Test NIFTY Pro Świdnica: Informacje, procedura i korzyści

Test NIFTY Pro Świdnica: Informacje, procedura i korzyści

Sprawdź pełne informacje na temat Testu NIFTY Pro w Świdnicy. Zapisz się już dziś!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Eksperci na infolinii - jakie pytania można zadać?
 2. Umówienie wizyty na test NIFTY Pro Świdnica.
 3. Test NIFTY Pro w Świdnicy: szybki wynik i bezpieczny dla dziecka.
 4. Pobranie próbki do badania NIFTY Pro: opcje i korzyści.
 5. Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem.
 6. Test NIFTY Pro w domu: wygoda i bezpieczeństwo.
 7. Badania prenatalne Świdnica - dostępne opcje.
 8. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 9. Co to jest test NIFTY Pro?
 10. Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?
 11. Jaki jest zakres badania testu NIFTY Pro?
 12. Jak interpretować wynik testu NIFTY Pro?
 13. Czy test NIFTY Pro może dać wynik fałszywie dodatni?
 14. Gdzie można wykonać Test NIFTY Pro w Świdnicy?
 15. Jak test NIFTY Pro różni się od innych badań prenatalnych?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

W poniższym artykule przedstawiamy szczegółowe informacje na temat badania NIFTY Pro, w tym dostępne konsultacje, umawianie wizyty, bezpieczeństwo dla dziecka oraz korzyści wynikające z możliwości pobrania próbki w domu. Dowiedz się również o roli lekarza genetyka i wygodzie wykonania testu w domu. Zapraszamy do lektury!

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Eksperci na infolinii - jakie pytania można zadać?

Eksperci na naszej infolinii są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące badań prenatalnych oraz problemów związanych z ciążą. Możesz skonsultować się z nimi w sprawie dostępnych konsultacji oraz uzyskać odpowiedzi na różnorodne pytania.

Oto kilka przykładowych pytań, które możesz zadać:

 • Jakie są ryzyka związane z wykonaniem testu NIFTY Pro?
 • Czy badanie NIFTY Pro jest bezpieczne dla dziecka?
 • Czy istnieje możliwość wykonania badania w domu?
 • Jak długo trwa oczekiwanie na wynik badania NIFTY Pro?
 • Czy NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne i jak wypada na tle innych badań, takich jak badanie usg czy badanie poziomu papp-a?

Umówienie wizyty na test NIFTY Pro Świdnica

Po skontaktowaniu się z naszą infolinią, procedura umawiania wizyty na prenatalny test NIFTY Pro w Świdnicy jest bardzo prosta. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać dogodny termin i placówkę, w której będzie można przeprowadzić badanie. Możesz umówić się nawet na ten sam dzień, dzięki dostępnym szybkim terminom.

Umówienie wizyty na badanie NIFTY Pro odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub online. Wystarczy podać swoje dane osobowe, preferowany termin oraz miejsce, w którym chciałbyś przeprowadzić badanie. Nasz personel pomoże Ci znaleźć najdogodniejszą opcję i potwierdzi umówiony termin.

Test NIFTY Pro w Świdnicy: szybki wynik i bezpieczny dla dziecka

Wykonanie badania NIFTY Pro to doskonała decyzja, która zapewni Ci spokój w trakcie ciąży. Dlaczego warto zdecydować się na badanie NIFTY Pro, zwłaszcza porównując je z innymi przesiewowymi badaniami prenatalnymi oraz badaniem usg? Przede wszystkim, NIFTY Pro jest jednym z najdokładniejszych testów prenatalnych dostępnych na rynku. Jego skuteczność została potwierdzona w szerokim badaniu klinicznym, a zaufało mu już ponad 9 milionów Mam na całym świecie.

Ponadto, badanie NIFTY Pro w połączeniu z badaniem usg jest bezpieczne dla dziecka i oferuje jeszcze większą precyzję diagnostyczną. Jest to nieinwazyjne badanie, które polega na pobraniu małej próbki krwi od Matki. Nie wiąże się z ryzykiem poronienia ani infekcji wewnątrzmacicznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody NGS (Sekwencjonowanie Nowej Generacji) i zaawansowanych analiz bioinformatycznych, badanie NIFTY Pro ma wysoką czułość i dokładność. Wynik badania można otrzymać nawet w ciągu 5-6 dni roboczych, co pozwala szybko uzyskać pewność co do zdrowia nienarodzonego dziecka.

Pobranie próbki do badania NIFTY Pro: opcje i korzyści

Pobranie próbki do badania NIFTY Pro jest bardzo łatwe i wygodne. Masz dwie opcje do wyboru: możesz pobrać próbkę w jednej z naszych placówek lub skorzystać z możliwości pobrania próbki w domu.

Jeśli zdecydujesz się na pobranie próbki w placówce, będziesz mógł skorzystać z jednego z ponad 300 punktów pobrań dostępnych w całej Polsce. To szybkie i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać wynik badania jeszcze szybciej.

Jeżeli wolisz wygodę własnego domu, możesz skorzystać z opcji pobrania próbki przez jedną z naszych pielęgniarek. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia wizyty domowej lub do nas zadzwonisz, a pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres, aby pobrać próbkę. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć dodatkowych podróży i stresu związanego z wizytą w placówce.

Niezależnie od wybranej opcji, pobranie próbki do badania NIFTY Pro jest bezpieczne i nieinwazyjne. Nie musisz martwić się o ryzyko poronienia czy infekcji wewnątrzmacicznych. Dodatkowo, obie opcje pobrania próbki są w cenie badania, bez dodatkowych opłat!

Korzyści wynikające z możliwości pobrania próbki w domu:

 • Bezpieczeństwo - brak narażania mamy i dziecka na wirusy i bakterie obecne w przychodniach.
 • Komfort - badanie można wykonać nawet w piżamie, w znanym i przyjaznym otoczeniu domowym.
 • Brak konieczności dojazdu - szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy mamy do czynienia z upałami i ryzykiem zasłabnięcia.
 • Spokojna atmosfera - możliwość zapoznania się z dokumentami i rozmowy z pielęgniarką bez pośpiechu.

Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem

Po otrzymaniu wyniku badania NIFTY Pro istnieje możliwość skonsultowania go z lekarzem genetykiem. Lekarz genetyk odgrywa ważną rolę w wyjaśnieniu rezultatu badania oraz udzieleniu dalszych zaleceń dotyczących postępowania.

Konsultacja z lekarzem genetykiem pozwala na dokładne omówienie wyniku badania oraz odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mogą się pojawić. Lekarz będzie w stanie wyjaśnić znaczenie wyniku, omówić ewentualne ryzyko chorób genetycznych i zaproponować dalsze działania, jeśli wynik będzie nieprawidłowy.

Test NIFTY Pro w domu: wygoda i bezpieczeństwo

Wykonanie badania NIFTY Pro w domu to doskonałe rozwiązanie dla pacjentek, które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Pobranie próbki krwi odbywa się w znanym i przyjaznym otoczeniu domowym, co sprawia, że cały proces jest bardziej komfortowy. Pacjentka może wykonać badanie nawet w piżamie, bez konieczności dojazdu do placówki. To szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy mamy do czynienia z upałami i ryzykiem zasłabnięcia.

Ponadto, wykonując test NIFTY Pro w domu, pacjentka ma możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami oraz rozmowy z położną. W przeciwieństwie do placówki medycznej, gdzie zawsze jest kolejka osób oczekujących na wizytę, badanie w domu pozwala na indywidualne podejście i poświęcenie pacjentce tyle czasu, ile potrzebuje. Może ona zadawać pytania, wyrazić swoje obawy i uzyskać pełne wsparcie ze strony personelu medycznego. To gwarantuje spokojne i profesjonalne przeprowadzenie badania.

Badania prenatalne Świdnica - dostępne opcje

Badania prenatalne obejmują różne testy, takie jak:

 • USG genetyczne, które jest zalecane w pierwszym trymestrze (11-14 tygodni) i w drugim trymestrze (16-20 tygodni) ciąży, gdzie analizowane są różne markery genetyczne​.
 • Test podwójny i test potrójny, które oceniają ryzyko chorób genetycznych, m.in. zespołu Downa, w różnych okresach ciąży (11-14 tygodni dla testu podwójnego, 14-21 tygodni dla testu potrójnego).
 • Testy NIPT, które mogą być wykonywane już od 10 tygodnia ciąży, z bardzo wysoką skutecznością wykrywania zaburzeń genetycznych, takich jak różne trisomie i monosomie​.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Co to jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to zaawansowane badanie prenatalne, które wykrywa chromosomalne nieprawidłowości u płodu, w tym m.in. trisomię 21, Edwardsa i Patau.

Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro zalecany jest dla kobiet w ciąży, które chcą dokładniejszych informacji na temat ryzyka urodzenia dziecka z nieprawidłowościami chromosomalnymi.

Jaki jest zakres badania testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro analizuje DNA płodu obecnego we krwi matki, identyfikując ewentualne nieprawidłowości chromosomalne.

Jak interpretować wynik testu NIFTY Pro?

Wynik Testu NIFTY Pro jest precyzyjny.

Czy test NIFTY Pro może dać wynik fałszywie dodatni?

Test NIFTY Pro charakteryzuje się niskim ryzykiem fałszywie dodatnich wyników, jednak w przypadku wątpliwości zaleca się potwierdzenie wyniku dodatkowymi badaniami.

Gdzie można wykonać Test NIFTY Pro w Świdnicy?

Aby wykonać test NIFTY Pro w Świdnicy, należy umówić się z naszymi konsultantami: 605 500 515.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro