Test NIFTY Pro Chojnice - wszystko, co musisz wiedzieć

Test NIFTY Pro Chojnice - wszystko, co musisz wiedzieć

Wszystko, co musisz wiedzieć o teście NIFTY Pro w Chojnicach. Wizyty domowe i bezpłatne umówienie terminu. Zadzwoń!
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
7 minut do przeczytania
 1. NIFTY Pro: umówienie wizyty na przesiewowe badanie prenatalne.
 2. Dlaczego warto wykonać badanie NIFTY Pro?
 3. Pobranie próbki do badania NIFTY Pro.
 4. Test NIFTY Pro w domu pacjentki.
 5. Test NIFTY pro Chojnice – cena badania.
 6. Informacje o badaniu NIFTY Pro.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Co to jest test NIFTY Pro w Chojnicach?
 9. Jak wykonać badania prenatalne w Chojnicach?
 10. Czy warto wybrać test NIFTY Pro?
 11. Jakie informacje można uzyskać z wyniku testu NIFTY Pro?
 12. Gdzie można wykonać test NIFTY Pro w Chojnicach?
 13. Jaki jest zakres badania prenatalnego NIFTY Pro?
 14. Czy test NIFTY Pro w Chojnicach jest dostępny w ramach ubezpieczenia zdrowotnego?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Badanie NIFTY Pro to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybkie i precyzyjne diagnozowanie wad genetycznych u płodu. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tego badania, jak umówić wizytę w Chojnicach, gdzie pobrać próbkę i dlaczego warto skorzystać z tej metody. Dowiedz się także o cenie badania w Chojnicach oraz porównaniu z innymi testami prenatalnymi.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

NIFTY Pro: umówienie wizyty na przesiewowe badanie prenatalne Chojnice

Aby umówić termin na badanie NIFTY Pro, wystarczy skontaktować się z nami pod podanymi danymi kontaktowymi: 605 500 515. Nasz personel jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w znalezieniu dogodnego terminu dla Ciebie. Możemy zapewnić szybkie terminy, nawet na dziś, abyś jak najszybciej mogła otrzymać wynik badania. Wystarczy zadzwonić, wypełnić nasz formularz lub wysłać wiadomość e-mail, a my zajmiemy się resztą.

Proces umawiania wizyty jest prosty i intuicyjny. Po ustaleniu terminu, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji wizyty. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć do naszej placówki, istnieje również możliwość pobrania próbki do badania NIFTY Pro w domu. W takim przypadku nasza pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres i przeprowadzi pobranie próbki. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję podczas całego procesu.

Dlaczego warto wykonać badanie NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro oferuje wiele korzyści, dlatego warto się na nie zdecydować. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać to badanie:

 • Dostępność badania w całej Polsce: Badanie NIFTY Pro jest dostępne w ponad 300 placówkach w całej Polsce. Można również skorzystać z opcji pobrania próbki do badania w domu, co jest szczególnie wygodne dla pacjentek.
 • Szybkie terminy badań nawet na dziś: Można umówić się na badanie NIFTY Pro nawet na ten sam dzień. Dzięki temu można jeszcze szybciej otrzymać wynik i mieć pewność co do zdrowia nienarodzonego dziecka.
 • Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem: Jeśli wynik badania NIFTY Pro będzie nieprawidłowy, istnieje możliwość skonsultowania go z lekarzem genetykiem w cenie badania. Lekarz wyjaśni rezultat i zaproponuje dalsze postępowanie.
 • Możliwość płatności ratalnej i odroczonej: Za badanie NIFTY Pro można zapłacić w ratach oraz skorzystać z płatności bezpłatnie odroczonych. Dzięki temu badanie jest bardziej dostępne finansowo dla pacjentek.

Wybór badania NIFTY Pro to inwestycja w spokojną ciążę i zdrowie nienarodzonego dziecka. Dostępność badania w całej Polsce, szybkie terminy badań, konsultacja z lekarzem genetykiem oraz możliwość płatności ratalnej i odroczonej to tylko niektóre z zalet tego badania. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i pewności co do zdrowia Twojego dziecka, warto skorzystać z badania NIFTY Pro.

Pobranie próbki do badania NIFTY Pro

Pobranie próbki do badania NIFTY pro jest niezwykle proste i wygodne. Istnieją dwie opcje, które można wybrać w zależności od preferencji i potrzeb pacjentki.

Gdzie można pobrać próbkę? Opcje pobrania próbki
W placówce Można umówić się na wizytę w jednej z ponad 300 placówek w całej Polsce, gdzie przeprowadzone zostanie pobranie krwi.
W domu Istnieje również możliwość zamówienia wizyty domowej pielęgniarki, która przyjedzie pod wskazany adres i przeprowadzi pobranie próbki.

Pobranie próbki w domu ma wiele zalet. Po pierwsze, zapewnia to większe bezpieczeństwo dla mamy i dziecka, ponieważ unika się narażenia na wirusy i bakterie obecne w przychodniach. Po drugie, jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pacjentka może pozostać w komfortowym otoczeniu swojego domu. Dodatkowo, nie trzeba tracić czasu na dojazdy do placówki i czekać w kolejce. Pobranie próbki w domu daje również możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami i rozmowy z pielęgniarką. Procedura pobrania próbki krwi jest bezpieczna i nieinwazyjna. Wystarczy niewielka ilość krwi pobrana z żyły łokciowej, a cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Test NIFTY Pro w domu pacjentki

Wykonanie testu NIFTY Pro w domu pacjentki to wygodna i bezpieczna opcja, która jest coraz bardziej popularna. Cena badania w domu wynosi 2349 zł i obejmuje całą procedurę pobrania próbki krwi przez pielęgniarkę. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a nasza pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres w dogodnym dla Ciebie terminie. Procedura pobrania próbki jest nieinwazyjna i trwa zaledwie kilka minut. Po pobraniu próbki zostanie ona dostarczona do laboratorium, gdzie przeprowadzone zostaną dokładne analizy genetyczne.

Wybór badania NIFTY Pro w domu ma wiele zalet. Po pierwsze, zapewnia to większe bezpieczeństwo dla mamy i dziecka, ponieważ unika się narażenia na wirusy i bakterie obecne w przychodniach. Dodatkowo, badanie można wykonać nawet w piżamie, co sprawia, że jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla pacjentek. Wyeliminowanie konieczności dojazdu do placówki pozwala również zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z oczekiwaniem w kolejce. Podczas wizyty pielęgniarki w domu pacjentka ma również możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami i rozmowy na temat badania. Cały proces jest przeprowadzany w profesjonalny sposób, zapewniając pacjentce pełną dyskrecję i komfort.

Test NIFTY pro Chojnice – cena badania

Cena badania NIFTY pro w Chojnicach wynosi 2349 zł. Jest to cena całkowita, która obejmuje wszystkie koszty związane z badaniem. W placówkach nie ma dodatkowych opłat, więc pacjentki nie muszą martwić się o ukryte koszty. W ramach tej ceny otrzymują Państwo kompleksową usługę, która obejmuje pobranie próbki, przeprowadzenie analiz genetycznych oraz konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku pozytywnego wyniku.

Jedną z głównych zalet badania NIFTY Pro jest możliwość skorzystania z płatności ratalnej. Oznacza to, że pacjentki mają możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty, co ułatwia dostęp do tego badania. Dodatkowo, istnieje również możliwość skorzystania z płatności odroczonej, która pozwala na zapłacenie za badanie w późniejszym terminie bez żadnych dodatkowych kosztów.

Informacje o badaniu NIFTY Pro

Badanie NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, które ma wiele zalet i jest coraz bardziej popularne wśród przyszłych mam. Jak przebiega to badanie? Proces jest prosty i nie wymaga dużego nakładu czasu. W pierwszym kroku należy umówić wizytę w jednej z placówek lub zamówić wizytę domową pielęgniarki. Następnie, podczas wizyty, zostaje pobrana niewielka próbka krwi od mamy. Próbka ta zawiera materiał genetyczny pochodzący od dziecka, który zostaje poddany dokładnym analizom genetycznym w laboratorium. Wynik badania jest dostępny maksymalnie do 10 dni roboczych.

Co bada test NIFTY Pro? Test ten analizuje wszystkie 23 pary chromosomów, szukając nieprawidłowości genetycznych. Badanie obejmuje między innymi trisomię 21 (zespół Downa), trisomię 13 (zespół Patau) oraz trisomię 18 (zespół Edwardsa). Dodatkowo, test NIFTY Pro bada również mikrodelecje i mikroduplikacje, aż łącznie 94 nieprawidłowości genetyczne. Dzięki temu badaniu można uzyskać szeroką informację na temat zdrowia nienarodzonego dziecka.

Wskazania do wykonania badania NIFTY Pro są różne. Badanie jest szczególnie polecane przyszłym matkom powyżej 35 roku życia, ze względu na większe ryzyko choroby genetycznej u dziecka. Jest również wskazane dla pacjentek, u których przesiewowe badania prenatalne wskazały na podwyższone ryzyko trisomii. Badanie NIFTY Pro może być również wykonywane dla kobiet, które mają w rodzinie historię chorób genetycznych lub które obawiają się o zdrowie swojego dziecka.

Porównując test NIFTY pro z innymi badaniami prenatalnymi, warto zauważyć, że jest to nieinwazyjne badanie, które nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy infekcji. Ponadto, test NIFTY Pro ma bardzo wysoką czułość i dokładność w wykrywaniu nieprawidłowości genetycznych.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Co to jest test NIFTY Pro w Chojnicach?

Test NIFTY Pro to innowacyjne badanie genetyczne, które pozwala na wykrycie wielu chorób genetycznych u płodu. W Chojnicach test ten jest dostępny w wybranych placówkach medycznych.

Jak wykonać badania prenatalne w Chojnicach?

Aby wykonać test NIFTY Pro lub inne badania prenatalne w Chojnicach, należy umówić się na wizytę z naszymi konsultantami" 605 500 515

Czy warto wybrać test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro zapewnia szeroki zakres badania genetycznego, co pozwala na wykrycie wielu chorób genetycznych. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które może być pomocne dla przyszłych rodziców.

Jakie informacje można uzyskać z wyniku testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro zawiera informacje dotyczące badanych chorób genetycznych u płodu, co pozwala na wczesne rozpoznanie potencjalnych zagrożeń zdrowotnych.

Gdzie można wykonać test NIFTY Pro w Chojnicach?

Test NIFTY Pro można wykonać w wybranych punktach pobrań w Chojnicach, które posiadają odpowiednie wyposażenie do przeprowadzenia tego badania.

Jaki jest zakres badania prenatalnego NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro obejmuje badania genetyczne prenatalne, które pozwalają na wykrycie wielu chorób genetycznych u płodu już od 10. tygodnia ciąży.

Czy test NIFTY Pro w Chojnicach jest dostępny w ramach ubezpieczenia zdrowotnego?

Nie, test NIFTY Pro nie jest wykonywany w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro