Test NIFTY Pro Augustów - wszystko, co musisz wiedzieć

Test NIFTY Pro Augustów - wszystko, co musisz wiedzieć

Dowiedz się wszystkiego o teście NIFTY Pro w Augustowie – bezpieczne badanie prenatalne w autoryzowanej placówce lub w domu.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
  1. Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Augustowie?
  2. Test NIFTY Pro w Augustowie: wizyty domowe.
  3. Cena badania NIFTY Pro w Augustowie.
  4. Szybka rejestracja online.
  5. Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?
  6. Porównanie testu NIFTY Pro z innymi badaniami prenatalnymi.
  7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
  8. Co to jest test NIFTY Pro?
  9. Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?
  10. Gdzie mogę wykonać test NIFTY Pro?
  11. Jaka jest cena badania NIFTY Pro?
  12. Jak długo trwa oczekiwanie na wynik badania NIFTY Pro?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Zastanawiasz się, gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Augustowie? Chcesz poznać lokalizację placówki, godziny otwarcia oraz obsługiwane miasta? A może interesuje Cię możliwość umówienia wizyty telefonicznie? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących badania NIFTY Pro w Augustowie.

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Gdzie zrobić badanie NIFTY Pro w Augustowie?

Badanie NIFTY Pro jest dostępne w autoryzowanej placówce w Augustowie oraz w ramach wizyt domowych. Możesz skorzystać z lokalizacji placówki. W celu umówienia wizyty, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 605 500 515. Dzięki temu będziesz mogła zaplanować dogodny termin badania.

Placówka obsługuje nie tylko mieszkańców Augustowa, ale także innych miast takich jak Rajgród, Lipsk, Płaska i wiele innych lokalizacji. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub ich okolicy, możesz skorzystać z usług placówki w Augustowie.

Test NIFTY Pro w Augustowie: wizyty domowe

Test NIFTY Pro oferuje również możliwość wykonania badania w domu. Pielęgniarka specjalizująca się w pobieraniu krwi przyjedzie do Ciebie w wybranym terminie, co jest szczególnie wygodne dla pacjentek, które nie mogą lub nie chcą opuszczać domu. W ramach wizyty domowej pielęgniarka pobierze krew do badania oraz pomoże wypełnić dokument zlecenia badania. Dzięki temu możesz skorzystać z usług testu NIFTY Pro bez konieczności wychodzenia z domu.

Wizyty domowe z testem NIFTY Pro organizowane są nie tylko w Augustowie, ale także w okolicy, obejmując również małe miejscowości i wsie bez dodatkowych opłat. Jeśli mieszkasz w Augustowie lub jego okolicy, możesz skorzystać z tej wygodnej opcji i umówić się na wizytę domową. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem 605 500 515 i dowiedz się więcej na temat organizacji takiej wizyty.

Cena badania NIFTY Pro w Augustowie

Koszt oryginalnego testu NIFTY Pro wykonywanego w laboratorium BGI wynosi 2349 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu oraz zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej do kwoty 2600 zł, jeśli wynik testu NIFTY Pro będzie pozytywny. To oznacza, że jeśli wynik testu wykaże obecność jakiejkolwiek choroby genetycznej, pacjentka będzie mogła otrzymać zwrot kosztów poniesionych na dodatkowe badania diagnostyczne, takie jak amniopunkcja czy analiza mikromacierzy chromosomów.

Dodatkowo, istnieje możliwość płatności za badanie NIFTY Pro w ratach. Jeśli preferujesz tę opcję, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 605 500 515 i dowiedz się więcej na temat warunków płatności.

Szybka rejestracja online

Jeśli chcesz skorzystać z testu NIFTY Pro w Augustowie lub okolicy, możesz umówić badanie wygodnie i szybko przez formularz online. Rejestracja online to doskonała opcja dla osób, które preferują prosty i wygodny sposób umawiania wizyt. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podając swoje dane kontaktowe oraz preferowany termin badania. Nasz personel skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

Dzięki rejestracji online na test NIFTY Pro oszczędzasz czas i unikasz konieczności dzwonienia i czekania w kolejce. To szybki i wygodny sposób, który pozwoli Ci zarezerwować dogodny termin badania bez zbędnych formalności. Skorzystaj z tej opcji i umów się na test NIFTY Pro już dziś!

Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?

Badanie NIFTY Pro nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań przed jego wykonaniem. Nie ma konieczności być na czczo ani ograniczać spożywanych pokarmów. Możesz spożywać posiłki normalnie przed badaniem.

Jednak zalecamy, aby zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu przed pobraniem próbki krwi. Wypij odpowiednią ilość płynów, aby krew była bardziej rozrzedzona i łatwiejsza do pobrania. Pamiętaj, że odpowiednie nawodnienie może wpływać na jakość próbki i dokładność wyników badania.

Warto również podkreślić, że test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Nie ma ryzyka dla ciąży związanej z jego wykonaniem, ponieważ polega jedynie na pobraniu małej ilości krwi matki. Badanie można przeprowadzić już od 10. tygodnia ciąży, co daje dużą wygodę i możliwość wcześniejszego uzyskania informacji o zdrowiu dziecka.

Porównanie testu NIFTY Pro z innymi badaniami prenatalnymi

Test NIFTY Pro to nowoczesne badanie prenatalne, które oferuje wiele korzyści w porównaniu do innych dostępnych metod diagnostycznych. Oto kilka różnic między testem NIFTY Pro a amniopunkcją:

 • Różnice między testem NIFTY Pro a amniopunkcją:some text
  • Amniopunkcja jest inwazyjnym badaniem, które wiąże się z pewnym ryzykiem dla ciąży, takim jak ryzyko poronienia. Test NIFTY Pro jest bezpieczny i nieinwazyjny, nie niesie ze sobą żadnego ryzyka dla dziecka.
  • Amniopunkcja wymaga pobrania próbki płynu owodniowego poprzez nakłucie brzucha matki. Test NIFTY Pro polega jedynie na pobraniu krwi matki, co jest mniej inwazyjne i bardziej komfortowe dla pacjentki.
  • Wynik amniopunkcji jest dostępny po kilku tygodniach od wykonania badania. Wynik testu NIFTY Pro można otrzymać już w ciągu kilku dni roboczych.
 • Zakres badań objętych testem NIFTY Pro:some text
  • Test NIFTY Pro oferuje najszerszy zakres badanych chorób wśród testów NIFTY. Wykrywa aż 94 różne zaburzenia genetyczne, w tym trisomie chromosomów, mikrodelecje i mikroduplikacje oraz nieprawidłowości chromosomów płci.
  • Amniopunkcja pozwala na analizę chromosomów płodu oraz wykrycie nieprawidłowości genetycznych, ale jej zakres jest bardziej ograniczony niż testu NIFTY Pro.
 • Bezpieczeństwo i skuteczność testu NIFTY Pro:some text
  • Test NIFTY Pro jest sprawdzony na największej liczbie przypadków. Wykonano go już ponad 6 milionów razy na całym świecie, a czułość dla najczęstszych trisomii została potwierdzona w największym badaniu dotyczącym skuteczności klinicznej testów NIPT.
  • Amniopunkcja jest bardziej inwazyjna i wiąże się z pewnym ryzykiem dla ciąży. Dlatego też jest zalecana tylko w przypadkach podejrzenia poważnych wad genetycznych.

Dzięki swojemu bezpieczeństwu, szerokiemu zakresowi badań i wysokiej skuteczności, test NIFTY Pro jest coraz częściej wybierany przez przyszłe matki jako nieinwazyjna metoda diagnostyczna. Oferuje ona spokój i pewność, że można uzyskać ważne informacje o zdrowiu dziecka już na wczesnym etapie ciąży.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Co to jest test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, które umożliwia analizę genetyczną płodu poprzez badanie krwi matki.

Jakie są wskazania do wykonania testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro jest zalecany dla kobiet w ciąży w celu wykrycia chromosomalnych aberracji płodu, zwłaszcza w przypadku osób po 35 roku życia lub z wysokim ryzykiem genetycznym.

Gdzie mogę wykonać test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro można wykonać w autoryzowanych placówkach medycznych, aby umówić się na badanie - zadzwoń do nas: 605 500 515

Jaka jest cena badania NIFTY Pro?

Cena testu NIFTY Pro Augustów wynosi 2349 zł.

Jak długo trwa oczekiwanie na wynik badania NIFTY Pro?

Wynik badania NIFTY Pro jest gotowy zazwyczaj w ciągu 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbki do laboratorium.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro