Test NIFTY Pro Bydgoszcz

Test NIFTY Pro Bydgoszcz

Test prenatalny NIFTY PRO w Bydgoszczy: umów się online na nieinwazyjne badanie już od 10 tygodnia ciąży, sprawdź cenę. Rejestracja tel. 605 500 515
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Test NIFTY Pro jest dostępny w wielu autoryzowanych punktach pobrań w Bydgoszczy i okolicy. Można również skorzystać z możliwości wizyty domowej pielęgniarki, która przeprowadzi badanie w komfortowym domowym otoczeniu, co sprawia, że wykonanie testu NIFTY Pro nie wymaga opuszczania domu.

Jeśli preferujesz wygodę i chciałbyś skorzystać z wizyty domowej pielęgniarki, możesz umówić się na tę formę badania. Wizyta domowa jest dostępna nie tylko w Bydgoszczy, ale również w małych miasteczkach i wsiach w okolicy. Aby umówić wizytę domową, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 605 500 515 - zrób test NIFTY Bydgoszcz jeszcze dziś.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Różnice między testem NIFTY Pro a innymi badaniami prenatalnymi

Test prenatalny NIFTY Pro wyróżnia się spośród innych dostępnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja czy test PAPP-A, pod względem skuteczności, bezpieczeństwa i zakresu badanych chorób.

Pod względem skuteczności, test NIFTY Pro jest jednym z najbardziej pewnych przesiewowych badań prenatalnych. Posiada on bardzo wysoką czułość dla trisomii 21, co oznacza, że potrafi wykryć tę chorobę genetyczną z prawie 100% pewnością. W porównaniu do innych badań przesiewowych, takich jak test PAPP-A, który ma niższą czułość. Test NIFTY Pro daje bardziej wiarygodne wyniki.

Jak przygotować się do badania NIFTY Pro?

Przed przystąpieniem do testu prenatalnego NIFTY Pro istnieją pewne zalecenia, które powinna podjąć przyszła mama. Choć test ten nie wymaga specjalnego przygotowania, warto zadbać o kilka czynności, które mogą wpłynąć na jakość i skuteczność badania.

Pierwszym zaleceniem jest odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem próbki krwi, co jest istotne dla dokładności każdego testu NIPT. Warto wypić odpowiednią ilość płynów, aby krew była bardziej rozrzedzona i łatwiejsza do pobrania. Należy pamiętać, że badanie NIFTY Pro polega na pobraniu krwi z żyły łokciowej, podobnie jak w przypadku zwykłej morfologii.

Kolejnym ważnym aspektem jest ustalenie dogodnego terminu wykonania testu. Przyszła mama powinna skonsultować się z lekarzem genetykiem lub placówką medyczną, aby umówić się na odpowiedni dzień i godzinę badania. Ważne jest również zachowanie spokoju i relaksu przed samym badaniem, aby uniknąć stresu i napięcia.

Podsumowując, przygotowanie do badania NIFTY Pro nie jest skomplikowane ani czasochłonne. Wystarczy zadbać o nawodnienie organizmu i ustalić dogodny termin testu. Dzięki temu można być pewnym, że badanie będzie wykonane w optymalnych warunkach i przyniesie wiarygodne wyniki dotyczące zdrowia dziecka.

Test NIFTY Pro a inne badania prenatalne

Test NIFTY Pro wyróżnia się spośród innych dostępnych badań prenatalnych pod względem skuteczności, bezpieczeństwa i zakresu badanych chorób. Jest to jedno z najbardziej pewnych przesiewowych badań prenatalnych, mające bardzo wysoką czułość dla trisomii 21. W porównaniu do innych badań przesiewowych, takich jak test PAPP-A, który ma niższą czułość, test NIFTY Pro daje bardziej wiarygodne wyniki.

Ponadto, test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny dla ciąży, nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy innych powikłań. Dzięki temu przyszłe mamy mogą mieć spokój i pewność, że wykonując ten test, dokładnie sprawdzają zdrowie swojego dziecka.

Co więcej, test NIFTY Pro ma także szeroki zakres badanych chorób. Oprócz standardowych trisomii 21, 18 i 13, test ten wykrywa również wiele rzadszych chorób genetycznych oraz mikrodelecji i mikroduplikacji chromosomowych. Dzięki temu rodzice mogą uzyskać kompleksową informację na temat zdrowia swojego dziecka już na etapie ciąży.

Wybierając test NIFTY Pro, można mieć pewność, że badanie obejmuje najszerszy zakres chorób i daje najbardziej wiarygodne wyniki. To sprawia, że test NIFTY Pro jest jednym z najlepszych wyborów jako nieinwazyjne badanie prenatalne.

Cena i korzyści z wykonania testu NIFTY Pro

Wykonanie testu NIFTY Pro to inwestycja w spokojną ciążę i pewność co do zdrowia dziecka. Cena badania NIFTY Pro wynosi 2095 zł, a w tej cenie otrzymujemy wiele dodatkowych korzyści.

Pierwszą z korzyści jest możliwość płatności za badanie NIFTY Pro w ratach. Dzięki temu, każda przyszła mama może dostosować opłatę do swoich możliwości finansowych i nie obciążać budżetu rodzinnego jednorazową kwotą. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat opcji płatności w ratach.

Kolejną korzyścią jest dostęp do wyniku badania online. Po przeprowadzeniu testu NIFTY Pro, wynik jest udostępniany w formie elektronicznej, co pozwala na wygodne i szybkie zapoznanie się z jego treścią. Nie ma potrzeby dodatkowego dojeżdżania do placówki medycznej, wszystko można sprawdzić online.

W przypadku nieprawidłowego wyniku testu NIFTY Pro istnieje możliwość bezpłatnego ponownego pobrania próbki. Jeśli jakość pierwszej pobranej próbki nie będzie wystarczająca do przeprowadzenia badania, pacjentka może skorzystać z tej opcji i ponownie oddać krew. Dzięki temu można mieć pewność, że wynik będzie jak najbardziej wiarygodny.

W przypadku wyniku pozytywnego (nieprawidłowego), pacjentka ma również możliwość skonsultowania się z lekarzem genetykiem. Konsultacja ta jest wliczona w cenę badania NIFTY Pro i pozwala na uzyskanie dodatkowych informacji na temat wyniku oraz ewentualnych dalszych działań.

Powyższe korzyści sprawiają, że wykonanie testu NIFTY Pro to inwestycja w spokojną ciążę i pewność co do zdrowia dziecka. Cena badania jest adekwatna do jego jakości i szerokiego zakresu badanych chorób. Skontaktuj się z nami, aby umówić termin i skorzystać z tych wszystkich korzyści już dziś!

Test NIFTY Pro a spokój w ciąży

Wykonanie testu NIFTY Pro ma ogromne znaczenie dla przyszłych rodziców, gdyż pozwala im zapewnić sobie spokój i pewność co do zdrowia swojego dziecka. Test ten jest bezpieczny i skuteczny jako nieinwazyjne badanie prenatalne, co dodatkowo wzmacnia zaufanie rodziców do jego wyników.

Jednym z najważniejszych aspektów testu NIFTY Pro jest jego bezpieczeństwo dla ciąży. Badanie to jest całkowicie nieinwazyjne, nie wiąże się z ryzykiem poronienia czy innych powikłań. Pobranie krwi od matki nie stanowi zagrożenia ani dla niej, ani dla dziecka. Dzięki temu przyszłe mamy mogą być spokojne i pewne, że wykonując test NIFTY Pro, dokładnie sprawdzają zdrowie swojego dziecka.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się online na test NIFTY PRO w Bydgoszczy?

Aby umówić się online na test NIFTY Pro w Bydgoszczy, należy skontaktować się z naszymi konsultantami lub skorzystać z naszego formularza na stronie: https://www.niftytest.pl/blog

Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro w Bydgoszczy?

Wskazaniami do wykonania testu NIFTY PRO w Bydgoszczy mogą być m.in. wiek matki, określone czynniki ryzyka ciążowego lub zalecenie lekarza genetyka.

Jaki jest koszt badania NIFTY PRO w Bydgoszczy?

U nas koszt badania NIFTY Pro w Bydgoszczy nie różni się od kosztów badania w innych miastach.

Czy test NIFTY Pro w Bydgoszczy można zrobić online?

Owszem, możliwe jest umówienie się na wizytę online (poprzez formularz na stronie) na test NIFTY Pro w Bydgoszczy, ale samo badanie genetyczne wymaga pobrania próbki w placówce medycznej.

Jakie są możliwe wyniki testu NIFTY Pro?

Wynikiem testu NIFTY PRO może być m.in. potwierdzenie braku zaburzeń genetycznych u dziecka lub wykrycie pewnych wad genetycznych, takich jak zespół Downa czy Edwardsa.

Jakie są zalety wykonania badania NIFTY Pro?

Zaletami wykonania badania NIFTY Pro są m.in. wysoka precyzja wyników, brak ryzyka związany z inwazyjnymi metodami prenatalnymi oraz możliwość szybkiego otrzymania wyników.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro