Test NIFTY Pro Gorzów Wielkopolski - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Gorzów Wielkopolski - gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Pro Gorzów Wielkopolski - gdzie zrobić badanie? Sprawdź ceny i umów wizytę online na nieinwazyjne badanie prenatalne
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 2. Jak wyglądają wizyty domowe dla testu NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 3. Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 4. Jak przebiega rejestracja online na test NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 5. Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?
 6. Jak się przygotować do badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Gdzie można zrobić badanie NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 9. Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 10. Jakie informacje zawiera badanie prenatalne NIFTY Pro?
 11. Jak długo trwa oczekiwanie na wynik badania NIFTY Pro?
 12. Czy warto wykonać badanie NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?
 13. Jakie są korzyści z zrobienia testu NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

W tym artykule przedstawiamy informacje dotyczące badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim. Dowiesz się o autoryzowanych punktach pobrań, godzinach otwarcia i numerze telefonu kontaktowego. Przedstawiamy również wymóg wcześniejszej umówienia wizyty oraz obsługiwane miasta i lokalizacje. Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem testu NIFTY Pro, ten artykuł jest dla Ciebie!

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Badanie NIFTY Pro jest dostępne w autoryzowanych punktach pobrań w Gorzowie Wielkopolskim oraz w okolicy. Dzięki temu masz możliwość skorzystania z tego bezpiecznego testu prenatalnego w dogodnej dla siebie lokalizacji. W celu umówienia wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami. Warto zaznaczyć, że wcześniejsze umówienie wizyty jest wymagane.

Autoryzowane punkty pobrań NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim obsługują również inne miasta i lokalizacje, takie jak Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Międzyrzecz, Słubice i wiele innych. Dzięki temu masz możliwość skorzystania z badania bez konieczności dalekiego dojazdu.

Jak wyglądają wizyty domowe dla testu NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Test NIFTY Pro można również wykonać w domu, dzięki czemu pacjentka ma możliwość skorzystania z badania w komfortowym otoczeniu własnego mieszkania. W ramach wizyty domowej pielęgniarka przyjedzie do pacjentki w wybranym terminie i przeprowadzi pobranie krwi do badania. Dodatkowo, pomoże również w wypełnieniu dokumentu zlecenia badania, aby wszystkie niezbędne informacje zostały uwzględnione.

Wizyty domowe dla testu NIFTY Pro są organizowane nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale także w okolicy, obejmując również mniejsze miejscowości i wsie. Ważne jest, że za wizytę domową nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty. Dzięki temu pacjentka może skorzystać z badania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do placówki medycznej.

Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Oryginalny test NIFTY Pro, wykonywany w laboratorium BGI, jest dostępny w Gorzowie Wielkopolskim. Cena badania obejmuje zarówno pobranie próbki krwi w placówce medycznej lub w domu, jak i zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł, jeśli wynik testu NIFTY Pro będzie pozytywny. Jest to szczególnie istotne dla pacjentek, które muszą poddać się innym badaniom inwazyjnym, takim jak amniopunkcja czy analiza mikromacierzy chromosomów.

Cena badania NIFTY Pro uwzględnia również szeroki zakres badań objętych tym testem. Test NIFTY Pro wykrywa aż 94 różne choroby genetyczne, w tym trisomię 21 (zespół Downa), trisomię 13 (zespół Patau), trisomię 18 oraz wiele innych rzadszych zaburzeń chromosomowych i mikrodelecji. Dzięki temu badaniu można uzyskać kompleksową informację o zdrowiu dziecka jeszcze przed jego narodzinami.

Jak przebiega rejestracja online na test NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Rejestracja na test NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim jest bardzo prosta i wygodna dla pacjenta. Możesz umówić badanie poprzez formularz dostępny online, który znajduje się na stronie internetowej laboratorium. Wystarczy wypełnić niezbędne informacje, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu i preferowany termin badania. Po wysłaniu formularza otrzymasz potwierdzenie rezerwacji terminu telefonicznie w ciągu jednego dnia roboczego.

Rejestracja online na test NIFTY Pro to szybki i wygodny sposób umówienia badania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności dzwonienia do placówki medycznej. To również doskonała opcja dla osób, które preferują komunikację internetową. Badanie NIFTY Pro przynosi wiele korzyści, a jedną z nich jest spokój, jaki daje rodzicom wykonanie tego testu. Pozwala on na uzyskanie kompleksowej informacji o zdrowiu dziecka jeszcze przed jego narodzinami.

Jakie są różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi?

Test NIFTY Pro wyróżnia się na tle innych badań prenatalnych ze względu na swoje unikalne cechy. Porównując go z innymi testami, można zauważyć różnice w zakresie bezpieczeństwa, czułości i szerokości badań.

Test NIFTY Pro jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Pobierana jest jedynie krew matki, co eliminuje ryzyko powikłań związanych z inwazyjnymi procedurami, takimi jak amniopunkcja. Ponadto, test NIFTY Pro ma bardzo wysoką czułość, wynoszącą ponad 99% dla najczęstszych trisomii 21, 18 i 13. Dzięki temu badaniu można uzyskać pewne i wiarygodne informacje o zdrowiu dziecka jeszcze przed jego narodzinami.

Inne popularne badania prenatalne, takie jak test PAPP-a (badanie białka plazmowego A) czy badanie USG (ultrasonografia), mogą dostarczyć pewnych wskazówek dotyczących ryzyka wystąpienia nieprawidłowości genetycznych u dziecka. Jednak ich czułość jest niższa niż w przypadku testu NIFTY Pro.

Amniopunkcja, z kolei, jest bardziej inwazyjnym testem diagnostycznym, który pozwala na potwierdzenie diagnozy w przypadku podejrzenia trisomii. Jednak wiąże się z pewnym ryzykiem powikłań, takich jak poronienie. Dlatego coraz więcej pacjentek decyduje się na wykonanie testu NIFTY Pro jako przesiewowego badania prenatalnego. Daje ono możliwość uzyskania kompleksowej informacji o zdrowiu dziecka bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom.

Jak się przygotować do badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Badanie NIFTY Pro nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań przed jego wykonaniem. Pacjentka nie musi być na czczo ani ograniczać spożywania pokarmów przed pobraniem krwi. Jednak zalecamy, aby zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu przed badaniem. Nawodnienie może pomóc w rozrzedzeniu krwi i ułatwić pobranie próbki do analizy.

Warto podkreślić, że test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Pobranie próbki krwi od mamy odbywa się w sposób podobny do standardowego badania morfologii. Pielęgniarka lub technik laboratoryjny dokładnie wyjaśni procedurę i przeprowadzi pobranie krwi w sposób profesjonalny i delikatny. Pacjentka może czuć się spokojna i pewna, że badanie jest bezpieczne dla niej i dla dziecka.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie można zrobić badanie NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Badanie NIFTY Pro można wykonać w wielu placówkach medycznych w Gorzowie Wielkopolskim oraz w okolicach. Należy umówić się na badanie z naszymi konsultantami.

Jaka jest cena badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Koszt badania NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim wynosi 2349 zł.

Jakie informacje zawiera badanie prenatalne NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro zawiera informacje o ryzyku wystąpienia około 94 chorób genetycznych u płodu, w tym zespołu Edwardsa oraz mikrodelecji. Można również sprawdzić płeć dziecka na życzenie.

Jak długo trwa oczekiwanie na wynik badania NIFTY Pro?

Wynik badania NIFTY Pro można otrzymać zazwyczaj w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium.

Czy warto wykonać badanie NIFTY Pro w Gorzowie Wielkopolskim?

Badanie NIFTY Pro jest powszechnie uznawane za jedyny nieinwazyjny test prenatalny z ubezpieczeniem wyniku. Zaleca się jego wykonanie w celu zwiększenia szans na wykrycie ewentualnych chorób genetycznych u płodu.

Jakie są korzyści z zrobienia testu NIFTY Pro?

Wykonanie testu NIFTY Pro pozwala na uzyskanie dokładnych informacji o stanie zdrowia płodu, zminimalizowanie ryzyka fałszywie negatywnego wyniku oraz szybkie i bezpieczne otrzymanie wyniku badania.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro