Test NIFTY Pro Kielce - szybki wynik!

Test NIFTY Pro Kielce - szybki wynik!

Test NIFTY Pro Kielce - nieinwazyjne badanie prenatalne od 10 tygodnia ciąży. Zarejestruj się już teraz!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Test NIFTY Pro Kielce - szybki wynik i rzetelna procedura.
 2. Test NIFTY Kielce: autoryzowane punkty pobrań i wizyty domowe.
 3. Cena badania i dostępne formy płatności.
 4. Zakres badania NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej i bliźniaczej.
 5. Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?
 6. Wskazania do wykonania testu NIFTY Pro.
 7. FAG: najczęściej zadawane pytania.
 8. Co to jest NIFTY Pro?
 9. Gdzie można wykonać badanie NIFTY Pro w Kielcach?
 10. Czym różni się NIFTY Pro od innych badań prenatalnych?
 11. Czy warto wykonać test NIFTY Pro?
 12. W jakim momencie ciąży można wykonać badanie NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

W tym artykule przedstawiamy szczegółowe informacje na temat badania NIFTY Pro, które jest dostępne w Kielcach. Dowiesz się, jak przebiega procedura testu, jak szybko można uzyskać wynik badania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Test NIFTY Pro Kielce - szybki wynik i rzetelna procedura

Test NIFTY Pro w Kielcach jest przeprowadzany w autoryzowanej placówce lub w domu, co daje pacjentom dużą wygodę i elastyczność. Procedura badania jest całkowicie bezpieczna i charakteryzuje się wysoką czułością oraz szerokim zakresem badanych chorób. Dzięki temu testowi można odzyskać spokój i podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszych badań inwazyjnych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Co ważne, test NIFTY został wykonany już ponad 9 milionów razy na całym świecie i posiada szeroką walidację kliniczną, co czyni go godnym zaufania.

Wykonanie testu NIFTY Pro w Kielcach pozwala również skorzystać z dodatkowych korzyści. W przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku badania, pacjenci mają możliwość skonsultowania się z lekarzem genetykiem bez dodatkowych kosztów. Ponadto, pobranie próbki krwi może odbyć się zarówno w placówce medycznej, jak i w domu, dzięki dojeżdżającemu personelowi medycznemu. Wszystkie te usługi są dostępne bezpłatnie. Szybkie terminy badań, możliwość płatności ratalnej oraz pozytywne opinie pacjentów to kolejne atuty testu NIFTY Pro w Kielcach.

Test NIFTY Kielce: autoryzowane punkty pobrań i wizyty domowe

Test NIFTY Pro w Kielcach można wykonać w autoryzowanych punktach pobrań, które znajdują się w różnych lokalizacjach, takich jak Kielce, Włoszczowa i inne miasta. Dzięki temu pacjenci mają możliwość skorzystania z najbliższego dla siebie miejsca do pobrania próbki krwi. Autoryzowane punkty pobrań zapewniają profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Dla osób, które preferują wygodę i komfort własnego domu, istnieje również możliwość umówienia wizyty domowej pielęgniarki. Personel medyczny dojeżdża do domu pacjenta bez dodatkowych opłat, co jest szczególnie ważne dla mieszkańców małych miasteczek i wsi. Wizyty domowe są organizowane w całej Polsce, zapewniając dostępność badania dla wszystkich zainteresowanych pacjentów.

Cena badania i dostępne formy płatności

Szczegółowe informacje dotyczące ceny testu NIFTY Pro w Kielcach są istotne dla pacjentów, którzy chcą podjąć decyzję o jego wykonaniu. Całkowity koszt badania wynosi 2349 zł i nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat.

W tej cenie zawarte są wszystkie usługi związane z przeprowadzeniem testu, takie jak analiza próbki (94 badane choroby i płeć na życzenie), pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu, konsultacja z lekarzem genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego oraz wydanie wyniku. Ponadto, w przypadku otrzymania wyniku pozytywnego, pacjentka może ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych, takich jak amniopunkcja, do kwoty 2600 zł (w zależności od kursu walutowego).

Aby ułatwić pacjentom korzystanie z usług, istnieje możliwość płatności za badanie NIFTY Pro w ratach. Dzięki temu pacjenci mogą rozłożyć koszt na dogodne dla siebie raty, co znacznie ułatwia dostęp do tego ważnego badania prenatalnego. Istnieją również inne formy płatności odroczonej, które można omówić indywidualnie z naszymi konsultantami: 605 500 515. Ważne jest, aby pacjenci mieli możliwość skorzystania z preferowanych przez siebie form płatności, co wpływa na komfort i satysfakcję z korzystania z usług.

Zakres badania NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej i bliźniaczej

Test NIFTY Pro to badanie prenatalne o szerokim zakresie, które pozwala na wykrycie wielu różnych chorób genetycznych. W przypadku ciąży pojedynczej, test NIFTY Pro obejmuje badanie 94 chorób, w tym trisomii 21 (zespół Downa), 18 (zespół Edwardsa), 13 (zespół Patau) oraz mikrodelecji i zespołów duplikacji. Dodatkowo, test NIFTY Pro umożliwia również określenie płci dziecka na życzenie rodziców. Dzięki temu badaniu można uzyskać kompleksową informację na temat zdrowia dziecka już w trakcie ciąży.

Dla ciąży bliźniaczej, zakres badania testu NIFTY Pro jest nieco inny. Obejmuje on wykrywanie trisomii 21, 13 i 18 oraz możliwość określenia płci dziecka na życzenie. Badanie to jest szczególnie ważne dla rodziców spodziewających się bliźniaków, ponieważ pozwala na zidentyfikowanie ewentualnych nieprawidłowości genetycznych u obu dzieci. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni test w zależności od rodzaju ciąży, aby uzyskać pełną informację o zdrowiu dzieci i móc podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszych badań czy terapii.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań ani konieczności być na czczo. Jednak zalecamy, aby pacjentki zadbały o odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem krwi. Dobrze nawodniony organizm ułatwia pobranie próbki krwi i może wpływać na jakość wyników badania.

Procedura pobrania krwi do badania NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. Podobnie jak w przypadku zwykłej morfologii, krew jest pobierana z żyły łokciowej. Po pobraniu próbki, zostaje ona przetransportowana do laboratorium, gdzie poddawana jest analizie przy użyciu nowoczesnej metody Sekwencjonowania Nowej Generacji oraz zaawansowanych analiz bioinformatycznych. Cały proces analizy trwa około 10 dni roboczych, po czym pacjentka otrzymuje wynik online.

Wskazania do wykonania testu NIFTY Pro

Wybór wykonania testu NIFTY Pro może być podyktowany różnymi czynnikami i sytuacjami, w których istnieje potrzeba uzyskania dodatkowej informacji na temat zdrowia dziecka już w trakcie ciąży. Jednym z ważnych wskazań do wykonania tego badania jest wiek ciężarnej. Kobiety po 35. roku życia są bardziej narażone na ryzyko urodzenia dziecka z chorobą genetyczną, dlatego zaleca się im przeprowadzenie testu NIFTY Pro. Badanie to pozwala na wykrycie najczęstszych trisomii, takich jak zespół Downa, Edwardsa i Patau, oraz innych rzadszych chorób genetycznych.

Ponadto, test NIFTY Pro odgrywa istotną rolę w przypadku podejrzenia choroby genetycznej u dziecka na podstawie innych badań przesiewowych, takich jak test PAPP-A. Jeśli wynik tych badań wskazuje na możliwość wystąpienia nieprawidłowości genetycznych u dziecka, warto skonsultować się z lekarzem genetykiem i rozważyć wykonanie testu NIFTY Pro. Badanie to jest bezpieczne i nieinwazyjne, a jego wynik daje pacjentom pewność co do zdrowia ich dziecka i pozwala podjąć odpowiednie decyzje dotyczące dalszych badań czy terapii.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Co to jest NIFTY Pro?

NIFTY Pro to nieinwazyjny test prenatalny, który pozwala na badanie genomu płodu poprzez analizę wolnego płodowego DNA z próbki krwi matki.

Gdzie można wykonać badanie NIFTY Pro w Kielcach?

Badanie NIFTY Pro można wykonać w Kielcach w specjalistycznych placówkach medycznych oferujących ten test, zadzwoń do naszych konsultantów, aby dowiedzieć się więcej: 605 500 515.

Czym różni się NIFTY Pro od innych badań prenatalnych?

NIFTY Pro jest jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym, który ma najszerszy zakres analizy chromosomów płci oraz nie posiada takiego zakresu żadne inne badanie tego typu.

Czy warto wykonać test NIFTY Pro?

Tak, warto wykonać test NIFTY Pro, ponieważ jest to oryginalny test nieinwazyjny, który może dostarczyć ważnych informacji genetycznych o dziecku w trakcie ciąży.

W jakim momencie ciąży można wykonać badanie NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro można przeprowadzić już od 10. tygodnia ciąży, co pozwala na wcześniejsze uzyskanie istotnych informacji genetycznych o dziecku.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro