Test NIFTY Pro Leszno- kompleksowe badanie prenatalne

Test NIFTY Pro Leszno - kompleksowe i bezpieczne badanie prenatalne

Test NIFTY Pro Leszno- kompleksowe, nieinwazyjne badanie prenatalne od 10 tygodnia ciąży. Skorzystaj z testu NIFTY Pro w Lesznie!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Bezpieczny test NIFTY Pro to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia kompleksową diagnostykę prenatalną. Dzięki temu testowi można w sposób nieinwazyjny i bezpieczny ocenić ryzyko wystąpienia wad genetycznych u płodu. W artykule przedstawiamy wszystkie istotne informacje na temat tego badania, takie jak dostępność, przebieg, możliwość wykonania w domu pacjentki oraz porównanie z innymi testami prenatalnymi.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Dlaczego warto wykonać badanie NIFTY Pro?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wykonanie badania NIFTY Pro. Przede wszystkim, badanie to jest dostępne w całej Polsce, dzięki czemu można je wykonać w jednej z ponad 300 placówek lub skorzystać z pobrania próbki w domu. Obie opcje są w cenie badania, bez dodatkowych opłat!

Kolejnym atutem badania NIFTY Pro jest szybki termin otrzymania wyniku. Nawet w dniu umówienia można już mieć wynik badania NIFTY Pro. Ponadto, jeśli wynik okaże się nieprawidłowy, istnieje możliwość skonsultowania go z lekarzem genetykiem w cenie badania. Lekarz będzie mógł wyjaśnić rezultat i zalecić dalsze postępowanie.

Jak przebiega badanie NIFTY Pro w Lesznie?

Przesiewowe badanie prenatalne NIFTY Pro przebiega w trzech prostych krokach, które sprawiają, że jest ono wygodne i łatwe do wykonania.

  1. Umówienie terminu badania: Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić termin badania NIFTY Pro. Dostępne są szybkie terminy, nawet na ten sam dzień! Jesteśmy dostępni pod telefonem, więc nie ma potrzeby wychodzenia z domu.
  2. Pobranie próbki: Kolejnym krokiem jest pobranie próbki do badania NIFTY Pro. Od momentu dotarcia próbek do laboratorium rozpoczyna się proces analizy. Można to zrobić w jednym z punktów pobrań lub skorzystać z wizyty domowej pielęgniarki. Pobranie próbki jest bezbolesne i nieinwazyjne.
  3. Odbiór wyniku: Po wykonaniu badania, wynik będzie dostępny online. Nie ma konieczności dodatkowego dojazdu do placówki. Można go otrzymać szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Ważne jest wcześniejsze umówienie terminu badania NIFTY Pro. Dostępne są szybkie terminy, nawet na ten sam dzień. W celu umówienia wizyty należy skontaktować się z nami pod telefonem. Pamiętaj, że badanie NIFTY Pro można wykonać w jednej z placówek lub skorzystać z pobrania próbki w domu. Obie opcje są w cenie badania, bez dodatkowych opłat.

Umów badanie z naszymi konsultantami: 605 500 515.

Test NIFTY Pro w domu pacjentki

Nieinwazyjny test prenatalny NIFTY Pro oferuje również możliwość wykonania testu w domu pacjentki. Jest to doskonała opcja dla kobiet, które preferują bezpieczeństwo i komfort własnego domu. Pobranie próbki do badania może zostać przeprowadzone przez pielęgniarkę wskazaną przez naszą placówkę.

Wykonanie badania w domu ma wiele zalet. Po pierwsze, eliminuje ryzyko narażenia mamy i dziecka na wirusy i bakterie obecne w przychodniach. Dodatkowo, pacjentka może wygodnie przebywać w swojej piżamie, co zwiększa jej komfort podczas pobierania próbki. Ważnym aspektem jest również brak konieczności dojazdu do placówki, co jest szczególnie istotne w okresie letnim, kiedy mamy do czynienia z upałami i możliwością zasłabnięcia. Wykonując test w domu, pacjentka ma również możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami oraz rozmowy z położną lub pielęgniarką, która jest dostępna tylko dla niej.

Test NIFTY Pro Leszno – cena badania

Test NIFTY Pro w Lesznie dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Całkowity koszt badania wynosi 2349 złotych. W naszej placówce nie ma żadnych dodatkowych opłat, więc to właśnie tę kwotę trzeba uiścić za wykonanie testu.

Jednak nasza oferta obejmuje nie tylko samą cenę badania, ale również dodatkowe korzyści. Pobranie próbki do NIFTY Pro można przeprowadzić zarówno w placówce, jak i w domu pacjentki, bez żadnych dodatkowych opłat. Dla nas najważniejsze jest zapewnienie wygody i komfortu pacjentom.

Płatności w ratach Płatności odroczone Ubezpieczenie badania
Za test NIFTY Pro można zapłacić w ratach, co pozwala na rozłożenie kosztów na dogodne raty. Oferujemy również możliwość skorzystania z płatności odroczonych, dzięki czemu można zapłacić za badanie później. W przypadku pozytywnego wyniku badania, rodzice mogą liczyć na zwrot kosztów wykonania badania inwazyjnego, w wysokości do 2600 złotych. To dodatkowe zabezpieczenie finansowe dla pacjentów.

Wskazania do wykonania badania NIFTY Pro

Badanie NIFTY Pro jest szczególnie wskazane dla pewnej grupy osób, które mają zwiększone ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u swojego dziecka. Przede wszystkim, badanie jest polecane kobietom po 35 roku życia, ponieważ wraz z wiekiem matki wzrasta ryzyko trisomii 21 (zespół Downa) oraz innych nieprawidłowości chromosomowych. Wykonanie testu NIFTY Pro pozwala na sprawdzenie zdrowia nienarodzonego dziecka w sposób nieinwazyjny i bezpieczny.

Badanie to może również pomóc uniknąć inwazyjnych badań diagnostycznych, takich jak amniopunkcja czy biopsja kosmówki. Dla wielu kobiet, które obawiają się ryzyka związanego z tego typu badaniami, test NIFTY Pro stanowi doskonałą alternatywę. Prawidłowy wynik tego testu daje pewność, że dziecko jest zdrowe i nie wymaga dodatkowych badań.

Kobiety, u których występowały choroby genetyczne w poprzednich ciążach również powinny rozważyć wykonanie badania NIFTY Pro. Dzięki temu będą miały pewność co do stanu zdrowia swojego nienarodzonego dziecka i będą mogły uniknąć stresu związanego z podejrzeniem choroby genetycznej.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne

Badanie NIFTY Pro wyróżnia się na tle innych badań prenatalnych, takich jak test PAPP-a czy amniopunkcja, pod wieloma względami. Przede wszystkim, test NIFTY Pro jest bardziej kompleksowy i bezpieczny. Oferuje szeroki zakres badanych chorób genetycznych, aż 94 nieprawidłowości, w tym trisomie i mikrodelecje/mikroduplikacje. Dzięki temu można uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące zdrowia nienarodzonego dziecka.

W porównaniu do inwazyjnych badań diagnostycznych, takich jak amniopunkcja, test NIFTY Pro jest nieinwazyjny i nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy infekcji wewnątrzmacicznych. Jest to bardzo ważne dla kobiet, które obawiają się skutków ubocznych tego typu procedur. Dodatkowo, test NIFTY Pro oferuje możliwość ubezpieczenia. W przypadku pozytywnego wyniku badania, rodzice mogą liczyć na zwrot kosztów wykonania inwazyjnego badania diagnostycznego. To dodatkowe zabezpieczenie finansowe daje pacjentom pewność i spokój.

Porównanie badań prenatalnych Kompleksowość Bezpieczeństwo Ubezpieczenie
Test NIFTY Pro Szeroki zakres badań, aż 94 nieprawidłowości genetycznych. Nieinwazyjne badanie, bez ryzyka poronienia i infekcji wewnątrzmacicznych. Zwrot kosztów wykonania inwazyjnego badania diagnostycznego.
Test PAPP-a Bada tylko podwyższone ryzyko trisomii. Nieinwazyjne badanie, bez ryzyka poronienia i infekcji wewnątrzmacicznych. Nieobjęty ubezpieczeniem.
Amniopunkcja Bada chromosomy płciowe i trisomie. Inwazyjne badanie, z ryzykiem poronienia i infekcji wewnątrzmacicznych. Nieobjęta ubezpieczeniem.

Podczas wyboru placówki do wykonania badania NIFTY Pro warto zwrócić uwagę na autoryzowane laboratoria. Tylko w takich placówkach można mieć pewność, że badanie zostanie wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Warto również skonsultować się z lekarzem genetykiem, który pomoże w wyborze odpowiedniej placówki i udzieli dodatkowych informacji na temat badania.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Jakie choroby wykrywa badanie prenatalne Test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro wykrywa wiele chorób genetycznych, chromosomalnych i zespołów u dziecka, takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa czy zespół Pataua.

Czy Test NIFTY Pro wymaga pobrania próbki inwazyjnie?

Nie, Test NIFTY Pro jest testem nieinwazyjnym, co oznacza, że nie wymaga pobrania próbki inwazyjnie.

W jakim zakresie jest wykonywane badanie Test NIFTY Pro?

Badanie Test NIFTY Pro Leszno obejmuje badanie genetyczne prenatalne polegające na analizie DNA płodu z próbki krwi matki.

Czy test NIFTY Pro można wykonać w domu?

Nie, test NIFTY Pro Leszno wykonywany jest w autoryzowanej placówce medycznej.

Jakie informacje otrzymuje się w wyniku testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro zawiera informacje dotyczące ryzyka wystąpienia różnych chorób genetycznych u rozwijającego się płodu.

Kiedy można wykonać Test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro Leszno można wykonać już od 10. tygodnia ciąży.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro