Test NIFTY Pro Katowice - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Katowice - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Katowice - sprawdź bezpieczne, nieinwazyjne badanie prenatalne od 10 tygodnia ciąży. Konsultacja i rejestracja telefoniczna dostępna!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Katowicach?
 2. Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?
 3. Test NIFTY Katowice: czym różni się test NIFTY Pro od innych badań prenatalnych?
 4. Test NIFTY Pro w ratach w Katowicach - jak to działa?
 5. Co obejmuje zakres badania NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej?
 6. Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Gdzie można wykonać test NIFTY Pro Katowice?
 9. Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Katowicach?
 10. Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?
 11. Czy można umówić się na badanie NIFTY Pro w Katowicach?
 12. Jakie informacje uzyskać o teście NIFTY Pro?
 13. Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY Pro w Katowicach?
 14. Czy test NIFTY Pro Katowice można zrobić w ramach wizyt domowych?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Badanie NIFTY Pro to innowacyjna metoda prenatalnego testu genetycznego, która umożliwia wykrycie różnych wad genetycznych u płodu. Jeśli mieszkasz w Katowicach i chcesz się dowiedzieć, gdzie możesz wykonać to badanie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Katowicach?

Badanie NIFTY Pro w Katowicach można wykonać w autoryzowanych placówkach, które zapewniają bezpieczne i profesjonalne środowisko do przeprowadzenia testu. Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej o naszych lokalizacjach: 605 500 515

Aby umówić się na badanie NIFTY Pro w Katowicach, wystarczy skontaktować się z nami i ustalić dogodny termin. Autoryzowane punkty pobrań NIFTY Pro oferują szybkie terminy badań, często nawet w tym samym dniu. Dzięki temu można mieć pewność, że wynik będzie dostępny jak najszybciej.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro nie wymaga specjalnych przygotowań i nie trzeba być na czczo przed jego wykonaniem. Jednak zalecamy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem krwi, aby ułatwić proces badania. Warto wypić odpowiednią ilość płynów przed wizytą, aby krew była bardziej rozrzedzona i łatwiej pobrać próbkę.

Przed badaniem pielęgniarka przeprowadzi procedurę pobrania krwi z żyły łokciowej, podobnie jak przy zwykłej morfologii. Pobranie krwi jest bezpieczne i nieinwazyjne. W celu zapewnienia dokładności wyników, prosimy również o wypełnienie ankiety dotyczącej zdrowia i ciąży. Ankieta ta pomoże wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do badania oraz zadbać o odpowiednie przygotowanie się do testu.

Test NIFTY Katowice: czym różni się test NIFTY Pro od innych badań prenatalnych?

Test NIFTY Pro wyróżnia się spośród innych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, pod względem bezpieczeństwa i czułości. Porównajmy te metody diagnostyczne:

Metoda Bezpieczeństwo Czułość
Amniopunkcja Ryzyko poronienia i infekcji wewnątrzmacicznej Wysoka (porównywalna do testu NIFTY Pro)
Inne badania prenatalne Zależne od konkretnej metody (np. badanie USG jest bezpieczne) Różna (czułość może być niższa niż w przypadku testu NIFTY Pro)
Test NIFTY Pro Bezpieczny, nieinwazyjny (brak ryzyka poronienia czy infekcji) Bardzo wysoka (ponad 99% dla trisomii 21.)

Test NIFTY Pro jest bezpiecznym i nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, które nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy infekcji wewnątrzmacicznej, jak ma to miejsce w przypadku amniopunkcji. Jednocześnie test NIFTY Pro charakteryzuje się wysoką czułością, która wynosi ponad 99% dla trisomii 21, co jest porównywalne do czułości amniopunkcji. Wynik testu jest kluczowy dla wielu rodzin decydujących się na to badanie. Dzięki temu badaniu można uzyskać dokładne i wiarygodne informacje dotyczące zdrowia dziecka jeszcze na etapie ciąży.

Test NIFTY Pro w ratach w Katowicach - jak to działa?

Badanie NIFTY Pro można opłacić w ratach lub skorzystać z płatności odroczonej, co daje większą elastyczność finansową dla pacjentów. Dzięki temu każdy może skorzystać z tego innowacyjnego testu prenatalnego, niezależnie od swojej sytuacji finansowej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości płacenia za badanie NIFTY Pro w ratach lub korzystania z płatności odroczonej, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 605-500-515. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą szczegółowych informacji dotyczących tej opcji płatności.

Co obejmuje zakres badania NIFTY Pro dla ciąży pojedynczej?

Test NIFTY Pro to bardzo szerokie badanie prenatalne, które obejmuje wykrywanie różnych chorób genetycznych. Oto szczegółowe informacje na temat chorób, które są objęte zakresem badania NIFTY Pro:

 • Trisomia 21 (zespół Downa): Jest to najczęstsza trisomia, która powoduje opóźnienie umysłowe i fizyczne u dziecka. Test NIFTY Pro ma wysoką czułość w wykrywaniu tej choroby.
 • Trisomia 18 (zespół Edwardsa): To rzadka choroba, która powoduje liczne wrodzone wady i skrócenie życia dziecka. Test NIFTY Pro jest w stanie wykryć tę trisomię z dużą dokładnością.
 • Trisomia 13 (zespół Patau): Jest to również rzadka choroba, która powoduje liczne wrodzone wady i skrócenie życia dziecka. Test NIFTY Pro może wykryć tę trisomię we wczesnym stadium ciąży.
 • Inne rzadsze choroby genetyczne: Oprócz trisomii, test NIFTY Pro wykrywa także aż 88 innych rzadszych chorób genetycznych. Są to m.in. mikrodelecje i zespoły duplikacji, które mogą powodować różne wady rozwojowe u dziecka.

Badanie NIFTY Pro jest jednym z najdokładniejszych testów prenatalnych dostępnych na rynku. Dzięki szerokiemu zakresowi badania, rodzice mogą uzyskać kompleksowe informacje na temat zdrowia swojego dziecka jeszcze na etapie ciąży.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne - porównanie

Test NIFTY Pro wyróżnia się spośród innych badań prenatalnych, takich jak test PAPP-A i badanie USG, pod względem precyzji i skuteczności w wykrywaniu wad genetycznych. Porównując te metody diagnostyczne, można zauważyć kilka istotnych różnic:

 • Czułość: Nieinwazyjny test prenatalny NIFTY Pro charakteryzuje się bardzo wysoką czułością, wynoszącą ponad 99% dla trisomii 21. Jest to porównywalne do czułości amniopunkcji, która jest uważana za jedno z najdokładniejszych badań prenatalnych. W przypadku testu PAPP-A i badania USG czułość może być niższa.
 • Bezpieczeństwo: Test NIFTY Pro jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, które nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy infekcji wewnątrzmacicznej, jak ma to miejsce w przypadku amniopunkcji. Badanie PAPP-A jest bezpieczne, ale może być mniej precyzyjne w wykrywaniu nieprawidłowości genetycznych. Tymczasem wynik NIFTY Pro oferuje dokładniejsze dane dotyczące potencjalnych problemów z chromosomami.
 • Zakres badania: Test NIFTY Pro obejmuje szeroki zakres chorób genetycznych, w tym trisomie i mikrodelecje. Badanie PAPP-A i badanie USG mogą wykrywać niektóre nieprawidłowości, ale ich zakres jest ograniczony.

Dlatego test NIFTY Pro jest uważany za jedno z najbardziej precyzyjnych i skutecznych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Dzięki wysokiej czułości i bezpieczeństwu, rodzice mogą mieć większą pewność co do zdrowia swojego dziecka jeszcze na etapie ciąży.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie można wykonać test NIFTY Pro Katowice?

Test NIFTY Pro Katowice można wykonać w autoryzowanych punktach pobrań oraz placówkach medycznych w Katowicach.

Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Katowicach?

Cena badania NIFTY Pro w Katowicach wynosi 2349 zł.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pro?

Warto wykonać test NIFTY Pro, ponieważ pozwala on na sprawdzenie wielu istotnych informacji genetycznych i może dostarczyć cennych danych dla przyszłych rodziców.

Czy można umówić się na badanie NIFTY Pro w Katowicach?

Tak, można umówić się na badanie NIFTY Pro z naszymi konsultantami, dzwoniąc pod numer telefonu: 605 500 515.

Jakie informacje uzyskać o teście NIFTY Pro?

Aby dowiedzieć się więcej o teście NIFTY Pro, można skontaktować się z naszymi konsultantami.

Jakie są korzyści z wykonania testu NIFTY Pro w Katowicach?

Wykonanie testu NIFTY Pro w Katowicach pozwala uzyskać szybkie i precyzyjne wyniki dotyczące genetycznego profilu dziecka. Badanie to jest bezpieczne i podejmowane w autoryzowanych placówkach oraz podczas wizyty domowej, zapewniając wyniki w ciągu 10 dni roboczych.

Czy test NIFTY Pro Katowice można zrobić w ramach wizyt domowych?

Tak, test NIFTY Pro Katowice nie jest realizowany w ramach wizyt domowych. W celu umówienia wizyty domowej zadzwoń: 605 500 515

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro