Test NIFTY Pro Lublin - bezpieczne badanie prenatalne

Test NIFTY Pro Lublin - bezpieczne badanie prenatalne

Test NIFTY Pro Lublin - nieinwazyjne i bezpieczne badanie prenatalne w najszerszym zakresie, dostępne w placówce i domu Zarejestruj się już dziś!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Pro Lublin - bezpieczne badanie prenatalne.
 2. Jak zrobić test NIFTY Pro w Lublinie?
 3. Test NIFTY Lublin: zakres badania NIFTY Pro - co można wykryć?
 4. Wynik testu NIFTY Pro - jak je otrzymać?
 5. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie.
 6. Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Jaka jest cena badania NIFTY Pro?
 9. Czy wyniki testu NIFTY Pro są wiarygodne?
 10. Czy można wykonać test NIFTY Pro w Lublinie?
 11. Czy NIFTY Pro jest testem nieinwazyjnym?
 12. Jak przebiega konsultacja z lekarzem genetykiem w ramach badania NIFTY Pro?
 13. Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Informacje o bezpieczeństwie testu NIFTY Pro oraz dlaczego warto go wykonać. Omówienie wysokiej czułości i szerokiego zakresu badanych chorób. Przedstawienie opinii pacjentów na temat testu NIFTY Pro.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Test NIFTY Pro Lublin - bezpieczne badanie prenatalne

Test NIFTY Pro to bezpieczne badanie prenatalne, które zapewnia wysoką czułość i szeroki zakres badanych chorób. Jest to nieinwazyjny test, który można wykonać w autoryzowanej placówce w Lublinie lub nawet w domu. Dzięki temu testowi możesz odzyskać spokój i mieć pewność co do zdrowia Twojego dziecka już w czasie ciąży. Badanie NIFTY Pro zostało wykonane już ponad 9 milionów razy na całym świecie i posiada szeroką walidację kliniczną, co daje nam pewność co do jego skuteczności.

Opinie pacjentów na temat testu NIFTY Pro są bardzo pozytywne. Pacjenci doceniają bezpieczeństwo tego badania oraz fakt, że można je wykonać w dogodnym terminie, nawet w dniu umówienia. Dodatkowo, możliwość konsultacji z lekarzem genetykiem w przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku testu daje dodatkowe wsparcie i pewność dla pacjentów. Test NIFTY Pro jest polecany szczególnie ciężarnym po 35 roku życia oraz tym, którzy mają obawy o zdrowie swojego dziecka. Wybierając ten test, możesz mieć pewność, że wykonujesz badanie o najwyższej skuteczności i bezpieczeństwie, pokrywające najszerszy zakres badanych chorób.

Jak zrobić test NIFTY Pro w Lublinie?

Aby wykonać nieinwazyjny test prenatalny NIFTY Pro w Lublinie, masz kilka możliwości. Możesz skorzystać z autoryzowanego punktu pobrań, który obsługuje miasta takie jak Lublin, Świdnik, Łęczna, Dęblin, Radzyń Podlaski i inne lokalizacje. NIFTY Pro Lublin – cena badania jest dostępna na naszej stronie internetowej. W punkcie pobrań będziesz mógł wykonać badanie w profesjonalnym i bezpiecznym otoczeniu. Kolejną opcją jest skorzystanie z wizyty domowej, która obejmuje dojazd personelu medycznego do Twojego domu. Wizyta domowa jest dostępna nie tylko w Lublinie, ale również w małych miasteczkach i wsiach. Jeśli chcesz umówić się na wizytę domową, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 605 500 515 i dowiedz się więcej szczegółów.

Rejestracja na badanie NIFTY Pro w Lublinie jest bardzo prosta. Możesz to zrobić telefonicznie lub online poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Oferujemy szybkie terminy badań, nawet w dniu umówienia. Cena badania NIFTY Pro wynosi 2349 zł i obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu, konsultację pozytywnego wyniku z lekarzem genetykiem w cenie badania oraz zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł w przypadku wyniku pozytywnego. Istnieje również możliwość płatności ratalnej, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Test NIFTY Lublin: zakres badania NIFTY Pro - co można wykryć?

Test NIFTY Pro to badanie prenatalne o szerokim zakresie, które pozwala wykryć wiele różnych chorób genetycznych. W przypadku ciąży pojedynczej, test NIFTY Pro może wykryć aż 94 różne zaburzenia, w tym trisomie chromosomów, mikrodelecje i duplikacje, demonstrując tym samym swoją rolę jako test NIPT o najszerszym zakresie badanych chorób. Dzięki temu badaniu można sprawdzić obecność takich chorób jak zespół Downa (trisomia 21), zespół Edwardsa (trisomia 18), zespół Patau (trisomia 13) oraz wiele innych rzadszych zaburzeń genetycznych.

Dla ciąży bliźniaczej, zakres badania obejmuje trisomię 21, trisomię 13, trisomię 18 oraz możliwość określenia płci dziecka na życzenie rodziców. Test NIFTY Pro jest bardzo skutecznym narzędziem diagnostycznym, które pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości genetycznych u dziecka. Dzięki temu rodzice mogą podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszego postępowania medycznego i przygotować się na ewentualne potrzeby specjalistycznej opieki dla swojego dziecka.

Wynik testu NIFTY Pro - jak je otrzymać?

Wynik testu NIFTY Pro jest udostępniany online w ciągu kilku dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium. Jest to maksymalny czas oczekiwania, jednak często wynik jest dostępny szybciej. Dzięki temu pacjenci mogą szybko poznać rezultat badania i dowiedzieć się więcej na temat zdrowia swojego dziecka.

W przypadku niewystarczającej jakości pobranej próbki, istnieje możliwość ponownego pobrania materiału. Jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do przeprowadzenia badania, pacjentka może skorzystać z bezpłatnego ponownego pobrania próbki w placówce medycznej lub w domu. Ważne jest, aby próbka była odpowiednio przygotowana i spełniała wymagania laboratoryjne, aby uzyskać dokładny wynik badania.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie

Test NIFTY Pro to najczulsze i najbezpieczniejsze przesiewowe badanie prenatalne dostępne na rynku. Porównując go z innymi badaniami prenatalnymi, takimi jak test PAPP-a, USG i amniopunkcja, można zauważyć wiele korzyści, które sprawiają, że test NIFTY Pro jest najlepszym wyborem dla przyszłych rodziców.

W przeciwieństwie do testu PAPP-a, który ocenia jedynie ryzyko wystąpienia nieprawidłowości genetycznych na podstawie pomiaru stężenia białka PAPP-A w surowicy krwi matki, test NIFTY Pro analizuje bezpośrednio DNA płodu obecnego w krwi matki. Dzięki temu test NIFTY Pro jest bardziej precyzyjny i skuteczny w wykrywaniu różnych zaburzeń genetycznych. Ponadto, test NIFTY Pro ma wysoką czułość dla najczęstszych trisomii chromosomowych, takich jak zespół Downa, Edwardsa i Patau.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

Przygotowanie do badania NIFTY Pro jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych działań. Nie trzeba być na czczo ani stosować żadnych restrykcyjnych diety przed wykonaniem testu. Jednak zalecamy, aby zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem próbki krwi. Nawodnienie pomaga w rozrzedzeniu krwi i ułatwia pobranie próbki, co może wpłynąć na dokładność wyniku badania.

Warto również podkreślić, że test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Nie wymaga żadnych procedur inwazyjnych, takich jak amniopunkcja czy biopsja kosmówki. Badanie polega jedynie na pobraniu niewielkiej ilości krwi z żyły łokciowej matki. Jest to procedura bezbolesna i przeprowadzana w sposób podobny do zwykłego badania morfologii. Co ważne, test NIFTY Pro można wykonać już od 10. tygodnia ciąży, co oznacza, że można go przeprowadzić we wczesnej fazie ciąży i uzyskać wynik wcześnie.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena badania NIFTY Pro?

Cena badania NIFTY Pro w Lublinie wynosi 2349 zł.

Czy wyniki testu NIFTY Pro są wiarygodne?

Tak, wyniki testu NIFTY Pro są bardzo wiarygodne, jednak istnieje możliwość wystąpienia rzadkich przypadków fałszywie negatywnych.

Czy można wykonać test NIFTY Pro w Lublinie?

Tak, test NIFTY Pro można wykonać w Lublinie. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami: 605 500 515 .

Czy NIFTY Pro jest testem nieinwazyjnym?

Tak, NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, które nie niesie ze sobą ryzyka powikłań związanego z dostępem do płodu.

Jak przebiega konsultacja z lekarzem genetykiem w ramach badania NIFTY Pro?

Konsultacja z lekarzem genetykiem w ramach badania NIFTY Pro to ważny etap procesu diagnozy, podczas którego można uzyskać szczegółowe informacje na temat wyników oraz dalszych kroków postępowania.

Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?

NIFTY Pro wyróżnia się wysoką precyzją wyników, krótszym czasem oczekiwania na rezultaty oraz brakiem ryzyka związanego z inwazyjnymi procedurami. W przeciwieństwie do innych testów, NIFTY Pro jest wysoce precyzyjny.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro