Gdzie zrobić test NIFTY Pro? | NIFTY Pro

Gdzie zrobić test NIFTY Pro? | NIFTY Pro

Gdzie zrobić test NIFTY Pro? Wykonaj nieinwazyjne, bezpieczne badanie prenatalne już od 10 tygodnia ciąży w autoryzowanych punktach pobrań.
Czerwone serce małe | Nifty Pro
Zespół NIFTY
6 minut do przeczytania
 1. Informacje dotyczące lokalizacji punktów pobrań oraz możliwości pobrania próbki w domu.
 2. Jak umówić się na test NIFTY Pro online? Proces umawiania się na badanie online oraz wybór placówki lub wizyty domowej.
 3. Badanie NIFTY Pro - koszt i możliwość rozłożenia płatności na raty. Informacje dotyczące ceny badania oraz opcji płatności.
 4. Co bada test NIFTY? Szczegółowy opis chorób chromosomowych, które są diagnozowane przez test NIFTY Pro.
 5. Czy test NIFTY to jest to samo co test PAPPA? Porównanie dwóch różnych badań prenatalnych i ich zakresu diagnostycznego.
 6. Ile czeka się na wynik badania NIFTY? Informacje dotyczące czasu oczekiwania na wynik badania.
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania.
 8. Gdzie mogę zrobić test NIFTY Pro?
 9. Jak się umówić na test NIFTY Pro?
 10. Czy test NIFTY Pro może być wykonany w domu?
 11. Jakie są autoryzowane placówki do pobrania próbek do testu NIFTY?
 12. Jak czeska się na wynik testu NIFTY Pro?
 13. Czy test NIFTY Pro ma szeroki zakres badanych chorób genetycznych?
 14. Czy test NIFTY Pro wymaga autoryzacji pacjentki?

Spis treści:

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Test NIFTY Pro to innowacyjne badanie prenatalne, które pozwala na wykrycie różnych chorób chromosomowych u płodu. W tym artykule znajdziesz informacje dotyczące lokalizacji punktów pobrań, możliwości pobrania próbki w domu, procesu umawiania się na badanie online, kosztu badania oraz opcji płatności.

Dowiesz się również, jakie choroby chromosomowe są diagnozowane przez test NIFTY Pro i jak się różni od testu PAPPA. Zainteresuje Cię również informacja o czasie oczekiwania na wynik badania i możliwości skrócenia tego czasu. Zapraszamy do lektury!

Oferujemy oryginalny test NIFTY Pro realizowany przez BGI w Zagrzebiu, będący przykładem oryginalnego nieinwazyjnego badania prenatalnego. Wybierając ten test, otrzymujesz nie tylko pewność przeprowadzenia badania w ramach ubezpieczenia (obejmującego zwrot kosztów badań diagnostycznych jak amniopunkcja w przypadku wyniku pozytywnego), ale także dostęp do szerokiego zakresu analiz.

Informacje dotyczące lokalizacji punktów pobrań oraz możliwości pobrania próbki w domu.

Test NIFTY gdzie zrobić? Pierwszą opcją, jaką mamy do wyboru, jest wykonanie testu NIFTY Pro w jednym z ponad 300 autoryzowanych punktów pobrań rozlokowanych w całej Polsce. Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić wizytę i następnie udać się do wybranej placówki medycznej, gdzie zostanie pobrana krew i wypełniony formularz zlecenia badania. Warto podkreślić, że koszt pobrania próbki jest już uwzględniony w cenie badania, więc nie ma dodatkowych opłat.

Jeśli jednak wolisz uniknąć wychodzenia z domu, istnieje również możliwość wykonania testu NIFTY Pro poprzez wizytę pielęgniarki w Twoim własnym domu. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić dogodny termin, a pielęgniarka przyjedzie do Ciebie, pobierze krew do badania i pomoże wypełnić formularz zlecenia. Ta opcja jest dostępna nie tylko w większych miastach, ale także w małych miejscowościach i na wsiach, a co najważniejsze - również bez dodatkowych opłat.

Jak umówić się na test NIFTY Pro online? Proces umawiania się na badanie online oraz wybór placówki lub wizyty domowej.

Aby umówić się na test NIFTY Pro online, wystarczy przejść do naszej strony internetowej i skorzystać z prostego procesu rejestracji. Po wybraniu opcji "Umów wizytę", zostaniesz poproszony o podanie swoich danych kontaktowych oraz preferowanej lokalizacji badania. Możesz wybrać jedną z ponad 300 placówek medycznych, gdzie zostanie pobrana próbka krwi, lub zdecydować się na wizytę pielęgniarki w domu.

Badanie NIFTY Pro - koszt i możliwość rozłożenia płatności na raty. Informacje dotyczące ceny badania oraz opcji płatności.

Cena badania NIFTY Pro wynosi 2349 złotych. W tej cenie zawarte są wszystkie koszty związane z analizą próbki, pobraniem materiału w placówce medycznej oraz konsultacją wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem. Jednak jeśli nie chcesz jednorazowo ponosić tego wydatku, istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Dzięki temu możesz łatwiej dostosować koszt badania do swoich indywidualnych możliwości finansowych.

Aby skorzystać z opcji płatności ratalnej, skontaktuj się z nami i poinformuj nas o swojej preferencji. Nasz zespół pomoże Ci ustalić dogodne warunki spłaty i zapewni Ci wszelkie niezbędne informacje dotyczące tego procesu. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z zalet badania NIFTY Pro, bez konieczności jednorazowego ponoszenia wysokich kosztów.

Co bada test NIFTY? Szczegółowy opis chorób chromosomowych, które są diagnozowane przez test NIFTY Pro.

Test NIFTY to badanie genetyczne, które pozwala na wykrycie różnych wad chromosomowych u rozwijającego się płodu. Badanie to skupia się przede wszystkim na trzech najczęstszych wadach chromosomowych, takich jak Zespół Downa, Zespół Edwardsa oraz Zespół Patau. Jednak to nie wszystko - NIFTY Pro bada także rzadsze wady, takie jak trisomie 9, 16 i 22 oraz aneuploidie chromosomów płci, takie jak monosomia X (zespół Turnera), XXY (zespół Klinefeltera), XXX oraz inne.

Ponadto, test NIFTY Pro jest w stanie wykryć również zespoły mikrodelecji, takie jak zespół Jacobsena, zespół DiGeorge’a 2, zespół Van der Woude oraz zespół Pradera-Williego/Angelmana. Dzięki temu badaniu możliwe jest wcześniejsze rozpoznanie tych chorób genetycznych i podjęcie odpowiednich działań terapeutycznych lub wsparcia dla rodziny. Test NIFTY Pro daje więc szerokie spektrum informacji dotyczących stanu zdrowia płodu i stanowi ważne narzędzie diagnostyczne w opiece prenatalnej.

Czy test NIFTY to jest to samo co test PAPPA? Porównanie dwóch różnych badań prenatalnych i ich zakresu diagnostycznego.

Test NIFTY Pro oraz test PAPPA to dwa różne badania prenatalne, które mają na celu ocenę ryzyka wystąpienia wad genetycznych u rozwijającego się płodu. Chociaż oba badania są przesiewowe, różnią się swoim zakresem diagnostycznym oraz sposobem pobrania próbki.

Test PAPPA (Pregnancy-Associated Plasma Protein A) jest badaniem, które analizuje poziom białka PAPP-A we krwi matki. Na podstawie tego wyniku można ocenić ryzyko wystąpienia zespołów trisomii, takich jak Zespół Downa, Zespół Edwardsa i Zespół Patau. Jednak test PAPPA ma ograniczony zakres diagnostyczny i nie jest w stanie wykryć innych wad chromosomowych czy mikrodelecji.

W przeciwieństwie do tego, test NIFTY Pro jest badaniem genetycznym, które analizuje DNA dziecka w próbce krwi matki. Dzięki temu ma znacznie szerszy zakres diagnostyczny i jest w stanie wykryć nie tylko trisomie chromosomów 21, 18 i 13, ale także rzadsze wady chromosomowe oraz zespoły mikrodelecji. Test NIFTY Pro ma również wyższą czułość diagnostyczną, wynoszącą ponad 99% dla trisomii 21, co oznacza, że wynik jest bardziej wiarygodny.

Podsumowując, test NIFTY Pro i test PAPPA różnią się zakresem diagnostycznym oraz sposobem pobrania próbki. Test NIFTY Pro jest bardziej wszechstronny i precyzyjny, umożliwiając wykrycie większej liczby wad genetycznych u rozwijającego się płodu. Dlatego też, jeśli zależy nam na jak najbardziej dokładnej ocenie ryzyka wystąpienia wad chromosomowych u naszego dziecka, warto rozważyć wykonanie testu NIFTY Pro.

Ile czeka się na wynik badania NIFTY? Informacje dotyczące czasu oczekiwania na wynik badania

Na wynik badania NIFTY możemy oczekiwać przez około 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbek do laboratorium. Jest to maksymalny czas oczekiwania, jednak często wynik jest dostępny już po 5-6 dniach. Ważne jest, aby pamiętać, że czas oczekiwania może się różnić w zależności od obciążenia laboratorium oraz innych czynników zewnętrznych.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę zrobić test NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro można zrobić w autoryzowanym punkcie pobrań w całej Polsce.

Jak się umówić na test NIFTY Pro?

Aby się umówić na test NIFTY Pro, wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami i umówić termin badania.

Czy test NIFTY Pro może być wykonany w domu?

Tak, test NIFTY Pro można wykonać w domu, ale próbki muszą zostać dostarczone do laboratorium w ciągu 24 godzin od pobrania.

Jakie są autoryzowane placówki do pobrania próbek do testu NIFTY?

Autoryzowane punkty pobrań do testu NIFTY Pro znajdują się w różnych miastach, takich jak Warszawa, Opole, czy Szczecin.

Jak czeska się na wynik testu NIFTY Pro?

Wynik testu NIFTY Pro jest dostępny zazwyczaj w ciągu 5-6 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium.

Czy test NIFTY Pro ma szeroki zakres badanych chorób genetycznych?

Tak, test NIFTY Pro ma szeroki zakres badanych chorób genetycznych, co sprawia, że jest bardzo kompleksowym testem prenatalnym.

Ikonka strzałki | test Nifty Pro

Zarezerwuj wizytę online! Teraz -15%

Prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu.

1. Wybierz poradnię lub wizytę domową
2. Wybierz lokalizację

Zadzwonimy do Ciebie, aby znaleźć najbliższą poradnię

3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
2. Wpisz swój adres
3. Wybierz preferowaną datę testu.
Ikonka kalendarza | Nifty Pro
4. Wprowadź swoje dane osobowe
REZERWACJA BEZ RYZYKA: Bez płatności z góry
W każdej chwili możesz zaktualizować lub anulować swoją rezerwację
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie rezerwacji. Klikając "Zarezerwuj termin" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności i przetwarzaniem Twoich danych przez Centrum Testów Genetycznych Sp. z o.o.
Dostępne metody płatności
Logo Master Card | Test Nifty ProLogo Visa | Test Nifty ProLogo Blik | Test Nifty Proprzelewy 24 logo | nifty pro testklarna logo | nifty pro testgoogle pay logo | nifty pro testapple pay logo | nifty pro testprzelew 
bankowy logo | Test Nifty Pro
Logo Powered by Stripe | Test Nifty Pro
Dziękuję!Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups!Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Niebieski gradient || Nifty Pro
Fioletowy gradient || Nifty Pro
ikonks ptaszek na białym tle | Test nifty pro