpowiedzi na najczęstsze z nich:

Jakie wady genetyczne może wykryć badanie NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro umożliwia wykrycie różnych wad genetycznych, takich jak zespół Downa (trisomia pary 21), zespół Edwardsa (trisomia 18), zespół Pataua (trisomia 13) oraz wiele innych. Ponadto, badanie NIFTY Pro pozwala również na ocenę ryzyka wystąpienia 84 różnych zespołów mikrodelecji i mikroduplikacji, w tym DiGeorge’a, Cri du Chat, Wolfa-Hirchhorna i Pradera-Williego/Angelmana.

Jak przebiega proces realizacji testu NIFTY w Trójmieście?

Proces realizacji testu NIFTY w Trójmieście składa się z kilku kroków. Najpierw należy umówić się na badanie. Następnie nasz specjalista skontaktuje się z pacjentem w celu przygotowania skierowania na badanie oraz ustalenia miejsca i czasu pobrania krwi. Pobranie krwi może odbyć się w placówce partnerskiej lub w domu pacjenta. Po pobraniu próbki, zostaje ona przekazana do laboratorium, gdzie przeprowadzana jest analiza laboratoryjna. Jest to krok niezbędny, aby wykonać test NIFTY Pro.

Jak długo trzeba czekać na wynik badania NIFTY Pro?

Wynik badania NIFTY Pro jest dostępny w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od momentu otrzymania próbki przez laboratorium.

Dzięki tym odpowiedziom możesz uzyskać więcej informacji na temat badania NIFTY Pro i być pewnym, że podejmujesz najlepsze decyzje dotyczące zdrowia Twojego dziecka.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro